Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Последно какво ми трябва (категория за ATV) ??!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Последно какво ми трябва (категория за ATV) ??!?

    Здравейте
    Ще си купувам АТВ със мисълта да го регна при кат.
    Едни самоче ми казват, за да го караш регнато ти трябва А категория ... и аз така си мисля.
    Други самоче ми казват, че ми трябвало Т за трактор, щото така ги регистрирвали тука.
    Е коя категория да изкарвам последно ... или най-добре и 2-те да няма проблеми
    ХЕЛП
    Също ще съм благодарен ако някой ме упъти към къде да изкарам A категория. Гледам из нета некви фирми, ама вие сте я изкарвали вече та ако може да ме упътите и какво представлява.
    The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

  • #2
    има ги и двата вариянта, зависи в какво настроение ще е този от технотест и какво ще ти напише в документите, но принципно е така, ако моторетката е 4х4 = трактор ако е 4х2 = мотор. виж първо как ще ти го напишат в талона и после ходи по изпити.

    незнам как си се разбрал за регистрацията, но на мен ми обявиха едни цифри дето и казах да варвят на ...... и отидох и си го регистрирах в общината, като земеделска техника /трактор/, дадоха ми номер и талон от общината и изобщо не се занимавах с фирма КАТ. самоче аз си имам всички категории и ми е все едно какво ще е. ти щом нямаш Т категория по - добре си го направи на мотор, защото май за тази категория искат психо тест, което е яка разправия.
    drive alive

    Коментар


    • #3
      Несе занимавай..

      Братле несе занимавай с испити! Вав Враца е мястото кадето без да се занимаваш може да искараш книжка за трамвай нищо че нямя релси и то на най-възможно ниски цени без въобще да караш и да се занимаваш с психо и с квото и да било!!! Ако искаш мога да ти дам тел на инструктор, но по телефона нестава баш да го питаш мога ли без ... кажи за категория която те интересува и да прескоча до моя човек да го питам напрао за кви пари става дума!
      За А категория аз още нямам , а колко мотори съм счупилллллллл...
      Само два пъти са ме гонили, но нямат шанс куките в Враца да ме хванат! Лошото е, че при един фал се продава мотора
      4ао
      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

      Коментар


      • #4
        е стига де, човека може да е съвестен, да не го разваляме и него
        drive alive

        Коментар


        • #5
          А и нека някой реално пробва да го направи за да сподели практически опит!
          LZ1JJJ

          Коментар


          • #6
            Re: Последно какво ми трябва (категория за ATV) ??!?

            Първоначално публикуван от GeorgiATV
            Здравейте
            Ще си купувам АТВ със мисълта да го регна при кат.
            Едни самоче ми казват, за да го караш регнато ти трябва А категория ... и аз така си мисля.
            Други самоче ми казват, че ми трябвало Т за трактор, щото така ги регистрирвали тука.
            Е коя категория да изкарвам последно ... или най-добре и 2-те да няма проблеми
            ХЕЛП
            Също ще съм благодарен ако някой ме упъти към къде да изкарам A категория. Гледам из нета некви фирми, ама вие сте я изкарвали вече та ако може да ме упътите и какво представлява.
            ако го караш само траял икакви категорий не ти трябват.Аз изкарах А кат. че сега ме е яд защо си дадох парите като караме само черно. То пък като им спираме на куките ама......не се шашкай.

            Коментар


            • #7
              Практически опит имам...

              Спецялно моите приатели тука повечето си платиха испита щото неим са учеха листовки!
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                Re: Практически опит имам...

                Първоначално публикуван от DINI
                Спецялно моите приатели тука повечето си платиха испита щото неим са учеха листовки!
                Щом са имали листовки на изпита значи те не са имали никаква категоия, а човек без каквато и да е категория /свидетелство за правоуправление на МПС/ да не държи теоритичен изпит си е престъпление лично за мен. Дори за самия него.

                Коментар


                • #9
                  OK
                  Аз имам стандартно Б+М ...
                  ще има ли листовки за мен или е само практика
                  и какво представлява тоя изпит(за А категория)

                  Как става номера с регистрация в общината.
                  Аз си мислех, че и като трактор пак в кат се регистрирва.
                  The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Практически опит имам...

                    Първоначално публикуван от DINI
                    Спецялно моите приатели тука повечето си платиха испита щото неим са
                    • у
                    чеха листовки!
                    Дини за А кат. ако си шофьор Б кат. има само изпит по кормуване

                    Коментар


                    • #11
                      до колкото знам ако нямаш 21 год. можеш да караш до 125сс
                      SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от aziza
                        до колкото знам ако нямаш 21 год. можеш да караш до 125сс
                        • няма такова нещо.
                          В България имаш ли 18 год. може и танк да караш

                        Коментар


                        • #13
                          Не е вярно!

                          Ако нямаш навършени 21 години неможеш да караш мотор по-голям от 350 кубика!
                          иначе знам че е само курмуване като имаш категория ама мисла че го напрайха листовките да важът в някви срокове незнам точно несам питал скоро!
                          4ао
                          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                          Коментар


                          • #14
                            аз миналия месец изкарах А кат. и няма листовки, само полигон, ама то е един полигон .... абе платиш ли си всичко е ОК
                            drive alive

                            Коментар


                            • #15
                              Tук

                              Във Враца е 50 лева за А ти колко си дал? просто информативно щото и аз требва да карам ама неми са дават пари немам ги просто неработа .... няма работа за мене никаде затва нема приходи и немам как да ги карам! Ако некой има работа за мен в София да вика
                              4ао!!!
                              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X