Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за китайско атв шинерай xy350st-2e

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части за китайско атв шинерай xy350st-2e

    Здравейте. Не знам колко активен е форума тези дни, но все пак да попитам. Наскоро взех китайско атв шинерай xy350st-2e обаче му де счупи двигателя и никъде не мога да намеря части. Трябва ми оборудвана глава. Дочух че с някакъв модел на ямаха били еднакви. Някой може ли да каже дали наистина е така и кой е модела евентуално от който мога да ползвам глава, че китайска няма намиране. Благодаря предварително.

  • #2
    Сред първите резултати в гоогле - https://atv-moto.com/%D1%87%D0%B0%D1...50st-2e?page=3
    Не пречи да им пишеш или да разрвиш в алиекспрес.

    Коментар


    • #3
      Знам го този сайт. От там намерих само бутало, звънях но нямат каквото ми трябва..цилиндър поръчах от другаде...остана ми само клапан и евентуално глава...в алиекспрес търсих също, но без успех

      Коментар


      • #4
        Цилиндъра може да се възстанови до номинален размер и не струва скъпо,това при положение,че не се предлага ремонтно бутало.Главата би трябвало да може да се възстанови , освен ако не е сцепена на две.Снимай подробно да разгледам,ремонтирал съм доста на пръв поглед за изхвърляне мотори.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          Цилиндъра може да се възстанови до номинален размер и не струва скъпо,това при положение,че не се предлага ремонтно бутало.Главата би трябвало да може да се възстанови , освен ако не е сцепена на две.Снимай подробно да разгледам,ремонтирал съм доста на пръв поглед за изхвърляне мотори.
          Писах ти на лично съобщение.
          всичко друго намерих или оправих, само бутало не мога да намеря...там какво да правя.... размерите които са дадени за него са диаметър 83мм
          височина 51.3мм
          Бутален болт диаметър 19мм
          Навсякъде където намерих обява за бутало е изчерпана. Някой ако знае нещо моля да помага...че моето е пробито

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от fahity Преглед на мнение

            Писах ти на лично съобщение.
            всичко друго намерих или оправих, само бутало не мога да намеря...там какво да правя.... размерите които са дадени за него са диаметър 83мм
            височина 51.3мм
            Бутален болт диаметър 19мм
            Навсякъде където намерих обява за бутало е изчерпана. Някой ако знае нещо моля да помага...че моето е пробито
            В Дружба Разград правеха по поръчка по едно време. Пращаш старото и ти правят ново.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
              В Дружба Разград правеха по поръчка по едно време. Пращаш старото и ти правят ново.

              ще им пратя запитване, дали още правят по образец...и дали ще ми отрежат главата с цена.
              Благодаря много за информацията

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от fahity Преглед на мнение


                ще им пратя запитване, дали още правят по образец...и дали ще ми отрежат главата с цена.
                Благодаря много за информацията
                Цените бяха повече от народни. Все пак това е производител. А от магазин минава през 4-5 ръце и всеки слага по нещо. Някои прекаляват.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение

                  Цените бяха повече от народни. Все пак това е производител. А от магазин минава през 4-5 ръце и всеки слага по нещо. Някои прекаляват.
                  Обадих се, но казаха че баш така няма как да стане...трябвало да имат приблизителен размер и евентуално с малка доработка да стане. Все пак им изпратих размерите на имейл да видим, но се съмнявам

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от fahity Преглед на мнение

                    Обадих се, но казаха че баш така няма как да стане...трябвало да имат приблизителен размер и евентуално с малка доработка да стане. Все пак им изпратих размерите на имейл да видим, но се съмнявам
                    Може би ще трябва да свършиш част от тяхната работа - да им дадеш началната точка. Щото на някой не му се занимава. Ако им направиш чертеж ще е по-добре. Преди години на някой от познатите му правиха бутало по поръчка, но не се сещам кой беше да го питам. За тях не е проблем, просто взимат някое близко по форма и размер и да му пуснат една стружка. Ма като знам и в нашия завод как им се занимава и тия може да се назландисват. Бъди упорит.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X