Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

    Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
    Жоро, след тоя репортаж с култ към личноста, няма как да не ти направя оферта, на която да не устоиш Предлагам да отразяваш всички мероприятия на клуба и отбора, а заплащането ще е основно в натура-плодови сокове от сливи, VIP апартамента и релакс центъра, в частност масажното... И понеже се справяш перфектно и с текстовете, ще те назнача и шеф на пресцентъра, връзки с представителКИте на медиите
    Ура, най-после и мен някой да назначи на работа !
    Тодоре, това за масажното е чудесно, само да не ми се налага да ползвам повече електроженното ...
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #47
      До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      Ура, най-после и мен някой да назначи на работа !
      Тодоре, това за масажното е чудесно, само да не ми се налага да ползвам повече електроженното ...
      Да почерпиш за новата работа...
      А да питам защо електроженното, да не се къртят рамите на BRP, или просто се опасяваш да не се "осветиш" от огнени троянски течности?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #48
        До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
        Ура, най-после и мен някой да назначи на работа !
        Тодоре, това за масажното е чудесно, само да не ми се налага да ползвам повече електроженното ...
        Жоре не се връзвай на тези предложения.Тодор Христов така зверски се отнесе с мен че не можах да се доредя до АТВтата и шейните.Вие поне имате по някоя снимка.А аз нямам от почивката спомени дори.
        А сега сериозно.Благодаря на Джипар 69 за приятните дълги мигове и още повече часове в хотел Троян Плаза.Това ми беше обещаната безплатна почивка от Тодор за Рейнфорест.Прекарах си страхотно другия път желая пак така да бъде...повече не бих понесъл.

        Коментар


        • #49
          До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
          Жоре не се връзвай на тези предложения.Тодор Христов така зверски се отнесе с мен че не можах да се доредя до АТВтата и шейните.Вие поне имате по някоя снимка.А аз нямам от почивката спомени дори.
          А сега сериозно.Благодаря на Джипар 69 за приятните дълги мигове и още повече часове в хотел Троян Плаза.Това ми беше обещаната безплатна почивка от Тодор за Рейнфорест.Прекарах си страхотно другия път желая пак така да бъде...повече не бих понесъл.
          Така е, човек като си знае мярката !
          Колкото до мен, сигурно ще трябва да израста пубертета ... ?!
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #50
            До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

            Като любител както на АТВ офроуда така и на фотографията,само мога да кажа,че г-н Хаджиев не хваща фотоапарат за пръв път.Поздравления за кадрите и успех на новото работно място..

            Коментар


            • #51
              До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

              Малко видео от първия ден на трасето в Дълбок дол.


              http://vid.data.bg/play.php/6fgmp20i/movie.flv

              Коментар


              • #52
                До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                А ето и отзвук в пресата, засега в "24 часа", а после и всички други

                Коментар


                • #53
                  До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                  Искам някой да ми пусне повече инфо за тестовете на АТВ- тата които са карали на Троян на 18, 19 и 20- ти януари
                  Няма никаква информяция, а вече няколко дни са минали?????????????
                  Какво е мнението на тези, които са ги тествали, добри ли са тези машини, също ме интересува каква е била организацията, ако е имало такава, мнения- пишете бе хора!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Коментар


                  • #54
                    До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                    Ето едно текстче, свързано с темата. Адаптирано е като за ТВ предаване, но надявам се да е от полза:

