Обява

Свий
Няма добавени обяви.

UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

    Не знам дали темата е за тоя раздел но понеже няма раздел УТВ затова пиша тук. Пролетта контузих коляното и се наложи цяло лято да ходя с патерици. Вече съм ок но лекяря ми препоръча в близките 2-3г да избягвам да натоварвам ставата. Пробвах няколко пъти да карам АТВ то уж по-лекичко но не е за мен. Наскоро ми дойде една дгуга идея и ето че тя вече е реалност. Хем ще съм в спорта хем ще пазя коляното.


  • #2
    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

    Машинката е чисто нова закупена 2014г но просто е попаднала на грешните хора. Едни от собствениците решили да рисуват пластмасите и докато това стане им дошла друга идея. Идеята е да присадят двутактов двигател от моторна шейна Arctic Cat 170кс. Започнали да го присаждат понарязали тук там и в един момент решили че това им е непосилна задача и захвърлили всичко. До някъде съм им благодарен защото аз се сдобих с тоя нешлифован диамант. Със повечко труг ще го върна в оригиналният му вид.
    Първото което направих беше да го разглобя почти на съставни части и да сглобя всичко наново. Също и да боядисам някой неща така както на мен ми харесват.



    извърлях всички цолови крепежи и накупих неръждаеми такива с нашенски размери на резбите. До сега 350лв за болтове и гайки и имам още



    След една седмица труд ето го и резултата.



    Коментар


    • #3
      От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

      вече имам и оригиналният двигател. При мен са и новите бутала, гарнитури, сегменти и всичко необходимо за ревизията му. Целта ми е първоначално да го пусна в движение в оригинал а после да го турбинирам. За сега обаче си търся липсващата ми раздатка и нова инсталация която старите собственици са нарязали до неузнаваемост.

      Коментар


      • #4
        От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

        Още от времето когато почна да показваш подобренията си на първото китайско АТВ тук във форума, сега като гледам как си възстановил този Поларис, признал съм те за истински майстор-мераклия

        Коментар


        • #5
          От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

          Благодаря колега. Не знам колко съм майстор но мерак не ми липсва със сигурност.

          Коментар


          • #6
            От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

            Липсваха и оригиналните шейни на седалките и днес се заех със тях,. Същите в ибей с доставката от щатите излизат златни до България и реших че мога да си ги изработя и сам.



            Със едно шплентче станаха досущ като оемските и седалките се свалят за секунди

            Коментар


            • #7
              От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

              Смъкнатият двигател 900куб. 160кс. Ли е?Какво има по него и цена ако го продаваш.Благодаря.
              Може и на тел.0898678333 Вайбър
              Terrano 1 CRV ski doo formula 500
              И ЛУАЗ за един ден.О898678333

              Коментар


              • #8
                От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                Хубава играчка.Успех,е той е готов както виждам.
                Honda CRF 250 X
                Touareg 3.0 TDI

                Коментар


                • #9
                  От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                  Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                  Смъкнатият двигател 900куб. 160кс. Ли е?Какво има по него и цена ако го продаваш.Благодаря.
                  Може и на тел.0898678333 Вайбър
                  900сс е да. За конете не знам точно но са там някъде. Четох за тоя двигател че е един от топ двигателите на Арктик Кат. Правен е съвместно със Сузуки или нещо от сорта.
                  Напълно оборудван мотор е
                  Aко имаш интерес драсни тук на ЛС или на тел 0895168982



                  Последно редактирано от slavianko; 25-09-17, 18:36.

                  Коментар


                  • #10
                    От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                    Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                    Хубава играчка.Успех,е той е готов както виждам.
                    Де да беше. Тия раздатки в ибей ги няма под 1000 долара. Отделно аз искам да се позаиграя доста с машинката и ако даде Господ ще е готова чак на пролет

                    Коментар


                    • #11
                      От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                      Ето пък аз какво си имам днес.

                      Коментар


                      • #12
                        От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                        За последно преди да го разглобя

                        Коментар


                        • #13
                          От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                          Колеги помагайте. Както вече писах остана ми само да купя раздатка за полариса. Проблема е че тук в БГ и изобщо в европа не намирам нищо. Има само в Ибей от Щатите а тук нашите нещастници искат 22%ддс и 8% мито. При условие че тая раздатка я намирам на цени от 900-1000$ това е немислимо. Няма как да дам на държавата такъв законен рекет. Моля ви дайте съвет как да процедирам

                          Коментар


                          • #14
                            От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                            Сигорно си проверил вече за части от Европа, или цените не са като щатските?
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • #15
                              От: UTV Polaris rzr 800s. Поредната играчка

                              Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                              Сигорно си проверил вече за части от Европа, или цените не са като щатските?
                              Просто няма в европа. Нова е безбожно скъпа а втора ръка няма никъде освен в щатите.
                              Ако някой някъде продава или намери такава аз съм готов да я взема.
                              Последно редактирано от slavianko; 28-09-17, 22:18.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X