Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

    На моя DVR батерията умря на втората година - при +80С май не им понася много
    Смених го за 5 минути с някакво 'пликче', дето беше доста по-малък капацитет, ама се моташе наготово в офиса...

    Благодаря на Иван Шопов - получих Q-STAR LE7 както бе уговорено.
    Впечатления от записа засега няма - току що го монтирах на колата на колегата...
    За съжаление кабела за захранването е прекалено къс и става само за 'вертикално' подвеждане... Не му стигаше около метър за да мине по горния ръб и покрай вратата за скрит монтаж... А и е доста дебеличък
    Като недостатък в модела отчитам липсата на по-компактна 'лепка' за стъклото (не смукалка), и невъзможност за завъртане на камерата по хоризонтала...
    Иначе поне първите впечатления са доста добри... GPS хвана почти веднага спътниците и то в сравнително кофти условия.
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      На моя DVR батерията умря на втората година - при +80С май не им понася много
      Смених го за 5 минути с някакво 'пликче', дето беше доста по-малък капацитет, ама се моташе наготово в офиса...

      Благодаря на Иван Шопов - получих Q-STAR LE7 както бе уговорено.
      Впечатления от записа засега няма - току що го монтирах на колата на колегата...
      За съжаление кабела за захранването е прекалено къс и става само за 'вертикално' подвеждане... Не му стигаше около метър за да мине по горния ръб и покрай вратата за скрит монтаж... А и е доста дебеличък
      Като недостатък в модела отчитам липсата на по-компактна 'лепка' за стъклото (не смукалка), и невъзможност за завъртане на камерата по хоризонтала...
      Иначе поне първите впечатления са доста добри... GPS хвана почти веднага спътниците и то в сравнително кофти условия.
      И аз чакам утре да притежавам същия видеорегистратор и ще споделя впечатленията си.

      Не може ли да се купи някакъв удължител на захранващия кабел с женско и мъжко усб, че варианта през средата хич няма да го оставям така.... като видя кабела ще се види...

      Коментар


      • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Казвай кога да го нося.

        иначе как стана - беше монтиран на колата на която не се изключва и работи непрекъснато. Съответно се и зарежда непрекъснато.

        Другите 2 се ползват приблизително от същото време ама работят само докато колата пътува.
        Когато ти е удобно, заповядай. Звънни ми на 0888216942 преди това за да не се разминем.


        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Благодаря на Иван Шопов - получих Q-STAR LE7 както бе уговорено.
        Впечатления от записа засега няма - току що го монтирах на колата на колегата...
        За съжаление кабела за захранването е прекалено къс и става само за 'вертикално' подвеждане... Не му стигаше около метър за да мине по горния ръб и покрай вратата за скрит монтаж... А и е доста дебеличък
        Като недостатък в модела отчитам липсата на по-компактна 'лепка' за стъклото (не смукалка), и невъзможност за завъртане на камерата по хоризонтала...
        Иначе поне първите впечатления са доста добри... GPS хвана почти веднага спътниците и то в сравнително кофти условия.
        Много благодаря за обратната връзка. Ще се радвам да прочета и за впечатления относно записите.

        Що се касае до останалото:

        • Кабелът е дълъг 2 метра (включително адаптора) и честно казано до момента не съм попадал на видеорегистратор с по-дълъг захранващ кабел. Можете да го удължите (откъм адаптора), но задължително минавайте през адаптора (входящото напрежение е 5 волта, а не 12).
        • Дебелината мисля, че е приблизително еднаква при всички модели (или поне при тези, които аз предлагам).
        • Тази вакуумна стойка е малко по-голяма от обичайните, защото GPS приемника е вграден в нея. Забележете, че имате опция да подадете захранване както през стойката, така и през видеорегистратора. Ако изберете втория начин, GPS-а няма да работи, тъй като няма да е захранен.
        • Камерата може да се върти по хоризонтала до около 45 градуса вляво и вдясно. Огледайте внимателно стойката и ще забележите, че в горната част, точно под вендузата е на ябълка. Върти се трудно за да няма вибрации по време на каране, но не е невъзможно.


        Ще очаквам впечатления от цялостната му работа и качеството на запис. Благодаря предварително.

        Коментар


        • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

          И на мен ми направи впечатление дългият кабел на ЛЕ7.

          Коментар


          • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

            За движението по хоризонтала - наистина е стегнато и може грешката да е в мен - не посмях да го напъна толкова, защото по вертикала се местеше нормално, но дори тогава не искаше да се завърти настрани камерката... Става въпрос не за нивелиране, а за завъртане по азимут - надявам се да съм разбран правилно...
            Относно дебелината и дължината на кабела - сравнявам го с моя DVR и там имам още голям запас, след като го прекарам скрит до подлакътника... И е доста по-тъничък..
            Просто отбелязвам като неудобство на комплектацията... Иначе може всеки да си направи по-тънък цял USB кабел - той си е стандартен (не обичам удължаванията във вибрационна среда)... А USB зарядни под път и над път...
            За съжаление отбелязвам още един недостатък - няма възможност да изключваш камерите по тип... Например да оставиш само фиксираните полицейски камери, следящи за скорост, а не на всяко кръстовище в града да пищи, че има камера (която камера си я има, ама не е за скорост)...
            Иначе първоначалната информация за качеството е положителна... Да, функцията за напускане на лентата не я включих, защото автомобилът разполага с щатна такава (която се заглушава при включен мигач и т.н.)...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

              Едно от хубавите неща на LE7 е че не изисква своето специално зарядно, за да тръгне нормално.

