Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стискайте палци АТВ-исти!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Стискайте палци АТВ-исти!

    Щот производителността на труда им е толкова висока, че имат време за глупости

    Коментар


    • #17
      До: Стискайте палци АТВ-исти!

      На мен 80 000 бройки на година ми се виждат реални. Не забравяйте само в Англия и Франция колко фермери има, и те са основните клиенти. Но това е без значение за нас, защото така се говореше в Русе за един завод на френска компания, която в крайна сметка предпочете Румъния заради данъците основно. Но все пак ще ни е по - близо и цените ще паднат не заради друго, а заради по голямата конкуренция която ще се получи. Въпроса за резервните части пак е същият.... Цените ще ПАДНАТ
      Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

      Коментар


      • #18
        До: Стискайте палци АТВ-исти!

        Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
        Щот производителността на труда им е толкова висока, че имат време за глупости
        Абе ако питаш шефа ми едва ли би го казал

        Не искам да съм лош пророк, но ми се сртува че тая работа с Поларис нама да стане. Дано да греша
        Знаете ли, че чух слух, че ще затварят Загорка и най-вероятно ще продължат да я произвеждат, но в Румъния и Гърция където собствениците Хайникен също има заводи. Не стана ли така и с Калиакра /маргарин-а Калиакра/

        Коментар


        • #19
          До: Стискайте палци АТВ-исти!

          Така се получи с Калиакра и резултата е цена х2 и по-ниско качество.
          До колкото съм чул така стана и с Кока-Кола, производството е в Румъния, а тук е само склад.
          Да не се чудите защо пием само Фанта Портокал

          Коментар


          • #20
            До: Стискайте палци АТВ-исти!

            Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
            работете за себе си и никой нищо няма да ви диктува
            И няма да има кого да обвинявате, че са ви ниски доходите
            Николай Папазов

            Коментар


            • #21
              До: Стискайте палци АТВ-исти!

              Гърчолята от Кола са си тук, все още.

              Обаче, днес се връщам от Констанца. Да ви казвам, че от момента, в който минах границата се почувствах много повече в ЕС, няма нужда. Интересното е, че за целия път видях само един заблуден моторист със шосейно ендуро и една камара АТВта по градовете. И в движение, и паркирани около пътя. Имаше както спортни, така и "селскостопански". Караха с пълна екипировка - каски, брони и всички екстри, вкл. и "мотокултиваторите". Явно там АТВтата са много по-разпространени и това е поредният аргумент, че заводът ще е или там, или изобщо няма да го има на Балканите.

              Коментар


              • #22
                До: Стискайте палци АТВ-исти!

                ..... днес се връщам от Констанца. Да ви казвам, че от момента, в който минах границата се почувствах много повече в ЕС, няма нужда.....





                Да не би да ти е харесало в Румъния? От къде си минал че ми е интересно...... Не се заяждам, но ми се струва, че има региони там, които са още са в 19-век. Единствено Букурещ и част от северна Румъния са добре. Може и да строят много заводи и цехове, но пътища нямат. Няма и да имат скоро сигурно. Селата им в южната част са пълна разруха (като нашите)
                Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

                Коментар


                • #23
                  До: Стискайте палци АТВ-исти!

                  Изобщо не ми хареса. Вече разликата в развитието става неприятно осезателна. Откъде съм минал за Констанца ли? Ми, то няма голям избор. На отиване как да е, ама на връщане ми бяха пресни впечатленията като отново минах по родните ни пътища и през Шабла и околностите. Мамалигите вече са години пред нас в някои отношения. В други можем и да сме наравно, обаче не се сещам за нещо, с което да сме повече, освен нашата част от морето. Ама тя е даденост, а не заслуга. Пък и е напълно по силите ни да я освиним.

                  Не знам какви пътища нямат, но видях какви имат. Вземи догодина и ти да се разходиш като отидеш на нашето Черноморие. Ей, така - за "сверяване на часовника". Питай ме и какъв е пътят от Калиакра през Варна за София и колко от него минава за магистрала... А, да - познай дали нашата минимална винетка не е 2 пъти по-скъпа. Явно е привилегия да се друсаш по кръпки и неравности по нашите пътища.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Стискайте палци АТВ-исти!

                    Аз съм международен шофьор и повярваи ми нашите пътища са 100% по хубави от Ромънските да не говориме че в повечето села нямат водопровод а да не говориме за каруците по пътищата там са повече от автомобилите

                    Коментар


                    • #25
                      До: Стискайте палци АТВ-исти!

                      завода 100% щЕ Е В РУМЪНИЯ ДНЕС РАЗБРАХ ОТ НАШИЯ МЕНИДЖЪР/ЯМАХА БГ/ ЧЕ РУМЪНСКИЯТ МУ КОЛЕГА НАПУСКАЛ ИМАЛ НЕУСТОИМА ОФЕРТА ОТ ПОЛАРИС КОЙТО щЕЛИ ДА СТРОЯТ ЗАВОД ТАМ
                      Николай Гогов 0898676912

                      НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Стискайте палци АТВ-исти!

                        Ама и Ройтерс успяли да метнат дори.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X