Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заваряване на Панаира в Пловдив 2019

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

Дълъг шланг на тази машина ще пречи в повечето случаи .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0
    Аз не пазарувам в „Била”, „Кауфланд”, „Лидъл”, „Карфур”

Коментар

Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      Дълъг шланг на тази машина ще пречи в повечето случаи .
      Всеки преценява ситуацията от неговата камбанария. Аз не съм монтажник и разнасянето на рамо и на най-леката машинка не е опция при мен. Затова 3м шланг върши работа без да ми пречи. Повече ме дразни дължината на кабелите за РЕДЗ - само 1.5 метра. Обаче, за 10-те месеца на тази година съм изгорил 7 (седем) електрода, та някак си се въздържам от купуването на по-дълги.
      Искам винаги да съм най-бързия, дори и на паркинга!
      Колин Макрий

Коментар

Тоя малкия как се представя със неръждаеми електроди ? понякога се налага да парна и някоя неръждавейка а не ми се мъкне продукта или апаратурата ?? ...

Коментар

Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
          Тоя малкия как се представя със неръждаеми електроди ? понякога се налага да парна и някоя неръждавейка а не ми се мъкне продукта или апаратурата ?? ...
          Като идваш до Пловдив си вземи неръждаеми ламаринки и някои електрод и ела да пробваш лично играчката.Всякакви други електроди имам,сам ще си направиш наи-добър извод дали си заслужава.

Коментар

Първоначално публикуван от KOVESLAV Преглед на мнение

Като идваш до Пловдив си вземи неръждаеми ламаринки и някои електрод и ела да пробваш лично играчката.Всякакви други електроди имам,сам ще си направиш наи-добър извод дали си заслужава.
            Коце, както знаеш от другия форум го взех вече... не съм го пробвал на неръждавейка, изгорих няколко базични, едни словенски пълен боклук... доста добре се представи, като по-голямата ми машина си работи точно... от доста време се каня на малка машина... даже вече има 2 винкела заварени на 3.80m височина

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
            X