Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доставка на АТВ от USA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Доставка на АТВ от USA

    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
    Абе тая тема сме я дъвкали няколко пъти, и все едно и също се пита и отговаря! То е повече от ясно че ефтино и хубаво няма!
    има ама не на едно място
    Николай Гогов 0898676912

    НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

    Коментар


    • #17
      До: Доставка на АТВ от USA

      Здравейте, и аз имам въпрос от подобно естество. Трябва ми превоз на мотоциклет, от Охайо, някъде началото на 2009. Някой знае ли координатите на сериозна БГ /или US/ фирма, която може да ми го докара до Варна на прилична цена? Търся някой изпитан превозвач, с който да нямам ядове и в който мога да съм сигурен. От САЩ имам близък, който ще ми избере машина. Лично аз не бих се доверил на непознат и не бих купил по обява !
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • #18
        До: Доставка на АТВ от USA

        Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
        Здравейте, и аз имам въпрос от подобно естество. Трябва ми превоз на мотоциклет, от Охайо, някъде началото на 2009. Някой знае ли координатите на сериозна БГ /или US/ фирма, която може да ми го докара до Варна на прилична цена? Търся някой изпитан превозвач, с който да нямам ядове и в който мога да съм сигурен. От САЩ имам близък, който ще ми избере машина. Лично аз не бих се доверил на непознат и не бих купил по обява !
        Аз мога да ти помогна с превозвача,но твоя познат трябва да я докара до Чикаго.Питай го дали има тази възможност,пиши ми на лични.

        Коментар


        • #19
          От: До: Доставка на АТВ от USA

          Здравейте искам да попитам щото имам 1-ва братовчедка в Америка в Чикаго та да питам колко ще струва доставката на АТВ от там до България с тая фирма ако имате инфо моля пишете или на фейс бук казвам се Петър Кирицов.

          Коментар


          • #20
            От: Доставка на АТВ от USA

            Тази тема е на повече от 4 години...мислиш ли че тук трябва да питаш? Гугала знае повече...ако задаваш правилните въпроси.

            Коментар


            • #21
              От: До: Доставка на АТВ от USA

              Първоначално публикуван от petar.kiricov Преглед на мнение
              Здравейте искам да попитам щото имам 1-ва братовчедка в Америка в Чикаго та да питам колко ще струва доставката на АТВ от там до България с тая фирма ако имате инфо моля пишете или на фейс бук казвам се Петър Кирицов.
              Колега прочети по горе написаното и ще си отговориш сам. Да не говорим че който веднъж е докарал после не иска да повтаря, защо ли. Избери си АТВ от БГ има достатачно АТВ-та в мобиле. Поне ще ги видиш и ще ги покараш, може и някой майстор да вземеш с теб и той да ги види. Много по сигурно излиза и без главоболия.
              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

              Коментар


              • #22
                От: Доставка на АТВ от USA

                Колегата кеrkelov е прав.Един приятел си взе АТV от Америка,на снимките и по думите на собственика беше в отлично състояние,но се оказа че не е така.Като пристигна АТV-то в България беше в окаяно състояние и не палеше.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X