Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предполагаема измама

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Предполагаема измама

    Здравейте, подобна схема извършват и наши сънародници по телефона. Подобно на колегата имах АТВ за продаване. Един господин ми звъня 7-8 пъти по няколко дълги разговора, да му го пратя по куриер с наложен платеж. До тук добре и аз го взех така, разбрахме се дори да ми преведе пари по WU за гаранция, но трябвало копие на ЛК ?! Въпреки че много го беше харесал, след моето настояване да дойде да го види и че няма да го пратя, обажданията престанаха... След това имах същия случай с едно Симсонче, което продавам... Споменах пари предварително или идване на място и всичко приключи... За мен си бяха 100 % измамници. Успех с продажбите и не се подвеждайте.
    "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

    Коментар


    • #17
      От: Предполагаема измама

      чиста измама. всичко трьгва от нигерия.този /техен/ пеипал е измислен.пишеше преди време някьде вьв един форум един приятел ми го показа,

      Коментар


      • #18
        От: Предполагаема измама

        Явно бързо се развива схемата,преди месец ми звъняха във връзка с обява за ремарке,което продавам,искаше да му го пратя по еконт до Велинград,за негова сметка,обясни ми как наскоро са му пращали два мотора с еконт,но не пожела да ми обясни как ремарке 1.60 широко и 2.10 дълго ще се събере в буса на еконт.

        Коментар


        • #19
          От: Предполагаема измама

          Еконт возят междуградските с камион, но не това е проблема.
          „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

          Коментар


          • #20
            От: Предполагаема измама

            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
            Явно бързо се развива схемата,преди месец ми звъняха във връзка с обява за ремарке,което продавам,искаше да му го пратя по еконт до Велинград,за негова сметка,обясни ми как наскоро са му пращали два мотора с еконт,но не пожела да ми обясни как ремарке 1.60 широко и 2.10 дълго ще се събере в буса на еконт.
            Eee.., ти пък. Ремаркето се тегли отзад , даже може и да го напълнят с пратки.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X