Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Махат барикадите пред няколко посолства

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Махат барикадите пред няколко посолства

    Махат бетонните блокове и металните заграждения пред посолствата на Турция, Германия, Испания и Великобритания.

    Освен това ще ги карат вече да си плащат "служебен абонамент" за колите извън отпуснатата бройка за служебни. Повечето от вас знаят как пичовете от посолствата си ограждат своеволно паркинги и използват войничетата за стражари... Примерно на ул. Джеймс Баучър пред ФМИ има едно посолство пред което има над 10 места за паркиране, а охраната не разрешава на никой. По закон са им разрешени три коли!

    Сега обаче е хубаво тази практика да продължи и да бъде валидна за всички. Например да махнат бетонните блокове зад Халите, които "пазят" еврейската църква. Или тези на площад Възраждане пред културния дом на Израел (там даже електронна бариера си поставиха между бетонните блокове хората). Убеден съм, че не е единствения пример.

    П.С. ул. Московска се отваря за автомобили... Една тапа на кръстовище по-малко!

    Изночник Vesti.bg

  • #2
    От: Махат барикадите пред няколко посолства

    ха дано, ама надали!

    особено за Московска съм силно скептичен........ те не ги слагат самоволно, ами пишат едни писма ........... във връзка с терористичната заплаха, дайте да затворим....... и наш'те затварят........

    дали има някъде по света бг посолство, затворило улица в центъра на някоя столица?????????
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Махат барикадите пред няколко посолства

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      ....дали има някъде по света бг посолство, затворило улица в центъра на някоя столица?????????
      Недей! Не нагазвай темата, че не ги знаеш нашите какви ги вършат с дипломатическия си имунитет зад граница. Да те е срам да си кажеш, че си Българин.

      The Diplomat-Parking-Violation Corruption Index


      ....Using public records stretching back to 1997, Fisman and Miguel identified which diplomats had delinquent tickets, and how many — 150,000 in all, representing more than $18 million in fines....

      ...The worst offenders, meanwhile, came from Kuwait (246 unpaid tickets per diplomat), Egypt, Chad, Sudan, Bulgaria, Mozambique, Albania, Angola and Senegal....

      http://www.nytimes.com/2006/12/10/ma...ion1B.t-5.html

      .... !
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #4
        От: Махат барикадите пред няколко посолства

        Обещали са другия месец по Московска да се пусне движението... Ще видим

        Коментар


        • #5
          От: Махат барикадите пред няколко посолства

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          Недей! Не нагазвай темата, че не ги знаеш нашите какви ги вършат с дипломатическия си имунитет зад граница. Да те е срам да си кажеш, че си Българин...
          Точно и необходимо в случая пояснение.

          Но тъй като съм виждал подобни случки, смятам, че са предимно от типа "ти-знаеш-ли-аз-кой-съм" разправии с пътната полиция. Общо взето навикът от тук, окрилен с дипломатическите номера там...

          . . .

          Но никъде по света не сме строили, нито сме искали да ни строят трайни укрепления около посолствата. (Нетрайни - от онези дето ги мести полицията - случвало се е неведнъж.)

          В тази тема коварният ми въпрос е защо отпадна необходимостта от загражденията. Когато ги наслагаха, ги обясниха с необходимост след 11.09.2001. Сега ги махат без да ни зарадват, че необходимостта е отпаднала. (Вярно, маха ги СОС, но СОС не би ги махнал без да пита САЩ.)

          По-сигурен ли стана светът, по-малко тероризъм ли има. Откога? Кой го констатира?
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #6
            От: Махат барикадите пред няколко посолства

            Те като дойдат терористите в България и се огледат се хващат за главите и бягайки с ужас обратно към арабските страни се вайкат:

            - Ох Аллах, Аллах! Как се самонаказват тези бедни християни!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X