Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM с нови модели атв - 450 505 SX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

    Смтам че тунинг тиябва еинствено и само тогава , когато му изкараш макса и прецениш, че трябва да тунинговаш определен детайл , защото без него не можеш да дръпнеш крачка напред в карането.

    Коментар


    • #17
      До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

      Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
      Смтам че тунинг тиябва еинствено и само тогава , когато му изкараш макса и прецениш, че трябва да тунинговаш определен детайл , защото без него не можеш да дръпнеш крачка напред в карането.
      Вие драги ми Господине като един виден тунинг специалист в областа на Голфовете и техните модификации няма начин да не поназнайвате поне малко и от други машанарии та въпросите са ми няколко ако може:

      1.Требва ли да съм голем карач за да си турим лепенки и това води ли се тунинг.

      2.Ако съм леко кьоръв може ли да си турим ксенони от близката бензиностанция и кво ше кажат бракята немци с техния ТЮФ(сертификат) и ще може ли да го регистрирам като сенокосачка.

      3.Ако ми дойде малко якичък моторо и го скопим да не арчи изпадам в размисъл дали не е антитунинг и нема ли да ме изхърлят от форумо за подобни мисли.

      тъй и тъй въпросите са ми мноо и ще ги задавам на порции и се надам да ми отговорите иначе не мой се успокоим и да заспим виж само кое време е а не съм пушил нищо.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #18
        До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        Вие драги ми Господине като един виден тунинг специалист в областа на Голфовете и техните модификации няма начин да не поназнайвате поне малко и от други машанарии та въпросите са ми няколко ако може:

        1.Требва ли да съм голем карач за да си турим лепенки и това води ли се тунинг.

        2.Ако съм леко кьоръв може ли да си турим ксенони от близката бензиностанция и кво ше кажат бракята немци с техния ТЮФ(сертификат) и ще може ли да го регистрирам като сенокосачка.

        3.Ако ми дойде малко якичък моторо и го скопим да не арчи изпадам в размисъл дали не е антитунинг и нема ли да ме изхърлят от форумо за подобни мисли.

        тъй и тъй въпросите са ми мноо и ще ги задавам на порции и се надам да ми отговорите иначе не мой се успокоим и да заспим виж само кое време е а не съм пушил нищо.
        Благодаря ти за тези въпроси и аз се радвам, че спазваш основното ми правило:ПЪРВО МИСЛИ, ПОСЛЕ ТУНИНГОВАЙ!!

        1. зависи какви лепенки слагаш. предполагам че си на морето все още,та ако си накачил лепенки на половн цар Симеон и неговите магазини, ще бъдеш вървежен пред $ичетата и ще имаш повече жени от най-големите шопски манекени-следователно това е тунинг , кото ти трябва.

        2.Истинският играч никога не прибягва до регистрации и подобни излишни разходи. А когато го спрат ушати и го ппитат къде му е табелата и защо няма такава , отговар с изисканото:"Е оти ми е?'
        По-горното обесмисля и ксенона, освен ако не смяташ да бръмчиш по заведенията,например в Буда бар - не спреш ли превозно средство с ксенони-просто не те пускат да паркираш и правилно.Но ако искаш хората да те приемат като истински баровец-бодни си ксенонче и замръщи фаровете с "веждички"

        3. Вместо да скопяваш мотора , му увеличи тежеста.Можеш да експериментираш-неонови лапми на калниците,светодиоди на дръжките,задният стоп също да е от светодиоди и като го натиснеш да изписва сърце със стреличка в средата. А бе направо си АТВ то така, че все едно минава НЛО.

        Лично аз те съветвам да му боднеш едни капачки за винтилите - тип черепчета. Е кажи , че не е култово!!!

        В никакъв случай не качвай дебели жени , за да увеличиш тежеста-отвори мануала и ще проччетеш -Найн уроди!!!


        Така, че експериментирай !!! Ако след написаното си прекалено уплашен и се чувстваш неопитен, ще се наложи да поизчакаш 2-3 години да излезе новият Голф 4 и като го паркирам пред кутурна зала Обеля ще те викна да гфледаш как се прават нещата.

        Приятел си ми и ще бъда искрен с тебе- Не си още за малко кормилце на АТВ -то, взаймствано от малкото воланче при Голф!!!
        Последно редактирано от zbytsam; 13-08-08, 01:10.

