Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете с избора на Атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помогнете с избора на Атв

    Колега чувал са от много хора, че двигателя на Yamaha 660 не е много споучлив.
    [B][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/images/icons/icon1.png[/IMG] [B]Купувам:[/B] [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=119413"][COLOR=#000066]Купувам фарове за Yamaha Yfz 450[/COLOR][/URL] [/B]

    Коментар


    • #17
      От: Помогнете с избора на Атв

      Не знам от кой си чувал и кой ти е казвал и как всичко отново се пренася в слухове, но няма никакъв проблем с 660-таците. Плюят ги без да са имали собствен такъв а основно не ги харесват, защото са на повече от 6 години, съответно много карани и нормално един едноцилиндров двигател да иска смяна на основните задвижващи елементи след толкова каране... След намеса и смяна на бутало, вал, биела, риза, верига ако се налага, мотора е готов да изкара още много натоварвания и издавателства! За това даваш наполовина парите, които ще дадеш за мотор на 2 години и го стагяш с още 1/3 от парите които си го плащал!
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар


      • #18
        От: Помогнете с избора на Атв

        Първоначално публикуван от Червиляка_ Преглед на мнение
        относно избора за по голяма кубатура
        А относно избора на по-голяма кубатува, какво ще препоръчате. Модел , марка... Иначе за мотори, по принцип съм фен на Honda, но това не пречи да се вземат под внимание и други компетентни мнения и съображения. Трябва ми нещо здраво и дуракоустойчиво, работна машина, по-скоро товарен кон, "катър"... Не толкова скорост и състезтелна динамика. Благодаря!

        P.S. Всъщност, както обикновенно, се оказа, че има доста писано по темата. Например тук:
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=39660&page=5
        'Кофи рейсър или пишман баир будълъ?" Абе, без скокове по писти Темата явно я има и като: "Работно или спортно" - Търся работно - но с 4Х4.

        2 P.S. КФХ700 - е Кавазаки, нали? А модел/модели на Honda?
        Последно редактирано от ivied; 26-11-10, 19:54.

        Коментар


        • #19
          От: Помогнете с избора на Атв

          Добре си се насочил към Хонда. Имат богата гама на 4х4 модели: Fourtrax, Rincon, Rubicon и т.н.
          Много икономични машини в сравнение с другите японци. По слабички са като мошност но пък надежни.
          Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
          Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

          Коментар


          • #20
            От: Помогнете с избора на Атв

            Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
            Добре си се насочил към Хонда. Имат богата гама на 4х4 модели: Fourtrax, Rincon, Rubicon и т.н.
            Много икономични машини в сравнение с другите японци. По слабички са като мошност но пък надежни.
            Хонда са супер и аз съм "за" хонда, но според мен ако можеш да отделиш още горе-долу 800лв. ще си вземеш перфектен кфх 700, който е автоматик обурудван с двойна генерация, спортен филтър нови гуми и други. Съжалявам, че не мога да ти пратя обявите, защото ще стане като реклама, но ако се заинтересуваш, в мобиле можеш да ги намериш
            Сузуки Витара 1.6 8V
            Nissan X-trail 2.2DI 2003 Michelin 4x4 215/80/16

            Живеем не както искаме, а както можем !

            Коментар


            • #21
              От: Помогнете с избора на Атв

              А защо според теб колега Раптор 660 2002г. прави дефекти на 2-та скорост?
              [B][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/images/icons/icon1.png[/IMG] [B]Купувам:[/B] [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=119413"][COLOR=#000066]Купувам фарове за Yamaha Yfz 450[/COLOR][/URL] [/B]

              Коментар


              • #22
                От: Помогнете с избора на Атв

                Колега мисля, че има огрома разлика между
                Първоначално публикуван от marto989 Преглед на мнение
                че двигателя на Yamaha 660 не е много споучлив.
                и скоростите. Това че всичко е в комплект, ни най- малко съчетава скоростите към понятието двигател. Обяснението ми беше за двигателя, който е корав, а това, че инженерите на мотора 2001- 2002 не са изчислили, че с 3 лопатки 2-ра скорост няма как е с тази здравина, която изисква двигателя, е тяхна грешка, която веднага след 2002 поправят. Не е нужно да се прави заключение за цялата продукция на модела, базирано на слухове или в случая, както са си вкарали авто гол с 2те години продукция на калпава 2-ра. След 3- 4 години, ще почне да се пита, защо няма доволни от КТМ, Outlaw 525, kfx 700 и др. еми може би защото зе са изминали всякаквите граници на експлоатация и е нормално да следват ремонти от смяна на всичко по двг. до амортесьори, ос, ... (които се правят преждевременно ако собственика си цени машината) след като нямаш пари за чисто нова машина.
                R 727cc BB KIT
                ZJ V8
                WK2 V6

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X