Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM XC ATV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM XC ATV

    Я гледай ти...
    Скоро си мислех- тия какво чакат и ето:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=18313&page=2
    К. Кулев

  • #2
    До: KTM XC ATV

    пишете нещо за това атв ,на хисаря е имало такова ,ако някой е разпитал нещо нека сподели

    Коментар


    • #3
      До: KTM XC ATV

      Мога да сложа няколко снимки на атв-то, а наистина интересно ще е да се напишат впечетления .









      Коментар


      • #4
        До: KTM XC ATV

        Не съм АТВ-ист но,Машината е с шаси разработено от поларис...тунинг окачване Олинс и си е баш спортно атв...не е трактор...двигател ктм...общо взето мания за спортисти
        MG RACING

        Коментар


        • #5
          До: KTM XC ATV

          Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
          пишете нещо за това атв ,на хисаря е имало такова ,ако някой е разпитал нещо нека сподели
          Да имаше КТМ на Хисаря и изглеждаше много добре , расов спортист направо. Добре се справи със състезанието и мисля че беше 525 .
          Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
          Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

          Коментар


          • #6
            До: KTM XC ATV

            Красиво е АТВ-то огледах га на живо. Собственика му се похвали, че е първото внесено в БГ. Някъде във форума беше писано, че тежи много за спортно АТВ, не помня точно колко. На мен изобщо не ми изглеждаше грубо или масивно. А бъдещите тестове ще покажат дали е здраво и дали се вписва за състезателните цели в нашите условия.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              До: KTM XC ATV

              Мен лично собственика ми каза че тежи 110 килограма малко не ми се вярва нооо...
              06' Yamaha Raptor 700R
              08' BMW E92 335i

              Коментар


              • #8
                До: KTM XC ATV

                около 160 кг. е.
                '05 Suzuki RM 250

                Коментар


                • #9
                  До: KTM XC ATV

                  КТМ ХС 450 е точно 163 килограма празен.
                  [B]Via trita via tuta[/B](лат.) - Прокараният път е безопасен. Тея римляни са живели в заблуда.

                  Коментар


                  • #10
                    До: KTM XC ATV

                    Чудех се дали да си взема едно такова само, че 525 ,но на състезанието в Хисаря като го видях по отблизо не ми хареса.

                    Коментар


                    • #11
                      До: KTM XC ATV

                      525-цата много ми хареса а и в заводския вариант си е доста понаправена
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: KTM XC ATV

                        Toва ATV за 17,000лв. и с тези неща накачени по него когато го видях е уникално. Цена-качество е много по добро от KFX450R! лично мнение.

                        Коментар


                        • #13
                          До: KTM XC ATV

                          АТВто страшно ми харесва и със всичкия заводски тунинг е супер , единственно предницата неми допада
                          [COLOR=#22229c][U][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/U][/COLOR][COLOR=red]Yamaha Raptor 700[/COLOR]

                          Коментар


                          • #14
                            До: KTM XC ATV

                            Ще и свикнеме и на предницата, всичко с времето.
                            [B]Via trita via tuta[/B](лат.) - Прокараният път е безопасен. Тея римляни са живели в заблуда.

                            Коментар


                            • #15
                              До: KTM XC ATV

                              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                              Toва ATV за 17,000лв. и с тези неща накачени по него когато го видях е уникално. Цена-качество е много по добро от KFX450R! лично мнение.
                              Айде ще го приема така да се каже все пак в заводския си вид е по направено за каране но наистина дизайна му куца малко ама пък фасона не кара така че от мен да мине ПРАВ СИ
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X