Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се регистрира АТВ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се регистрира АТВ?

    Възможно ли е и как се регистрира АТВ?
    Може ли да се движи по улиците?
    Чувам, че от КАТ правят проблеми - пращат на технотест, а от техното те връщат и други такива врътни ...
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

  • #2
    Би трябвало да може...

    Коментар


    • #3
      Жоре, има си и street legal модели с хомологация за пътищата

      Коментар


      • #4
        Имало 3 регистрирани АТВ-та, заради които са уволнили 3-ма души в КАТ и са наказали 8. Вече е невъзможно да си регистрираш АТВ...

        Коментар


        • #5
          Пак сме най умните в цяла европа май
          умниии на световно ниво

          Коментар


          • #6
            Да, ако си има стопове и мигачи, к'во пречи , ама от главите в КАТ зависи.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от sabin
              Имало 3 регистрирани АТВ-та, заради които са уволнили 3-ма души в КАТ и са наказали 8. Вече е невъзможно да си регистрираш АТВ...
              Бахти тъпото . Щом Събин казва, че не може да се регистрира значи не може , убеден съм. Ами Събине, аз съм виждал регистриран кросов мотор Как става тая работа

              Коментар


              • #8
                По-добре не питай!По нормален начин не става.Е, освен ако не сглобим някаква псевдо инсталация от фар , мигачи, стоп и т.н на акумулатори и не почнем да си я "подаваме" за пред КАТ.Като се позамисля не е невъзможно ако акумулатора издържи.Всичко друго се прави.
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Петър Манолев
                  Първоначално публикуван от sabin
                  Имало 3 регистрирани АТВ-та, заради които са уволнили 3-ма души в КАТ и са наказали 8. Вече е невъзможно да си регистрираш АТВ...
                  Бахти тъпото . Щом Събин казва, че не може да се регистрира значи не може , убеден съм. Ами Събине, аз съм виждал регистриран кросов мотор Как става тая работа
                  Имало наредба относно ATV-тата, за моторите става все по-трудно...

                  Мигачи не са задължителни!!!

                  Трябва да има осветено място за номер, фар. габарит, стоп светлина, 2 огледала. Все още не се заяждат и за нивото на шум но и това ще стане някой ден...

                  Коментар


                  • #10
                    Ми аз тоя кросов мотор дето видях му бяха "импортнали" фар, нямаше стопове, нямаше огледала. А номера му беше зад амортисиора в калника сложен супер искревено и сакато . И звука му беше се едно си на дискотека...към 100 децибела. Тва е лошото на тия аспуси, че хората като го запалиш сутрин ще те кълнът, а бе мани

                    Коментар


                    • #11
                      хе хе аз чух че някои са си регистрирали АТВ тата като ...трактори
                      тва даже си е много логично
                      според мен проблема най вероятно идва от технотест
                      крайно време е там да се вземат в ръце и да действат по експедитивно и в крак с новите неща .Все пак не живеем в 60-те години колкото и на някои да им е мъчно за това
                      относно тоя проблем с АТВ-тата имаше статия и в "АВТОМОБИЛЕН МАГАЗИН Б.Е.Д.А." преди време.
                      Аз знам как може много бързо да се реши и то точно сега преди изборите
                      Просто трябва притежателите им да се съберат и да направят един протестен "преход" ако използват за това т.нар "жълти павета "ще стане най бързо

                      Коментар


                      • #12
                        Видях регистрирано АТВ. Ма като гледам номера беше сакато закачен Май, Май е бил фалшив Кво ти пука

                        Коментар


                        • #13
                          И все пак ако някой е успял да регистрира АТВ нека моля сподели как става Ако дадеш някой скромен лев дали технотест не го правят по-лесно?
                          LZ1JJJ

                          Коментар


                          • #14
                            според новите европейски разпоредби вече е напълно възможно да се регистрира атв
                            само че ние още не сме в евросъюза
                            и май още по тая точка не е съгласувано законодателството

                            Коментар


                            • #15
                              Tuk v Cyprus si gi karat po ulitsite s registraciq V4era dori na magistralata sre6nahme 3 Raptor-a
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X