Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

    И днешния ден не скучахме, валеше дъжд, но купона пак си стана
    Групичката която тръгна по Римския път да го пробива с три Renegde и един Outlander 400.Трима дебютанти с ATV, Калин Кулев, Станислав Петков и Дънди решиха заедно с мен да опитат в снега На първата снимка виждате в дъното паметника на Беклемето-там трябваше да стигнем И започна едно мятане по коловозите, разбиване на снеговете и голяма доза адреналин Калин се справи чудесно ( с ATV-то 313 ) и май ще го загубят за моторите











    Благополучно стигнахме до ски пистата, а там вече ни чакаха двете шейни и Outlander-a с веригите !



    А Дънди беше доволен от себе си и ATV-то, но можело още, било му слабо...



    И потеглихме към върха и добре, че шейните утъпкаха пътя, снегът беше над 1 метър Обаче всички пристигнахме благополучно, само дето Теди Велева се поизмори, че чак и се доспа по едно време




    А Дънди толкова си повярва, че реши да направи ново трасе, ама нали е най-добрия навигатор (след Маринов) , изтегли си го с малко помощ...



    А шейните си бръмчаха без проблем като Светльо Дочков направи показно по стръмното изкачване и спускане !




    А после в индианска нишка се спуснахме до ски пистата, направихме разбор на деня, хапнахме и тръгнахме за Троян ! Батерията на фотоапарата ми се скапа и не можах да снимам как екстремно Калин "свали" с ATV-то Теди по Римския път, но тя каза, че й харесало...



    Това е от мен, повече снимки и коментари от участниците и конкретно Жоро Хаджиев
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 20-01-08, 15:11.

    Коментар


    • #32
      До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

      Ех неможем да пробием от другата страна на Беклемето иначе....можеше да дойдем

      Коментар


      • #33
        До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

        Благодарности за чудесния купон към организаторите, домакините и всички участници!
        Прикачени файлове
        Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
        ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
        Suzuki GSR600A

        Коментар


        • #34
          До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

          Пропуснах да сложа снимката на всички участници през втория ден дръзнали да стигнат в студа и силния вятър до върха ! От ляво на дясно са: Светослав от "Риск Габрово", Дънди ( всички го знаете ), Станислав Петков-кандидат за "Зундерт Тим" , Теди Велева, Калин Кулев, Тодор Христов, новият фен на 11 години , Светльо Дочков, Хари с дъщеря си, Смилен от "Зундерт Тим" и Иван Мутафчиев от Зундерт Екстрийм". Фотограф Румен Петков ( тоя път не "докопа" ATV-то)

          Коментар


          • #35
            До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

            Пропуснах братята Цанови А те са хората "открили" ATV-то за България Ивайло показа класа и че още не е за изхвърляне Дано не съм ги объркал с имената, че малко си приличат...



            А ето още един поглед към "опита за излитане" на Румен Снимките се публикуват с любезното съдействие на автора Кирил Панайотов !!!

            Коментар


            • #36
              До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

              Всичко беше добре организирано и интересно. Благодарности на Тодор Христов. Малко фотоси и от мене:
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #37
                До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                Още малко:
                Новия Ренегад Х до стария боен кон 313

                Колегата Румен5 започва с пируетите

                Дойде и моят ред да тествам новата техника

                Това е забраненото за снимане прасе Една симпатична мацка обаче се промъкна и го увековечи преди да избяга от тавата



                Сега се боря с едно филмче, ако го преборя го пускам, ако не продължаваме да чакаме Жоро Хаджиев с както винаги уникални кадри.

