Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV под наем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ATV под наем?

    Дали има сметка да се купят няколко АТВ-та да се дават под наем. Тези китайските чупят ли се много. Тук в Троян има страхотни маршрути за разходки с машини и за здрава ръчка също.
    Борислав Русенов - 0889593977

  • #2
    Предполагам че с течение на времето всичко ще се появи под наем в това число и АTV-та. Но както винаги предимството е на страната на първия!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      за даване под наем, такси и т.н. има две философии:
      - купуваш най-евтиното и ползваш докато се разпадне /например такситата ТИКО/
      - купуваш скъпи, но здрави машини /справка в Европа голяма част от такситата са Мерцедес, а в UK специален модел Ролс-Ройс/

      ако даваш китайски АТВ-та, очаквай да станат на парчета до 1 година /най-много/...

      за Ямаха, Хонда и т.н. ще трябва сериозна начална инвестиция и ако нямаш достатъчно клиенти...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Добре де, ама ако се карат по някаква импровизирана писта - примерно като по морето съм виждал, сигурно няма да се чупи толкова?
        Борислав Русенов - 0889593977

        Коментар


        • #5
          Понеже затворена писта омръзва бързо, другия вариант според мен, е групи с водач, който да води по маршрут и съответно така да се осигурява експлоатацията в разумни граници.

          Освен това всеки като взема рентакар например е отговорен за всички възможни щети по автомобила и ги заплаща. Затова и искат кредитна карта или сериозен депозит...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            да ви кажа и мен живо ме интересува въпроса
            как стои въобще нормативно въпроса за отдаване под наем на мпс
            аз и без тва имам няколко мотора а съм само един човек
            ще ми се да развия и аз нещо подоБно

            ама май за сега само по курортите може да се приложи
            що се отнася за град троян може би ще има работа що годе щото там има платежоспособни доста хора а и доста запалени по оффроуда

            ама нещо май и по морето не е печеливша много тая работа
            като гледам имаше разни хора дето даваха моторчета и атв та под наем но нещо се поотказаха
            бяха тръгнали с едни дебели цени
            явно трябва да е нещо по широко достъпно и в същото време достатъчно доходно

            Коментар


            • #7
              Аз първо мислих за картове, но после се отказах. В Троян идват сума ти хора, а няма никакви атракции и екстремни чудесии. Водили сме хора да катерят и пускат рапели но то е много сложно.
              Борислав Русенов - 0889593977

              Коментар


              • #8
                на Боровец има такава "атракция" - един к...р кара отпред с 10-15кмч, а англичаните го следват... направо задръстваха пътя за Ястребец - толкова бавно се движеха! /горе-долу като детските моторчета с акумулатор/ олигофренска работа!
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  На Запад, който наема кола има 3 варианта - прави допълнителна застраховка, дава депозит, дава си кредитната карта да му приспаднат евентулните щети.

                  Коментар


                  • #10
                    карал съм АТВ под наем два пъти. едното беше в мелник, отвратително китайско АТВ около 100сс, което наех за 1 час и го върнах на 15тата мин, никога няма да се кача на такова повече.

                    другото беше в франция, там взех един 400сс поларис за 1 час по обяд и го върнах по тъмно заедно със солидна глоба, но кеф цена нема, както казват колегите. та там както и в мелник взимаш машината заредена с гориво, записват ти личната карта и изрично ти забраняват да се разкарваш по асвалта иначе планината е твоя.

                    това с водача едвали ще е много популярно защото хората са различни, едни искат да карат бързо други бавно, някой искат да се пребият други не ... освен това, който е карал АТВ по черно след друго АТВ има много причини да неиска да прави пак така
                    drive alive

                    Коментар


                    • #11
                      Аз лично се запалих да си купувам АТВ точно след наемане за две малки обиколчици на едно затворено место до ММЦ Приморско. Не знам какво са ми са се сторили тия две малки обиколчици но докато не си купих машина на задника си на седнах.
                      Опитай bobotrojan, ако имаш тая възможност първо с две та било то и китайски. Но мисли и за резервните части. Аз сума време търся гуми на по-нормална цена и нищо.

                      Коментар


                      • #12
                        и аз си купих АТВ след карането на такова поднаем, мойто е от 4х4 и му монтирахме лопата за сняг, така и зимата има полза от него, голям кеф

                        иначе лятото му навъртам по около 1000 км само разходки.

                        няма никакви части или каквото и да било за АТВ на нормални цени, всичко е адски скъпо и се чака с месеци
                        drive alive

                        Коментар


                        • #13
                          До: ATV под наем?

                          Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                          да ви кажа и мен живо ме интересува въпроса
                          как стои въобще нормативно въпроса за отдаване под наем на мпс
                          аз и без тва имам няколко мотора а съм само един човек
                          ще ми се да развия и аз нещо подоБно

                          ама май за сега само по курортите може да се приложи
                          що се отнася за град троян може би ще има работа що годе щото там има платежоспособни доста хора а и доста запалени по оффроуда

                          ама нещо май и по морето не е печеливша много тая работа
                          като гледам имаше разни хора дето даваха моторчета и атв та под наем но нещо се поотказаха
                          бяха тръгнали с едни дебели цени
                          явно трябва да е нещо по широко достъпно и в същото време достатъчно доходно
                          Виждам , че темата е уникално стара обаче да се изкажа . Хората спряха да ги дават по моерато и по такива места защото като стане някой инцидент и те са подписали , че клиентите са си отговорни , обаче само на хвърчащ лист . Скоро беше станал такъв инцидент и собсвеника го усъдиха на 1,5год затвор .
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • #14
                            От: ATV под наем?

                            Днес обикалях из Плана, възползвайки се от прекрасното време, обичам да съм сред природата, също така да ходя пеша, но пък не остава време да обиколиш много места, та викам да се разтърся за АТВ-та под наем и определено се разтърсих... какви са тези цени по 250, че и по над 300 лева, на ден?! Това реално ли е?! :O

                            Коментар


                            • #15
                              От: ATV под наем?

                              Горе-доло реално, за цял ден наем. На работните само бензина за един ден каране ти е 50-тина лв и като сложиш, за амортизация, стойността на машината и печалба, май толкова стават.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X