Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Последно какво ми трябва (категория за ATV) ??!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    значи съм се минал

    150 лв
    drive alive

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от go go go
      значи съм се минал

      150 лв
      На Мотописта преди няколко месеца при М.М. беше 110лв.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Жоро XR 600
        Първоначално публикуван от go go go
        значи съм се минал

        150 лв
        На Мотописта преди няколко месеца при М.М. беше 110лв.
        абе около 100 лв е масрафа.Карайте курса ако карате през деня в градовете си че куките правят мръсни актове.
        Има и друга подробност - като те изхака някои дърт педал с ладата после тебе изкарват виновен че си нямал А кат. пък мотора е счупен и ремонта е за 800-1000 лв ако намериш 2-ра употреба разбира се. Гражданската отговорност не ти плаща и тя абе майката
        си .......давайте там парата и толкоз.

        Коментар


        • #19
          Re: Не е вярно!

          между мен и един приател се заформи спор точно за това, аз кавах, че е до350 сс, но понеже тои взе книшка на скоро и каза, че е до 125сс и дайе някакви киловати или нешто такова
          SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

          Коментар


          • #20
            ...

            В момента прокарват някакъв закон според който може на 17 да изкараш категория "А1" - до 125 кубика.
            на 18 изкарваш "А" и може да караш до 350 куб. докато не навършиш 21 ... това е по закон - в общия случай рядко се заяждат за това, че си на 19-20 а караш нещо над 600 куб ...
            Друг е въпроса, че повечето младежи още не са си овладели ховмоните ... и затова минимум веднъж в седмицата слушам по новините за някой дето е дал фира по пътя ...

            взимайте си категориите, спазвайте (поне малко) законите ... защото иначе само ще се оплакваме, че нищо в страната не е наред ... а то ние самите не сме наред ...

            В гората всеки сам (почти) е отговорен за себе си, но в града си отговорен и за пешеходците (особено ако караш със 100-150) ...

            Айде стига толкова проповеди - приятна и кална седмица
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X