        Коментар


        • #19
          До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

          за вентилите ми мина на ум но си пазех черепа който естественно ми е по голям да го турим за теглич, без да искам леко ще ти подхвърля че вече си изостанал във светлиния тунинг набарал съм тасове за джантите които са със светлини надписи в областа на турбо фолка а щех да забравя мисля зимата да забегнем на Белмекен да заякна малко че нещо татуировката на гърба ми ПРЕСЛАВА Е THE BEST се вижда само от близко защото смятам че освем машината и аз редом с нея требва да се тунинговам
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #20
            До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
            за вентилите ми мина на ум но си пазех черепа който естественно ми е по голям да го турим за теглич, без да искам леко ще ти подхвърля че вече си изостанал във светлиния тунинг набарал съм тасове за джантите които са със светлини надписи в областа на турбо фолка а щех да забравя мисля зимата да забегнем на Белмекен да заякна малко че нещо татуировката на гърба ми ПРЕСЛАВА Е THE BEST се вижда само от близко защото смятам че освем машината и аз редом с нея требва да се тунинговам
            Естествено, че трябва да се работи по поведението върху самото АТВ. Като за начало изтегли си от някъде всички серии на Спасители на плажа и гледай внимателно и попивай стойката, като карат джетове.След това я приложи в АТВ карането , като миксираш между тази стойка и стойка тип " син на петролен магнат" . Като насъбереш смелост -опитай се да си махнеш ръцете от кормилото за част от секундата. Да знам , че това е супер опасно и аз се страхувах в първите 6 години пилоторане , но това е положението-колкото по-луд и метросексуален си-толкова по-вървежен си . Макар че ще ти лепнат прозвища като Психопат , мацките харесват точно това. Лоши момчета. Ако си решил да правиш тяло - то запомни едно-взимай много химия защото естествените тела са изкуствени!!!

            Десо, прости ми моля те, ама нали виждаш, че те ме подкукуросват да съм простак!!!

            Коментар


            • #21
              До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

              Вие двамата с Пацо ме съсипахте! Абе от къде Ви идват тия идеи Еи развеселихте ме от сутринта. Много поучително за младите ATV-ти

              Коментар


              • #22
                До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                за химията тука,аз мога да помогна МНОГО хихихи

                Коментар


                • #23
                  До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                  ..четох в един US форум че..тия цени били официални и иначе като идеш при дилъра..на 4 очи ..нещата ставали по човешки

                  Коментар


                  • #24
                    До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                    Първоначално публикуван от brofa Преглед на мнение
                    за химията тука,аз мога да помогна МНОГО хихихи
                    Какво си цъкаш,баце?

                    Аз винстролче почвам сега че чиста. към средата на цикъла ще си цъкна и 10тина хаксаболона и това е.

                    Коментар


                    • #25
                      До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                      курмилен прът - кое му е толкова спецялното на курмилния прът на КТМ-а данеби да е Lonestar(250-300$). Същия като на другите.
                      кормило - това пък да не е Pro taper или Renthal(60-100$) пак си е нормално.
                      кил слич - тука съм съгласен
                      барове - и тука.
                      окачване от пред и от зад - съгласен съм донякъде, но данеби да е с Houser рами с ELKA, FOX, PEP амортисйори. ЛТР пак е по широк но без да струва +4000
                      ос,която се регулира - напълно съгласен (400$)
                      джанти - само отзад са бедлок но има
                      спортна спирачна система - това па отде го измисли сички 450тки са със добри спирачки.
                      505сс - това да, но давидим дали 450КТМ ще върви повече от 450 Ямаха, Сузуки, Кава
                      165кг - добре имайки впредвид здравата рама, ама ЪФЗ450 е 159.
                      2маслени филтъра - и един върши работа
                      хидравличен съединител - много го хвалите тоя съединител с какво е толко по добар от обикновенния данеби да сваля 10 сек от обиколка.
                      спортни степенки - те си върват към по хубавите нерф барове.
                      TWIN AIR филтър - само филтър който е 30$ не цяла интейк система
                      и др. - другите са това че е първа година модел и тепърва ще му се видят ядовете .

                      Това ти стува само 4 000$ от горе. - 4000$ за фълтър ос барове и 2 джанти.
                      Уважавам мнението ти Николене ,но аз си предпочитам ветераните.
                      It's not the Ride, It's the RIDER

                      Коментар


                      • #26
                        До: KTMс нови модели атв - 450 505 SX

                        И аз ги претпочитам.За КТМ като марка,не съм чувал много добри отзиви.Кормилния пръд със сигорност е по-добър от останалите.

                        Коментар


                        • #27
                          До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                          Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                          Какво си цъкаш,баце?

                          Аз винстролче почвам сега че чиста. към средата на цикъла ще си цъкна и 10тина хаксаболона и това е.
                          и аз почвам да чистя ама от края на септемри малко да позалади и минавам на свинско че от тея жеги зорлем станах вегетарианец
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #28
                            До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                            Готино е ама и парите са си готини
                            Няма кал - Няма кеф !!!
                            Suzuki Samurai LJ410 1984
                            Suzuki LTZ400 2008
                            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                            Коментар


                            • #29
                              До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                              Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
                              Готино е ама и парите са си готини
                              Хубаво и ефтино няма!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X