Обява

Свий
Няма добавени обяви.

75 годишна бабка падна с ATV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 75 годишна бабка падна с ATV

    Разпространяването на подобни новини отваря очите на пенсионния фонд..
    Иначе евала на колежката за тестдрайва на тия години!

    Коментар


    • #17
      До: 75 годишна бабка падна с ATV

      Като даваха по телевизията за бабката направо не можах да повярвам...ама след това като се замислих...всякакви хора има...не знаеш на какъв индивид ще попаднеш утре.
      Ама и това атв китайското оригинално си е доста тясно и без никакво усилие и скорост се катурва по завоите...
      Дайте на бабата една ниска точилка с широки оси и носачи и да видим тогава...ама газтта вярно трябва да се ограничи тогава.

      Коментар


      • #18
        До: 75 годишна бабка падна с ATV

        Еи няма да се научат да си обличат екипите! Все това говорим и все глупости правят!
        Иначе веднага да оставите бабката и изобщо хората на тази възраст, ми те са като децата. Баща ми е на 72 години, гледа 130 кошера, някакви животни, овошна градина, лозе, кара пикап и се развозва с едно работно АТВ. Председател е на културните дейци и прави литературни четения всеки вторник и четвъртак.

        Коментар


        • #19
          До: 75 годишна бабка падна с ATV

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          ....
          Абе това е пълна трагедия. Може ли на тези години, да изживяват втора младост. Незнам техните деца защо са позволили да се правят на рокери самоубийци. Ами ако е блъснала човек ?
          На тези години с тези реакции, само на люлеещ стол и плетката, а дядото в кръчмата.
          Не съм съгласен с тебе. Няма нищо лошо в това да си кара АТВ-то, независимо на колко години е бабето.
          Четох във вестника, гледах и репортажа и много ме развълнува.

          В едно село около Б-с бяхме спрели да си купим нещо за пиене от селския магазин. Появи се много възрастен дядо, яхнал скутерче, беше вързал самоделен дрянов бастун през рамо. Свали си бастуна, разтовари се бавно от скутера Ямаха минт мисля, и много бавно може би за 3-5 мин. изкачи стълбите до селския магазин. Ако не си кара моторетката няма да може да си купи хляб или ще получи слънчев удар докато се дотътри до мегдана.
          Имам и свидетели, мога по ГПС-а да издиря селото и да намеря и интервюирам дядото какво си мисли за люлеещия стол.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            До: 75 годишна бабка падна с ATV

            Виждате ли колко са опасни тези машини а ? Ако беше бабето с един кросак нямаше да и има нищо.
            Щом и старите хора започнаха да се трепят с тях.
            Според мен трябва да се забранят със закон ! Или по добре закона да позволява само на възрасни хора да ги карат-че да се трепят по бързо,нали няма пари за пенсии.

            Коментар


            • #21
              До: 75 годишна бабка падна с ATV

              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
              Виждате ли колко са опасни тези машини а ? Ако беше бабето с един кросак нямаше да и има нищо.
              ...
              Джарта, не зачеквай тази тема че....
              Иначе мотор всеки може да кара, ама АТВ...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X