Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доставка на АТВ от USA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доставка на АТВ от USA

    Колеги намерих 1 обява за АТВ в Щатите.Започнах да си пиша мейли със собственика и стигнахме до решението да го прати по ФедЕкс.Аз трябва да му пратя 50% от кцената а останалата част след като пристигне.
    Искам да ви попитам според вас как да направим сделката за по сигурно и да не бъда излъган.Ао някой е минал през тази процедура моля да ми помогне.

    Мерси предварително!

  • #2
    До: Доставка на АТВ от USA

    Какво е атв-то и каква е цената за да ти кажем има ли сметка да го копуваш

    Коментар


    • #3
      До: Доставка на АТВ от USA

      4selenger се опитва да докара някакви тракове. Виж дали можеш да се събереш в неговите контеинери. ФедЕкс ще излезе много солено, може и повече от цената на АТВто.
      Последно редактирано от Desislav Cekov; 13-11-08, 09:05. Причина: ред.
      CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
      http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
      http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

      Коментар


      • #4
        До: Доставка на АТВ от USA

        Да не си посмял! С FedEx ще ти излезе най малко 2000USD за доставка!

        Коментар


        • #5
          До: Доставка на АТВ от USA

          БЯГАЙ КАТО ОТ ОГЪН !!!

          Да не си посмял да се хващаш на такива въдици - транспорт на атв пратено по федекс би струвало поне 10000$. Няма такъв филм "пращане на атв по федекс". Федекс правят достатъчно пари от пратки (сто до двеста долара струва пращането на кило и нещо от Щатите до България) та да се занимават с пращане на АТВ-та. А в Щатите нормативните урдеби за пращане на ползвани машини (в които вече е сипван бензин) по самолет са много строги и съответно транспорта е супер скъп.

          Внимателно прочети какво точно ти е писал за пращането - ако пише че ще дойде за три дена, че работи във федекс, че жена му е стюардеса, че федекс му дължат пари и прочие "ще ти го пратя безплатно" работата е 110% измама. Тук в Щатите има хора които стават милионери от това.

          Има един съвсем прост начин да провериш:

          - Мимоходом в някой имейл питаш къде (в кой град) е атв-то.

          - В следващ емайл пишеш "Намерих един студент в тоя град който има време, искам да го пратя да го огледа на място". Почне ли се "не може да се огледа, в затворен склад е, вече мина митница, ама тя машината е в тоя град пък аз съм в друг град, в командировка съм, не може има нашествие от скакалци" - просто забравяш за случая.

          Още веднъж: НЕ ПРАЩАЙ НИКАКВИ ПАРИ !!! НАЙ ВЕЧЕ НИКАКЪВ КЕШ ПО УЕСТЪРН ЮНИЪН И ПОДОБНИ ФИРМИ !!! БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА, МОШЕНИЦИ ЗА СМЕТКА НА ТОВА - КОЛКОТО ЩЕШ !!!
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: Доставка на АТВ от USA

            Абсолютно подкрепям казаното от Гоблин! Тази схема е по-стара и от пирамидите.

            Коментар


            • #7
              До: Доставка на АТВ от USA

              Мерси много Колеги!

              Наистиа изглеждаше съмнително. ATV-то е Поларис 750 а цената ми каза че със достажката ще е USD 1900

              Коментар


              • #8
                До: Доставка на АТВ от USA

                Абе тая тема сме я дъвкали няколко пъти, и все едно и също се пита и отговаря! То е повече от ясно че ефтино и хубаво няма!

                Коментар


                • #9
                  До: Доставка на АТВ от USA

                  Е колега за 1900 долара как очакваш да намериш хубава машина от САЩ,че и транспорт до България По скоро само транспорта ще ти излезе толкова
                  M.Minassian

                  Коментар


                  • #10
                    До: Доставка на АТВ от USA

                    Щом си се хванал на хорото...що не го поразиграеш малко?

                    Напиши му каквото каза Гоблина, след това му кажи че си превел парите, да иде да се разходи до Western Union... Понякога става много фън...

                    P.S. Я ми прати на лични какво знаеш за него. Ще се опитам да намеря някоя информация.
                    P.P.S. От ATV-та не се интересувам, няма да ти взема машинката

                    Опс, ти нямаш още лични... Какво и да е...
                    Последно редактирано от Tougi; 13-11-08, 14:34. Причина: Опс...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Доставка на АТВ от USA

                      Явно колегата е мераклия и всичко предложено е истинско и омайно красиво!

                      Само мога да кажа, че няма такова нещо като евтино, качествено и истинско едновременно!

                      Сигурно е дивна ebay-ска лъжа, в която пускат въдицата със супер наточени оферти за смешни цени и като размърдаш плувката, се появяват с убедителни легенди.

                      Аз имах нервите и един го въртях поне 1 месец. Беше предложил тупалков модел кабриолет Пежо 206, за 4'000 евро. Била на брат му, който за съжаление починал от незнайна болест. Много ревали и не искали Пежото да им напомня. Абе - "Отдаденост" 18 серия!

                      Пусна личната си карта за да покаже колко е истинска. Тъпчото не случи защото говоря италиянски и си ползвам ума... Познайте дали е истинска от раз!

                      За да е сигурен, че имам интерес поиска половината сума по Western Digital и щял да докара колата в България. Бавно го пържих, като дори "пусках" парите по WU. Май два пъти "ходих" да ги пускам и го пращах да проверява! Той здраво дърпаше плувката и ходи да си ги проверява и даже се сърдеше, че не идват! Аз много учудено се чудих защо, мама му стара не идват парите като съвсем сигурно ги преведох вчера сутринта...

                      Най-накрая го напсувах качествено и го пуснах от високо...

                      Бог ви е дал ум - ползвайте го!

                      Успех

                      Т.
                      Прикачени файлове
                      Good guys drive Land Rovers!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Доставка на АТВ от USA

                        Еми и аз ще си поиграя с него вече му написах че имам познат там и сега чакам .

                        Коментар


                        • #13
                          До: Доставка на АТВ от USA

                          А иначе мейла на коректния продавач е sashagrey@outgun.com !

                          Някой по добре говорещ английски колега може да се позабавлява с него. И се оказа че АТВ-то се оказа че е в Индонезия

                          Коментар


                          • #14
                            До: Доставка на АТВ от USA

                            Ясна е работата на сто процента, Индонезия в това отношение е като Нигерия.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #15
                              До: Доставка на АТВ от USA

                              Първоначално публикуван от sharrko Преглед на мнение
                              4selenger се опитва да докара някакви тракове. Виж дали можеш да се събереш в неговите контеинери. ФедЕкс ще излезе много солено, може и повече от цената на АТВто.
                              така е колега, ама те повечето вече са тръгнали,,остана ми там само един дето ще пътува чрез RО-RО а последнят трак не могат да му намерят кола да е с него до Европа понеже се намира в Лонг Биич, там на западня бряг е по трудно да докараш до тук, за това мой съвет на колегите , не копувайте коли от запада на сащ, само да е близо до флорида , или до new york !
                              а такива цени наистина няма, те не са толкова евтино и там. ако искаш боклук може да се намират евтини неща

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X