Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM с нови модели атв - 450 505 SX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM с нови модели атв - 450 505 SX

    След като КТМ навлезоха в атв-тата с моделите 450 XC 525 XC, които са ориентирани към крос кънтри състезанията и преходите и общо взето са атв-та за навсякъде, КТМ са сътворили модели спецялно за мотокрос които са както е модерно да се твърди "race ready"

    На пръв поглед може да изглежда като другите модели на КТМ, но тези за мотокрос имат по широко окачване +2 , задна ос която се регулира между 47 и 50 инча. Двигателите 450 и 505(всъщност е 470)
    са със два разпределителни вала и по къс ход на буталото в сравнение със ХС моделите, няма задна скорости е са с по малък резервоар. . Окачването е WP , задните джанти са тип "бедлок" и на тях са монтирани максис razrMX гуми със стандартния за мотокрос размер - 18 . АТВ-то идва фабрично със мрежи -nerf bars и kill switch.

    Дотук чудесно, но според мен можеше окачавнето да е с повече от 10 инча ход впредвид широчината, можеше да сложат и една манивела с възможност за махане на ел старт за състезания за да се намали още теглото което междодругот е с 2 кг повече от другите модели на ктм въпреки липсата на задна и по малкия резервоар. И това преди да стигнем до $11,398 за 450 SX$11,698 за 505 SX това е цена в САЩ където KFX 450, YFZ 450, TRX 450 струват около 7000$ а другото готово за състезание атв - лтр 450 струва 7400$ да ме прощават КТМ страхотен е модела но не струва толкова повече от останалите утвърдени модели въпреки че е трудно да се каже без да сме го покарали . Цената в БГ окачвам про това положение да е над 20 000.
    It's not the Ride, It's the RIDER

  • #2
    До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

    Абе хич да не е хидравличния съединиетел, нерф барове,защити,най вече Олинс като окачване макар че при кроса май е друг е нормално цената да му е по висока все пак идва от Европа и ограниченията спрямо японците са по големи там ако не се лъжа докато за Европа може да дойде и по евтин няма мита и други щуротии но пак за тая цена или трябва да си луд фен на КТМ или кеша да не те бърка изобщо така че и мен да ме прощават.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #3
      До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

      Изобщо не ми харесва и единственият вариант да си го купа е КТМ да ми го предложат на някаква цена от 5000 лева. Мое мнение де.

      Коментар


      • #4
        До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

        ако не ме бъркаха парите бих си го взел.мноо ме кефи модела
        Honda CRE 250
        Nissan Patrol GR

        Botevgrad Racing Team

        Коментар


        • #5
          До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

          абе за тези пари,с такава моторетка тунингована можеш да излезнеш,че не е истина,а тука само заради едно окачване и малко лъскави железа и хаиде 11.000$

          Коментар


          • #6
            До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

            ами само окачването е 2000-3000$ така че като се замислиш има некакъв резон но не е само тя и генерацията също си я бива, предишните модели си идват със защита отдолу само хидравличните помпи са една камара пари и т.н.и т.н. но за човек който е намислил и след това да инвестира донякъде си заслужава, помеждудругото е доста удобно и като седалка и стойка не е като дъска
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #7
              До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

              Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
              Изобщо не ми харесва и единственият вариант да си го купа е КТМ да ми го предложат на някаква цена от 5000 лева. Мое мнение де.
              Ако искаш да си Хон-Гил-Дон, това е твоето ATV!! Нали обичаш повече да си във въздуха? Това е правилният избор!

              Коментар


              • #8
                До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                Първоначално публикуван от brofa Преглед на мнение
                абе за тези пари,с такава моторетка тунингована можеш да излезнеш,че не е истина,а тука само заради едно окачване и малко лъскави железа и хаиде 11.000$
                Хубаво и ефтино няма! И всичко си заслужава!
                Я да те питам теб лично колко ти струва RAPTOR-а фабрично и колко сега, като имаи впредвид че нямаш окачване (което най-много си заслужава парите)? Отговори си сам!

                Коментар


                • #9
                  До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                  100% си засложява парите

                  Коментар


                  • #10
                    До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                    Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                    100% си засложява парите
                    Стига да можеш да ги отделиш наведнъж
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #11
                      До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                      И това го има.

                      Коментар


                      • #12
                        До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                        Абе според мен към сегашния момент KTM с новите си модели става основен фавурит за country cross трасета. Ready to race!!! По добре 17,000лв за КТМ отколкото 14,500лв. приблизително за всички в класа!

                        Коментар


                        • #13
                          До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                          Абе според мен към сегашния момент KTM с новите си модели става основен фавурит за country cross трасета. Ready to race!!! По добре 17,000лв за КТМ отколкото 14,500лв. приблизително за всички в класа!
                          Няма спор ,че АТВ-тата на КТМ са много добри и за доста неща е помислено. Особено много ми се иска да пробвам тоя 505 двигател който е с най-голяма компресия в класа -12,5:1 Но пак ми се виждат доста пари. Сузукито например излиза по широко и с 18 гуми и струва 200-300$ по скъпо от другите 450, и окачването му вобще не е по зле от това на ктм(което не е Охлинс като на моделите за крос кънтри) и вече в САЩ от челните 3 места 2 са ЛТР. Едни мрежи и кил суич не са 4000$.Подкрепям Брофа, не че за 11 000 ще излезеш с кой знае какво но поне и да дадеш повече ще е по твой вкус и то с части по хубави от тия на КТМ-а. Плюс това останалите 450 не излизат по широки за да могат да стават за повече типове състезания както и за разходки.Пък и не е важна само широчината важен е баланса на цялото шаси, YFZ 450 например съм го карал и завива се едно е по релси и без да е по широко. Пък и плюс това въпреки че е толкова наточен КТМ-а абсолютно ме съмнява някой про състезател да го остави както си е и така да се състезава ще се прекрои пак основно с друго окачване и сичко както със всяка друга 450тка.
                          It's not the Ride, It's the RIDER

                          Коментар


                          • #14
                            До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                            курмилен прът
                            кормило
                            кил слич
                            барове
                            окачване от пред и от зад
                            ос,която се регулира
                            джанти
                            спортна спирачна система
                            505сс
                            165кг
                            2маслени филтъра
                            хидравличен съединител
                            спортни степенки
                            TWIN AIR филтър
                            и др.

                            Това ти стува само 4 000$ от горе

                            Коментар


                            • #15
                              До: KTM с нови модели атв - 450 505 SX

                              Значи определено имах напредвид първия модел който беше със Олинс, и аз не съм му много фен и предпочитам ЛТР-а а относно некви профи изпълнения няма смисъл която и машина да речеш да я подготвиш истински излиза много много над цената на самото АТВ, а също така Ти поне знаеш че окачването не е само едни амортисьори макар да са най важната част от него и едно такова профи окачване е много над 6-7000$ ама това май вече е друга тема
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X