Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

    Не съм писал тук защото тия дни само яко каране. Вече имам над 300км и почнах да му посвиквам. Единственото неудобно в това АТВ ми е кормилото. Извивката му изобщо не ми допада както и ширината и затова реших поне да го разширя с по-3см на страна.



    Днес пък ми пристигнаха и ботушките

    Коментар


    • #77
      От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

      И понеже доста ме дразни факта че не мога да виждам температурата на водата в реално време си реших проблема радикално.







      Уредчето мери до 150* много му се кефя и вече няма да сепритеснявам дали ми е загряла машината в някой нива

      Коментар


      • #78
        От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

        А откъде се сдоби с него?

        Коментар


        • #79
          От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

          Как мери този уред?
          От тетката средния край маркуч ли излиза или там е завита сондата за измерване на температурата?
          Течнокристалния дисплей прахо, ударо и водозащитен ли е?
          Кормилото е умерено здраво, но оригиналния прът е много мек и при преобръщания почти винаги се кривят.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #80
            От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

            Аз си изработих глух отвор в тръбичката и вътре пъхнах датчика. Направих го да влиза плътно и стана ок. Уредчето го взех с датчика комплект за 20-сетина лева. Мери до 110*. Имаше и до 150 но неговия датчик е доста голям и не ме изкефи. Мисля че 110* са достатъчно показателни ако ги вдигне двигателчето. Не мисля че уредчето е влагоустойчиво и е хубаво да не се мие директно но пълно щастие няма. А вече мих машината 5-6 пъти с него и все още работи. Разбира се гледам да го пазя от директна струя

            Коментар


            • #81
              От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Кормилото е умерено здраво, но оригиналния прът е много мек и при преобръщания почти винаги се кривят.
              Кормилния прът беше сгънат като купих машината. Направих го от безшевна тръба 3мм дебела и предвидливо го пуснах с 2-3см по-дълго. Със сигурност стана брутално здраво. Все още обаче ми е прекалено ниско. Аз съм 185см и ми е адски неудобно. Трябва задължително да измисля някакъв вариянт да го вдигна още.

              Коментар


              • #82
                От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                От няколко дена се замислям да разкрача и предницата на Кавазакито. Със новата ос отзад вече е по-широко и така недозавива и ме дразни. Искам предницата една идея по-широка. Гледах ей тия китове но проблема е че са безбожно скъпи или поне аз не ги намирам по-ефтини. Та май ще се наложи отново сам да правя всичко





                Ако някой може да ги намери на нормална цена ще съм много благодарен. В краен случай обаче ще ги правя

                Коментар


                • #83
                  От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                  Виждал съм АТВ с такъв кит хоум мейд. Добре се беше получило. Но трябва да се удължават и спирачните маркучи.
                  Другия евтин вариавт е фланци от полиамид, тефлон илинякаква такава лека пластмаса.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #84
                    От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                    Слагай едни 5 см.фланци,ще си спестиш много главоболия.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                      Първоначално публикуван от yamaha yzf Преглед на мнение
                      Слагай едни 5 см.фланци,ще си спестиш много главоболия.
                      Според мен ще си създаде други главоболия с лагерите на главините.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Виждал съм АТВ с такъв кит хоум мейд. Добре се беше получило. Но трябва да се удължават и спирачните маркучи.
                        Другия евтин вариавт е фланци от полиамид, тефлон илинякаква такава лека пластмаса.
                        Фланци имам. Също могат да се обърнат и джантите. Разстоянието от от ухото на шенкела до външният край на джантата се увеличава много което е като по-голямо рамо и почва много да блъска във кормилото. Искам задължително от носачите да го разкрача.
                        Последно редактирано от slavianko; 04-04-16, 21:06.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                          Днес го измих след вчерашното каране и ми дойде музата да му сложа някоя и друга лепенка

                          Последно редактирано от slavianko; 08-04-16, 18:38.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                            Здравейте трябва ми съдействие за атв кавазаки кфх 400 някъде имаше тема за добър майстор на двигателя за тези

                            Коментар


                            • #89
                              От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                              Най-накрая ми пристигнаха и повдигачите на кормилото.


                              Коментар


                              • #90
                                От: Kawazaki kfx 450 Връщане към живот.

                                Някой има ли идея къде мога да си профилактирам амортисьорите? Сигурен съм че от както е купено никой не го е правил и искам да ги обслужа и тях.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X