Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV под наем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ATV под наем?

    Да кажа и аз, щото давам под наем. 150 лв ми е на ден, но нарочно АТВ-то ми е слабичко - 250 кубика. Те и с това падат, камо ли да ги пусна с по-голямо. Като си направих сметка от както съм почнал преди 3 години - към 1600 лв оборот. За това време задните гуми са третия чифт (400 лв), предните - втория (180 лв). Акумулатора е трети (120 лв). Смяна на ангренажната верига (50 лв). Добавих му и лебедка (200 лв). Ремонт на цилиндъра - към 500 лв излезе (някой го беше обърнал, маслото изтекло през отдушника и така го карал). Бензина за еднодневно каране е около 35 лв. Маслото се сменя на 5 дена при целодневно каране (~500 km) и е 50 лв с филтъра. Демек бензина и маслото ми е около 1/3 от наема, тоест от тия 1600 - да речем 400 лв. Я да видим какво се получи: 400+180+120+50+(лебедката няма да я смятам)500+400=1650лв. Ако трябва да се слагат и заплати, гараж, охрана, данъци и счетоводство... Аз го правя повече за да предложа някакви развлечения на гостите на вилата ми, иначе от това да се храниш - зор работа. Виждаш и при тая ниска цена за колко години колко оборот имам.

    Коментар


    • #17
      От: ATV под наем?

      ОК, ясно поддръжката е мега-скъпа

      Иначе моята идея за наем за ден не беше толкова да го скъсам от каране в рамките на деня, колкото да си направя по-пълна излета, ама просто няма как да дам 250-350 кинта, струва ми се, че хората, за които не е проблем да кихнат такива пари за едното каране по-скоро биха си купили АТВ, направо не знам кой им ги наема.

      Коментар


      • #18
        От: ATV под наем?

        Ако използваш АТВ три-четири пъти в годината не е оправдано да имаш свое.

        Коментар


        • #19
          От: ATV под наем?

          Около Боровец дали има АТV-та под наем(не китайски)?

          Коментар


          • #20
            От: ATV под наем?

            Преди имаше точно срещу Ситняково екпрес, през улицата.

            Коментар


            • #21
              От: ATV под наем?

              Здравейте,

              Имам следната молба:
              Подготвям проект по еврофондовете за къща за гости в планински район. Искам да включа в проекта и 2 атв-та за разходка (не спорт или хард офроуд). Нищо не разбирам от подобна техника.
              Какви модели бихте ми препоръчали?

              Предварително ви благодаря за помощта!

              Коментар


              • #22
                От: ATV под наем?

                Колега отговорили сме ти в другия ти пост.
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар


                • #23
                  От: ATV под наем?

                  Аз искам да попитам какви документи са необходими за легално отдаване под наем на 2-3 атв-та
                  лошите неща .. ме правят по добър човек...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X