Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

    Първоначално публикуван от Балканджи Пламен Янков Преглед на мнение
    Да разбирам ли, че гумите Континентал са за 350 лв. четирите. Ако е така да изпрщам адрес за доставка.
    Да.

    Коментар


    • #17
      От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

      Враца, офис на "Еконт" в ж.к. "Дъбника", бл 32, Пламен Янков, 0888.912.348

      Коментар


      • #18
        От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

        Първоначално публикуван от Балканджи Пламен Янков Преглед на мнение
        Враца, офис на "Еконт" в ж.к. "Дъбника", бл 32, Пламен Янков, 0888.912.348
        Пускам ги днес.

        Коментар


        • #19
          От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

          Благодаря! Помислих, че си ме забравил.

          Коментар


          • #20
            От: РАЗПРОДАЖБА джанти и гуми втора употреба.

            [QUOTE=Явор-Vromos.com;2750939]...

            гуми Continental ...почти като нови, пропуснах да снимам DOT, ....[QUOTE]
            Как ще снимаш DOT като е изпилен. Защото гумите вече са твърди на камък и не стават. Не очаквах точно от теб такова мошенничество на дребно, но нищо, не съм за 400 лв. Това ми е една пенсия. След две седмици ще ми дадат друга. По-беден няма да стана, дано ти станеш по - богат.

            Коментар


            • #21
              От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

              Върни ги! Защо се заяждаш? И аз искам меки и нови гуми за 350 лева ама няма. Явно рядко срещаш разбрани хора и винаги си с рогите напред, благодаря за откровението. А колко съм богат теб това не те засяга, но да кажем че ми имаш телефона и можеше да споделиш какво си получил, можеше и да не ги плащаш щом е толкова зле работата.

              Коментар


              • #22
                От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

                Винаги плащам за това което съм поръчал. Изтрития DOT го видя гумаджията, не аз. Факта че е изтрит говори, че се прикрива истинското състояние на гумите с цел продажбата им за повече пари. Това за мен е измама.

                Коментар


                • #23
                  От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

                  Вече прекаляваш !!! Аз и никой от моя екип не е трил DOT! Може така да са свалени от автомобила а може и ти да си го изтрил. Измамник не съм, но ти явно си доста крив човек щом нямаш угодия. Да си жив и здрав. Вече няма как да ми върнеш гумите щом ми лепваш такива епитети.

                  Коментар


                  • #24
                    От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

                    Интересуват ме гумите. Надявам се да не те обидя, но не ми се дават повече от 400лв.?

                    Коментар


                    • #25
                      От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

                      Първоначално публикуван от nako brg Преглед на мнение
                      Интересуват ме гумите. Надявам се да не те обидя, но не ми се дават повече от 400лв.?
                      За кои гуми питаш, че не става ясно?

                      Коментар


                      • #26
                        От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

                        Hankook Ventus ST 265/50-20" на 4000км. без никакви забележки или ремонти по тях. Други имаш ли?

                        Коментар


                        • #27
                          От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

                          Първоначално публикуван от nako brg Преглед на мнение
                          Hankook Ventus ST 265/50-20" на 4000км. без никакви забележки или ремонти по тях. Други имаш ли?
                          Нямаме сделка.

                          Коментар


                          • #28
                            От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

                            Първоначално публикуван от Балканджи Пламен Янков Преглед на мнение
                            Винаги плащам за това което съм поръчал. Изтрития DOT го видя гумаджията, не аз. Факта че е изтрит говори, че се прикрива истинското състояние на гумите с цел продажбата им за повече пари. Това за мен е измама.
                            Колега, не искам да взимам отношение по въпроса, но Явор не е лош човек и никога няма да те прекара. Тук в Форума се слави с добро име и на много хора е помогнал. За много неща ни отвори очите и постоянно помага. А по въпроса с гумите, ти купуваш втора употреба, и аз продавам и знам какво е, не може да се търси дот и какво ли не при тази цена, все пак това е цена на 1-бр. нова гума. В магазина плащаш 1000лв. за 4бр. и дот и всичко ще е наред.
                            0887 526 564/ 0897 933 755 /

                            Коментар


                            • #29
                              От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

                              Явно колегата е взел гумите, отишъл е да ги монтира и там гумаджията му е наговорил разни приказки. И вместо да звънне на Явор и да търси връщане на гумите или друго решение, пише тук и се създава излишен спор, който можеше отдавна да е решен по друг начин.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #30
                                От: РАЗПРОДАЖБА на джанти и гуми втора употреба.

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Явно колегата е взел гумите, отишъл е да ги монтира и там гумаджията му е наговорил разни приказки. И вместо да звънне на Явор и да търси връщане на гумите или друго решение, пише тук и се създава излишен спор, който можеше отдавна да е решен по друг начин.
                                Злати ама той чиляка вече е похарчил вече 7 пенси .
                                Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 09-12-16, 17:15.
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X