Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Аз имам с 10ст. на литър отстъпка, ама нещо не ме кефи. Мотора ми даде плашешт разход със по скъпия им бензин а и нафтата им нещо не я бива. Отделно че държат най-скъпите цени в нашия регион та и с тази отстъпка пак е танто за кукуриго.
    Абе вашият край е малко по-специялен Аз заредих на Кулата,точно преди границата,90 литра,скоито минах 280 километра! Излиза май около 30 и нещо на сто,веднага след това с гръцката газ ми даде около 11...
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • #17
      От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

      При мен същи могат да се получават от картите. Повечето колеги знаят къде съм..
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #18
        От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

        Бензин A-96 Extra Force и Бензин A-98Н 0.08
        Бензин A-95Н и Diesel Pro Force 0.06
        ГПБ 0.03
        Метан 0.03
        стоки*без акцизни-цигари, винетки, лотарийни билети 5%

        Публикувам отстъпките, както са по договор. Отделно ще има и допълнителни но са в зависимост от количествата реално закупено гориво...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

          От магазини в София има ли нужда? Младост 1 и Красна поляна.
          ;-)
          Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
          нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

          Коментар


          • #20
            От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

            Да...! Стефи Накова ще се свърже...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #21
              От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

              Аз имам карта с отстъпка на Петрол, без да претендирам, че съм им голям клиент, т.е. съвсем прост, ами отстъпката мисля е пак толкова колкото е и тук споменатата.

              Така излиза, че май само разправии и ангажименти си създавате. Всеки може да заяви че иска въпросната карта. Аз не добре си спомням, но на мен просто ми я предложиха и приех. Не зареждам кой знае какви количества, т.е. като ми падне нивото под половината, обикновено допълвам до горе - 50-тина +- лева.
              Още повече че не зареждам само там.
              По различното на тази карта е че ще има логото на форума.

              За всеки случай, да не говоря празни приказки, ако се сетя, ще проверя колко ст. точно ми е отстъпката, ама снощи заредих за ... на колонката беше 55лв и някакви стотинки, платих 53лв и някакви стотинки при цена 2.11лв/л

              Ако има и някой/и друг/и с карта на петрол и знае колко стотинки е отстъпката, може да сподели.
              Споделям това, понеже ми се вижда леко безсмислено упражнение .
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #22
                От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                Diesel Green Force, Бензин* 98, Бензин Extra Force 96*****
                ***************************
                0,05 лв/л*за делнични дни и*5% за стоки*0,10 лв/л*за уикенди и*5% за стоки*

                Бензин 95 и Diesel Pro Force*

                0,05 лв/л*за делнични дни и*5% за стоки*0,07 лв/л*за уикенди и*5% за стоки*

                ГПБ

                0,03 лв/л*за делнични дни и*5% за стоки*0,04 лв/л*за уикенди и*5% за стоки*

                Метан

                0,03 лв/кг*за делнични дни и*5% за стоки*0,04 лв/кг*за уикенди и*5% за стоки*

                Изпратено от моят мобилен телефон с помощта на Tapatalk

                Коментар


                • #23
                  От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                  Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                  Аз имам карта с отстъпка на Петрол, без да претендирам, че съм им голям клиент, т.е. съвсем прост, ами отстъпката мисля е пак толкова колкото е и тук споменатата.

                  Така излиза, че май само разправии и ангажименти си създавате. Всеки може да заяви че иска въпросната карта. Аз не добре си спомням, но на мен просто ми я предложиха и приех. Не зареждам кой знае какви количества, т.е. като ми падне нивото под половината, обикновено допълвам до горе - 50-тина +- лева.
                  Още повече че не зареждам само там.
                  По различното на тази карта е че ще има логото на форума.

                  За всеки случай, да не говоря празни приказки, ако се сетя, ще проверя колко ст. точно ми е отстъпката, ама снощи заредих за ... на колонката беше 55лв и някакви стотинки, платих 53лв и някакви стотинки при цена 2.11лв/л

                  Ако има и някой/и друг/и с карта на петрол и знае колко стотинки е отстъпката, може да сподели.
                  Споделям това, понеже ми се вижда леко безсмислено упражнение .
                  Въобще не е безмислено, защото отстъпките може да са същите като тези до които може и сам човек да стигне (не съм сигурен), но без допълнението за обем... това едно, второ само за членовете на группата оттук ще има годишна томбола с награди под формата на безплатно гориво... и трето и най-важно..., колкото повече хора участват, толкова по-сериозна и солидна става групата и толкова по-сериозни условия могат да се получат за в бъдеще и не само от Петрол... Аз съм свикнал, когато мога с нещо да се чуствам полезен го правя... да в момента може да нямам никаква директна по-голяма полза отколкото мога и сам да добия но съм уверен, че ако нещата потръгнат ще е по-добре и за мен и за още хора... А и в момента реално, не се иска и някаква страхотна жертва от никого, даже и не е задължително...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #24
                    От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                    Да, съгласен съм, че не се изисква някаква жертва или нещо такова, просто реших, че ще има малко повече разправия, но както казвате, може да не е съвсем за нищо.

                    И до колкото разбирам, не е маловажно да се съберат повече ползватели на въпросните катри, че за в някакво бъдеще време, да може да се направи по-голям пазарлък .

                    В такъв случай бих взел една карта, но нямам на идея кой в нашият район ще се наеме да събере и да раздаде някакво количество. Може би някой от Козлодуй или Бяла Слатина ?!?!
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                      Ще се справим, има хора от този регион, все някой ще помогне... А аз най-много се надявам на бъдещето... Една голяма и силна потребителска група ще е повод да търсим (и получаваме) сериозни отстъпки на много места... И това ще е от полза за всички. Все от някъде трябва да се почне, ако стане ще е отлично, ако не, ще сме пробвали :-)
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #26
                        От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                        За Пловдив мода да се включа в раздаването.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #27
                          От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                          Мога да поема да ги раздавам в центъра на София ,а доста форумен народ минава през мене.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                            За Ямбол също!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                              Преди месец ми се обади един от главните мениджъри като ни предложи ето това за нашият клуб:

                              Видове горива ОТСТЪПКИ
                              в лева с вкл. ДДС
                              Бензин A-96 Extra Force, Бензин A-98Н, Proforce Green Diesel, eXXtra 100 - 0.09
                              Бензин A-95Н и Diesel Pro Force - 0.07
                              ГПБ и Метан - 0.04
                              Стоки /без акцизни-цигари, винетки, лотарийни билети/ 5%

                              * В зависимост от използването на предоставените карти, Петрол АД си запазва правото да преразгледа нивата на отстъпките.




                              Взех 30 карти - за съжаление, иначе можеше да сме в "Кюпа" с тези тук за постигане на по добра отстъпка! И още нещо: Доколкото разбрах, ако се регистрират картите поименно в сайта на петрол се увеличава отстъпката

                              П.С.
                              Но може да се включим ако има налични, защото има някои които останах без карти
                              Последно редактирано от Marin Stoyanov; 18-04-17, 14:18.
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • #30
                                От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                                Харесва ми идеята,не ми е за стотинките който ще спестя ,а за идеята за сплотеност на клуба и възможност за по нататъчни договорки от името на клуба браво ще взема една от Пловдивския ''дилър''.
                                Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X