Обява

Свий
Няма добавени обяви.

... мамата, бравата, ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ... мамата, бравата, ...

    Кротичко си работя аз в един офис, в който съм от 2-3 дни и никой не е още свикнал с тихичкото ми присъствие. И преди малко решавам да си тръгна. И установявам, че са ме заключили отвън, а отвътре едната от бравите не работи. Изпробвам вариациите на тема различни ъгли и усилия на ключа и се отказвам. Докато се оглеждам тъжно през решетките на прозореца (кръстовището Евлоги Георгиев и Патриарха) виждам жип с лепенка на Форума. Шумът е достатъчен за да няма смисъл да викам, но успях да привлека вниманието на двамата вътре с махане. Е да, ама изобщо не разбраха за какво иде реч, а пък аз не разбрах кои са - лепенката беше без надпис. Какви хора. От друга страна, Стефан живее наблизо. Що ли да не го разкарам?

  • #2
    От: ... мамата, бравата, ...

    Още ли си там? В офиса?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: ... мамата, бравата, ...

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Кротичко си работя аз в един офис, в който съм от 2-3 дни и никой не е още свикнал с тихичкото ми присъствие. И преди малко решавам да си тръгна. И установявам, че са ме заключили отвън, а отвътре едната от бравите не работи. Изпробвам вариациите на тема различни ъгли и усилия на ключа и се отказвам. Докато се оглеждам тъжно през решетките на прозореца (кръстовището Евлоги Георгиев и Патриарха) виждам жип с лепенка на Форума. Шумът е достатъчен за да няма смисъл да викам, но успях да привлека вниманието на двамата вътре с махане. Е да, ама изобщо не разбраха за какво иде реч, а пък аз не разбрах кои са - лепенката беше без надпис. Какви хора. От друга страна, Стефан живее наблизо. Що ли да не го разкарам?
      За другия път - лепенка от форума в джоба!

      Коментар


      • #4
        От: ... мамата, бравата, ...

        Я се огледай дали не са заключили някоя колежка в съседната стая. Тогава няма да съжаляваш,че колегите не сате забелязали...............,а между другото пиши как е завършило всичко.

        Коментар


        • #5
          От: ... мамата, бравата, ...

          Ако работата е сериозна, да тръгвам ли?

          Коментар


          • #6
            От: ... мамата, бравата, ...

            Това си е чист номер от колегите, за кръщавка на новия.

            Коментар


            • #7
              От: ... мамата, бравата, ...

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              Още ли си там? В офиса?
              Не, Стефан дойде и ме извади.
              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              За другия път - лепенка от форума в джоба!
              Даже имах. Но не се сетих.
              Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
              Я се огледай дали не са заключили някоя колежка в съседната стая. Тогава няма да съжаляваш,че колегите не сате забелязали...
              А, благодаря. Пък и не бяха.
              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Ако работата е сериозна, да тръгвам ли?
              чак пък сериозна, ...
              Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
              Това си е чист номер от колегите, за кръщавка на новия.
              Даже не съм им колега. Ползвам свободен кабинет в офиса им. Обикновена заплесия е диагнозата, ...

              Коментар


              • #8
                От: ... мамата, бравата, ...

                ааа не, много работиш е диагнозата

                Коментар


                • #9
                  От: ... мамата, бравата, ...

                  Обикновенно на ИТ им се случват такива работи.
                  --------------------------------------------------
                  [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                  Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                  [/FONT]

                  Коментар


                  • #10
                    От: ... мамата, бравата, ...

                    Народно поверие: ако сисадмина е на работа в 8 сутринта, значи сървърите са се скапали снощи...
                    Сори за спама, но се сетих за подобна случка от преди месец и нещо.

                    Бачкам си по една машинария, естествено не се сещам за часа. И когато по някое време решавам да си ходя, се оказва, че външната врата е заключена, а поради спецификата на мястото, всички прозорци са с решетки. Имам един-единствен телефон за връзка, на който обаче не отговаря никой - петък вечер е, ясна работа. Тъкмо започвам да се вкисвам и се появява някакъв образ.

                    Решавам, че е чистач или нещо такова, обаче съм в грешка: пича с леко отнесен поглед ме пита дали доцент еди-кой-си е тук. Естествено, представа си нямам и питам за ключ или поне да намери някой от охраната.
                    Отговора, който получавам е.... "Добре, обаче ми дай 5 лева" - "И как бе, бунак, вратата е заключена!" - "А, нищо, пъхни ги отдолу..."

                    Минават ми през ум една-две идеи как да му обясня на разбираем език колко точно е вредно изнудването за здравето, особено към 7 вечерта в петък, когато ми е писнало от всичко, обаче дори и това не мога да направя - мрежата на прозореца е твърде тясна и няма начин да го копна за гушата, дори и да счупя стъклото.

                    Разгеле, след някое време "свръзката" ми си погледнал телефона и дойде да ме пусне, но тоя тип с неговите 5 лева, няма да го забравя скоро...
                    Последно редактирано от tef4o; 16-07-10, 13:22. Причина: правопис
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      От: ... мамата, бравата, ...

                      Това ми напомня как заварих един от колегите заспал в сървърното хахахахха - шума е като от излитащ хеликоптер, а при температури отвън около 36 вътре е 18... Горкото копеле... добре, че бях болен та да стоя до седем-осем на работа за да приключа преди отпуската...

                      Коментар


                      • #12
                        От: ... мамата, бравата, ...

                        Защо непременно търсиш някой от форума? Всеки с джипка или камион може да закачи едно въже на решетките и да дръпне
                        Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                        Коментар


                        • #13
                          От: ... мамата, бравата, ...

                          Просто търсих доверен човек наблизо, на който да подам ключа през решетката. Ако е да се срути стената, аз имах средствата под ръка. Но не и да я оправя после.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X