Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стерилност и разделение....

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стерилност и разделение....

    Здравейте !
    Искам само да изложа своята позиция и първоначални впечатления, като нов учасник в този форум !
    Смятам ,че стерилноста в този форум е с прекалено завишени "стойности", което от своя страна "убива" свободата на свободно излагане на мнения.
    "Аз може и да не съм съгласен с твоето мнение, но мога да дам и живота си , за да можеш ти да го изскажеш свободно"- неизвестен автор
    Разбира се , че им прощавам на администратори, модератори и др., защото "сянката" на онези 45г. още не се е заличила напълно в нашето общество.
    Човек попаднал във форума се чувства като "новобранец" и още в началото му се дава да разбере , че неможе току-така да изказва свободно своето мнение в началото и трябва да заслужи "званието" старши участник като преди това мине през още няколко други. "Разделяй и владей" това поне не е от вчера.
    Разбира се вие може да се промените, разбира се само ако имате желание за това!
    Останете със здраве!

  • #2
    От: Стерилност и разделение....

    Интересен подход... Вероятно ще впечатлите някои от новите и току виж сте яхнали вълната на народното недоволство...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #3
      От: Стерилност и разделение....

      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
      Интересен подход... Вероятно ще впечатлите някои от новите и току виж сте яхнали вълната на народното недоволство...
      Не се чуди.
      Идва поколението, дето е седяло на опашка, само пред чалга клуб.

      Коментар


      • #4
        От: Стерилност и разделение....

        Първоначално публикуван от kapia Преглед на мнение
        ......Останете със здраве!
        Сполай ти.


        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
        Интересен подход... Вероятно ще впечатлите някои от новите и току виж сте яхнали вълната на народното недоволство...
        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Не се чуди. Идва поколението, дето е седяло на опашка, само пред чалга клуб.
        Я по сериозно.
        Ако не друго, поне на Български пише. Не на маймуница като в чата.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #5
          От: Стерилност и разделение....

          От опит знам, че човекът от първи пост не е прав

          Коментар


          • #6
            От: Стерилност и разделение....

            Ало, стерилитетите, поне ви прощават за сбабичосаното съзнание и манталитет, останали ви армаган от Тато&сие.
            Дишайте и благодарете/може и да не си биете коленете в килимчето/...

            Апропо, ако тезата Ви, уважаеми низвергнат авансово колега, беше вярна и ако не всички, то поне половината земни грехове ни бяха присъщи, обвинителният Ви акт нямаше да види бял ден.
            п.п.-...мен пък не кефят "мамите" и не им стъпвам във форума-"Миличко, върховна си","Муцки,я кажете какво да сготвя на мъжО","Как казвате на чочката на детето си"-лигавее ми нещо там, но не съм си направил регистрация, за ги осветля по въпроса.

            Коментар


            • #7
              От: Стерилност и разделение....

              Някога, когато проверките преди полет не бяха това, което са сега, но все пак не беше като качване на автобус, дядо ми казваше:
              - ей това е приносът на близкия изток към авиацията.
              Оттогава, проверките се усложниха и удължиха. И не от хубаво.

              Във Форума е същото и правилата са написани с кръв. Това е приносът на спамерите. За разлика от авиацията, тези тук правила са мислени от умни хора, освен това са изпробвани различни варианти. Това е, защото 95% от новите участници всъщност нямат намерение да спазват правилата или да допринасят за полезността на Форума, а си имат съвсем други мотиви за участие. Това, че не виждате техните писмени отпадъци като основна съставка на форума е благодарение именно на тези правила. Които, ако бяхте прегледали внимателно, щяхте да видите като не особено рестриктивни - излизането от разрешителния режим е изключително лесно.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X