                    Само за година –две високопроходимите мотоциклети или както е прието да ги наричат АТV набраха огромна популярност в България. Свидетели сме на масовото им навлизане в ендуро шампионата, може да ги видим в екшън из планината, в двора на някоя китна къща, все по-често намират приложение за рента в новите хотели и дори за работа в полето. Станахме свидетели и на първия организиран тест у нас за новите модели на Can Am -“Бомбордие”. Едва ли познавачите ще се учудят, че за място на изпитанията бе избран Троян и околностите из Балкана. Тук се събра целият отбор на “Зундерт Екстрийм”. представители на комисия ендуро и офроудъри от няколко балкански държави. Междувременно последните дори успяха да основават Балкански офроуд шампионат. Студа и снега не са обичайната среда, в която се използват АТV-тата, но в случая предизвикателството бе по-голямо, а и по контрастно можеха да покажат силните и слабите си страни. Моделите за тест бяха общо 6, но в случая ще направим сравнение между “бойния кон” Renegade 800 и неговия подобрен вариант носещ означението “Х”. Изпитанията преминаха в два етапа – на пистата за мотокрос, край Дълбок дол и преход до Беклемето Ще ги различавате лесно. Досегашния модел е в жълти доспехи, а Renegade 800 X е в черен цвят.
                    Тези две АТV-та на Can-Am може да се характеризират като хибриди, съчетаващи всичко най- добро от спортните машини, предаване 4х4 и най-мощните двигатели. При всички положения у тях повече преобладава състезателния дух, което е причината и за усъвършенстването на Renegade 800 за тези цели. Първото впечатление издава агресивния динамичен вид на мото-всъдехода.. Не остават скрити детайлите по окачването и бордовата екипировка, които различават двата модела.
                    И двете машини са с 800 кубиков, четиритактов, двуцилиндров агрегат Rotax, с инжекционно впръскване на горивото. Мощноста му е 65 конски сили, а максималния въртящ момент стига до впечатляващите 75 Нм. Максималните си обороти мотора достига само за 5 секунди. Почти за толкова се вдига и адреналина в кръвта на ездача му.
                    Страхотното ускорение се усеща дори на снега, където при включено предаване към четирите колела почти без занасяне всъдехода поема бързо, гладко и сигурно в желаната посока. За целта допринася вариаторната трансмисия, която при стръмни наклони може да се превключи на бавни предавки. Visko съединител на предния диференциал преразпределя въртящия момент, съобразно тракцията.
                    Управлението е точно, без познатото при други АТV-та блъскане в кормилото и унасяне.
                    За оптималното представяне по тежки терени от огромно значение е окачването и тежестта на машината. Именно в тези области са подобренията в топ версията Renegade 800 X, чието тегло е 270 кг.
                    Отпред окачването представлява двураменна конструкция, част от която алуминиева, а отзад независимо. То е със спортна калибровка и търпи прецизни настройки в зависимост от терена и стила на каране. Досегашните амортесьори са подменени с “Кайяба”, чиято бързина на сгъване и разгъване се регулира. Джантите и части по шасито също са изработени от леки сплави. Ревизирана е и спирачната система, като тя също търпи настройки.
                    Седалката е типично спортна, а кормилото е усилено и със защита за ръцете.
                    След всички тези технологични нововъведения “Х” версията се оказва съвсем различна като поведение. Тя стъпва значително по-стабилно, по устойчива и се кара с още по голяма лекота.
                    В компанията на другите модели и на две моторни шейни Renegade 800 Х се справи отлично в коловозите и преспите до самия връх - Беклемето.
                    Голяма атракция по време на теста бе и двуместния “Аутлендър”, оборудван с така наречения “Апачи кит”, който преминава през снега, дълбоките преспи и блатата буквално като танк. Допълнителното устройство е така конструирано, че машината е в състояние да гази през камъни и пресечени местности, без практически нещо да е в състояние да я спре.
                    Renegade дава на любителите силни усещания, огромна мощност, чистота в управлението, уникални възможности по тежки терени, което го превръща в чистокръвен спортист, с афинитет към победи.
                    Последно редактирано от roumen5; 25-01-08, 13:56.
                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • #55
                      До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                      Румене, това за "Мотор Шоу" в неделя ли е ?!?

                      Коментар


                      • #56
                        До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                        Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                        Румене, това за "Мотор Шоу" в неделя ли е ?!?

                        Да, горе - долу такъв ще е текста за предаването "Моторшоу", което ще излезе следпраднично, на 3-ти февруари.
                        Последно редактирано от roumen5; 26-01-08, 20:14.
                        Живей за всеки дъх!

                        Коментар


                        • #57
                          До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                          Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                          Румене, това за "Мотор Шоу" в неделя ли е ?!?
                          Сега предстои репортаж в "Спортен свят"
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • #58
                            До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                            Отново поредния уникален и супер професионален репортаж на Румен Петков по "НОВА"

                            Коментар


                            • #59
                              До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                              Снимките са станали супер! Мероприятието също! Поздрави на всички колеги и продължавайте в същия дух.

                              Коментар


                              • #60
                                До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                                А ето така ни представиха в днешния брой на "Автотруд"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X