Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смъртен случай с АТВ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смъртен случай с АТВ

    Колеги днес, на последна страница на в.Труд имаше малка статия която гласеше следното: Вчера 01.08.08 до
    гр. Мездра 17 годишен младеж губи контрол над управлявано от него АТВ и се блъска с висока скорост в бордюр в резултат на което водача загива на място !,посочва се още че водача е нямал свидетелство за правоуправляние,и вероятната причина за инцидента е изключително високата скорост ! Тъй като вестника не е пред мен мисля че фамилията бе: Кацарски.Съболезнования на неговите роднини и познати.Има ли някой запознат със случая ...
    Последно редактирано от douglas; 02-08-08, 22:10.
    [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
    [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

  • #2
    До: Смъртен случай с АТВ

    Първоначално публикуван от douglas Преглед на мнение
    Колеги днес, на последна страница на в.Труд имаше малка статия която гласеше следното: Вчера 01.08.08 до
    гр. Мездра 17 годишен младеж губи управление на управлявано от него АТВ и се блъска с висока скорост в бордюр,водача е нямал свидетелство за правоуправляние,в резултат на което почива на място ! Тъй като вестника не е пред мен мисля че фамилията бе: Кацарски.Съболезнования на неговите роднини и познати.Има ли някой запознат със случая ...
    Това е много лоша и неприятна вест.Мойте съболезнования.

    Коментар


    • #3
      До: Смъртен случай с АТВ

      17 годишен!!! Вече не помня какво правих на 17. Много, много рано!!! Защо децата?

      Коментар


      • #4
        До: Смъртен случай с АТВ

        Лоша работа,
        най-вероятно е карал без екипировка

        Коментар


        • #5
          До: Смъртен случай с АТВ

          Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
          Лоша работа,
          най-вероятно е карал без екипировка
          Карал е без да е бил правоспособен, е по-важната причина:

          Първоначално публикуван от douglas Преглед на мнение
          Колеги днес, на последна страница на в.Труд имаше малка статия която гласеше следното: Вчера 01.08.08 до
          гр. Мездра 17 годишен младеж губи контрол над управлявано от него АТВ и се блъска с висока скорост в бордюр в резултат на което водача загива на място !,посочва се още че водача е нямал свидетелство за правоуправляние,и вероятната причина за инцидента е изключително високата скорост ! Тъй като вестника не е пред мен мисля че фамилията бе: Кацарски.Съболезнования на неговите роднини и познати.Има ли някой запознат със случая ...
          Жалко за един погубен млад живот. Момчето се казва Николай Кацарски и е от с.Овчарци до Сапарева баня.

          Това е въпросното Кавазаки:



          А, ето и подробности по случая:
          http://www.struma.com/cgi-bin/index....home&article=0

          Моля ви, не правете като него.
          Останете живи!
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #6
            До: Смъртен случай с АТВ

            Мале направо незнам какво да кажа,съболезнования на близките
            06' Yamaha Raptor 700R
            08' BMW E92 335i

            Коментар


            • #7
              До: Смъртен случай с АТВ

              Ооооооооф неприятна работа. Свива ми се всичко като вида подобно нещо. Дано изтормозената му душа почива в мир.

              Коментар


              • #8
                До: Смъртен случай с АТВ

                Мале много лошо, съболезнования на семейстово

                Коментар


                • #9
                  До: Смъртен случай с АТВ

                  Лоша работа...Това е мощна машина не е играчка...Особенно в ръцете на неопитен младеж....Моите саболезнования.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Смъртен случай с АТВ

                    Ужас, съболезнования към близките.Защо защо,бе момчета?? Умната винаги казвам=За където сте тръгнали умната за да се върнете живи издрави. жалко за случилото се.
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Смъртен случай с АТВ

                      Трагедия.Мойте съболезнования към близките.
                      Всеки се замисля и то за кратко само когато се случи нещо такова.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Смъртен случай с АТВ

                        Нека не позволяваме повече да се случват подобни неща като не даваме Атв-тата си за по "едно кръгче" на неопитни хора и такива без екипировка! Всички виждаме какво става после. Живот пропилян за няколко минути, моите съболезнования.
                        [URL="http://www.m-real.net/multy/offroad/LOGO-HR/logo-HR.jpg"][IMG]http://www.m-real.net/multy/offroad/LOGO-HR/logo-HR.jpg[/IMG]
                        [/URL]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Смъртен случай с АТВ

                          Първоначално публикуван от douglas Преглед на мнение
                          ......Има ли някой запознат със случая ...
                          Аз съм запознат със случая, за съжаление. Точно както пише във вестника момче от Сапарева баня отива при майката на жертвата да се подстриже и ТЯ помолила клиента да даде на сина и АТВ-то да се повози. Бащата на загиналия също е бил там и се е възпротивил но все пак са пуснали момчето да кара БЕЗ никаква екипировка и понеже там тече ремонт на пътя старите бордюри са били събрани на куп в страни от пътя и.......

                          Мойте съболезнования също.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Смъртен случай с АТВ

                            Съболезнования!!!
                            За съжаление още един пример ,че на АТВ мястото му е в гората а не на пътя.
                            [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Смъртен случай с АТВ

                              Моите съболезнования Мн гадно наистина ..
                              [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X