                Коментар


                • #38
                  До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                  Гледайки фотосите си мисля, че добре сте си изкарали на Беклемето. Аз лично за себе си мислех да идвам да видя и пипна що за чудо е ренегат(д)а. Ама моята работа щеше да бъде очи пълни - ръце празни, т.к. ми харесва всичко, ама много голяма лъжица е. За това и аз като лисицата и гроздето, като не мога да го стигна-кисело е.
                  И така мислейки си за пътуването към Троян от някъде се показа Джорджо от форума и ми каза: "Ама ти не знаеш ли за разходката в Обзор с ядене на прасета?" Ами не знаех и наблегнах на количеството- в Обзор прасетата принесени в жертва на Офроуда бяха 2 /две/, а също и стотици пържоли, кебапчета, наденици, вино се лееше без спир, са бира загасяха барбекюто, а даже и кучетата преядоха. Всичко това благодарение на Явор-Вромос от Бургас, който изненада всички нас и жителите на Обзор с перфектната организация и прекалено мащабното спонсорство. За това, че посетихме Обзор не съжалявам, макар, че сина ми много ме дърпаше към Ренегата и като разбра, че тръгваме за Обзор много искаше да натоваря и АТВ-тата. Ама не можем да се раздвоим. Добре, че за това съществува Интернета.
                  Надявам се да организирате и още тестдрайв(и) на ренегати, че да може да пазяпам. А и за мен 1 въпрос остана неизяснен: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8451
                  Последно редактирано от s_s1; 21-01-08, 17:08. Причина: пропуснати букви
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #39
                    До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    ...Надявам се да организирате и още тестдрайв(и) на ренегати, че да може да пазяпам. А и за мен 1 въпрос остана неизяснен: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800 http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8451
                    Отговора е много прост, и двете машини са добри в класа си, всичко е в ръцете на "задкормилното устройство" През 2007 Кавазаки караха едни от най-добрите райдъри в България, а с Ренегад бяхме двама начинаещи ( аз се качих на ATV за първи път през февруари месец ) В момента можем да ги сравняваме само по лични предпочитания, хубост, стойка и цвят... Например " Ренегад ме кефи, че е яко жълт" или "Кавазакито е основно и предимно зелено..." Ще видим през този сезон как ще се наредят нещата...

                    Коментар


                    • #40
                      До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                      1-во искам да кажа че се радвам на подобни мероприатия и с голям интерес следях развоя от 2-та дни. Съжалявам че не можах да доида, но пустата му работа несвършва.

                      Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                      ... През 2007 Кавазаки караха едни от най-добрите райдъри в България, а с Ренегад бяхме двама начинаещи...
                      Благодаря ! Въпреки че и аз съм новобранец!!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                        Ето малко снимки и от мен. Личеше си, че дамите сериозно се подготвят за "Грация и мощ" в началото на март, защото май бяха повече от мъжете.
                        За съжаление в неделя ми беше доста трудно да стана за купона на Беклемето, тъй като имах "лека" мигрена, предизвикана от плодовете, с които е известен района около Троян ...


                        Туй копче за какво е ?


                        Ура, било стартер !


                        Никак не му се даваше на Мутафчиев тази нова машина, особено на Румен.


                        -Румене, нека аз да те повозя, пък обещавам да ти дам да потрошиш някое друго ATV.


                        Тодор е съсредоточен.


                        Все ми се струва, че скоро ще видя някоя от тия снимки на плаката на "Зундерт Екстрийм" ?!


                        Хубав кадър, само да не беше тоя очукан Ренегад ...






                        До тук тези ги познавате.


                        Денка беше много палава. Какво ли не кара през деня... надявам си и вечерта така се е представила ?!


                        Тази BAJA пък какво е преживяла ... ... само Краси знае.


                        New Stars, дет се вика.


                        Викам на Гълъбин: "Хе, сега пък е с танка !", а той вика: "Не бе, това е пак Денка."


                        И на Теди и се отдаде възможност да пипне нещо по-мощно.


                        Това момиче караше с такава лекота ... Направо ме учуди ! Тодоре, не си ли търси клуб за новия сезон ? Знаеш, че предлагаме в договора хубави неща ...


                        Гълъбин пробва танка как минава екстремите.


                        Дидка - фотогенична, както винаги !


                        И тя направи кръгче.


                        Ето я и винаги веселата победителка в хоби класа от Банско - Прокопиева.


                        Е, няма как да не завършa с поредната ефектна снимка на Тодор. Много снежен прах вдигна той през този ден, ама имаше защо.
                        Това е от мен.
                        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 21-01-08, 23:17.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #42
                          До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                          Жоро, след тоя репортаж с култ към личноста, няма как да не ти направя оферта, на която да не устоиш Предлагам да отразяваш всички мероприятия на клуба и отбора, а заплащането ще е основно в натура-плодови сокове от сливи, VIP апартамента и релакс центъра, в частност масажното... И понеже се справяш перфектно и с текстовете, ще те назнача и шеф на пресцентъра, връзки с представителКИте на медиите

                          Коментар


                          • #43
                            До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                            Ей на такова как да откажеш. Звучи ми като сънища...
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                              Снимките са перфектни! Браво на фотографа! .........нямам търпение и аз да се пробвам като състезателка .
                              Хави

                              Коментар


                              • #45
                                До: TEST-DRIVE НА RENEGADE 800 X В ТРОЯН !

                                Хех , направили се страхотни снимки, особено тази с Беклемето в далечината на заден план !
                                Тодоре, благодаря отново за доброто прекарване и браво за организацията !



                                Станислав

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X