              Другите регистратори които имам се халосват нещо. Пак тръгват ама първо си мислят че са включени в компютър и чак след някакви секунди си разбират грешката.

              Коментар


              • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

                Да, тръгва нормално... Там всичко е ОК... Да, няма функция 'паркинг' ('бърз' запис при липса на движение), но иначе си е ОК....
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

                  Мнение на Павел Василев
                  Реших и се спрях на този модел : https://alltimecams.com/videoregistrator-q-star-le7, за който чакам да дойде доставка и закупя от нашия колега към "Търговски партньори" ще пиша впечатления като дойде



                  Направих тест на новия видеорегистратор, ще кача две кратки клипчета, дневен и вечерен:







                  Теста с дневното клипче няма грешка, вечерното се справя също задоволително добре за този си клас.

                  Единственото което не ми харесва, това е начина по който се слага видеорегистратора към самата стойка, всеки път като тръгвам да я слагам или махам, става трудно, щипката е обикновено пвц палче, което не знам колко ще издържи на махането и слагането, често пада и самата стойка заради усилието да махам и слагам видеорегистратора от въпросното пвц палче, ако беше захващането с магнит, както е при Гармина ми, щеше да е супер и много удобно за бързо слагане и сваляне.

                  Като цяло за парите си от този клас съм доволен

                  Поздрави

                  Коментар


                  • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

                    Привет,
                    Благодаря за обратната връзка и клиповете.
                    Съветвам Ви да махате видеорегистратора директно със стойката (така е и проектиран всъщност). С едно завъртане ще можете да го откачате или поставяте. Няма да имате и проблем с падане.
                    Още веднъж пожелавам безаварийно ползване.

                    Коментар


                    • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

                      Първоначално публикуван от Иван Шопов Преглед на мнение
                      Привет,
                      Благодаря за обратната връзка и клиповете.
                      Съветвам Ви да махате видеорегистратора директно със стойката (така е и проектиран всъщност). С едно завъртане ще можете да го откачате или поставяте. Няма да имате и проблем с падане.
                      Още веднъж пожелавам безаварийно ползване.
                      Така и ще правя, идеята ми беше че можех да държа самия видеорегистратор без стойката в оригиналния калъф на Гармина заедно с навигацията, но ще се наложи да го слагам в отделно калъфче, мерси за съвета .

                      Поздрави

                      Коментар


                      • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

                        Здравейте, откак купих Q-STAR LE7, много съм доволен от него , но от тогава не съм му обновявал фърмуера, понеже загубих ръководството, може ли линк къде и как да обновя с последната налична версия, предполагам че е хубаво да се обновява или няма нужда щом си работи?

                        Също дали е на БГ език последната версия на фърмуера, за да няма неприятна изненада?

                        Коментар


                        • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

                          Все още нямам отговор на предния ми пост като ваш клиент, закупил ваш продукт от тук и от който съм доволен и съм дал добри отзиви....?
                          Последно редактирано от Еделвайс; 05-11-18, 18:52. Причина: Пояснение

                          Коментар


                          • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

                            Привет,
                            Извинявам се за забавянето, но не винаги съм онлайн.
                            По-нова версия на фирмуера на LE7 няма.
                            Въпреки това ако желаете да преинсталирате същата версия, изпратете ми мейл на alltimecams@gmail.com и ще Ви изпратя фирмуера с инструкция как се прави.
                            Аз лично не виждам причина и смисъл да предприемате подобна стъпка, но изборът е Ваш.
                            Весела вечер.

                            Коментар


                            • От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

                              Първоначално публикуван от Иван Шопов Преглед на мнение
                              Привет,
                              Извинявам се за забавянето, но не винаги съм онлайн.
                              По-нова версия на фирмуера на LE7 няма.
                              Въпреки това ако желаете да преинсталирате същата версия, изпратете ми мейл на alltimecams@gmail.com и ще Ви изпратя фирмуера с инструкция как се прави.
                              Аз лично не виждам причина и смисъл да предприемате подобна стъпка, но изборът е Ваш.
                              Весела вечер.

                              Благодаря за отговора, щом няма нова версия на фърмуера, то няма смисъл да пипам нищо, знам че е хубаво да се прави ъпдейт от време на време, на Гармина го правя на около всеки 3 месеца и затова се сетих за видеорегистратора.

                              Поздрави

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Savador Преглед на мнение
                                От: Видеорегистратори,интеркоми,камери за автомобили и всякакви екстремни спортове

                                Здравейте отново,
                                Току що ми доставиха огледало DOD RX8W от Ваш офис! Сега го разучавам и ще го монтирам !


                                Здравейте, видях, че темата не е използвана отдавна.
                                Имам малък проблем с огледалото - регистратор, което купих през 2015та година и съм много доволен от работата му. Но.....при загасяне на автомобила, регистратора изключва и веднага се стартира отново.....и така влиза в нещо като звънчев ефект /гасне и се стартира/ няма спиране докато не стартирам отново автомобила. Какво мога да направя за да отстраня този проблем. Засега преди да изгася автомобила, ръчно изключвам регистратора от бутона му. Смяна на вътрешна батерия или е друг проблем?
                                Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
                                O8867З7I78

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X