Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой видях днес?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой видях днес?

    Идеята за тая тема ми дойде, след като преди ден буквално се хвърлих под гумите на колега от форума с късо сиво Паджеро с шнорхел, със софийска регистрация, и със стикери на форума, малко под св. Константин - на рали България, де, и след като го виках и по станцията и не се обади, реших да сътворя тая тема.

    Та не можахме да се запознаем, де...

    Предлагам тук да си пишем за такива инцидентни срещи...

  • #2
    От: Кой видях днес?

    Вени, преди известно време се започна една такава тема (Случайните срещи с колеги от форума. ), но не просъществува дълго.
    В понеделник бяхме с Люси в София. Отбихме се в МОЛ-а на "Цариградско шосе", където на подземния паркинг се настигнахме с колега, управляващ Hyundai Galloper. Докато паркирам и да се обърна, той вече беше слязъл и се беше "скрил" из търговските лабиринти. Така и не разбрах - кой е. Още повече, че стикерите му не бяха с никнейм.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      От: Кой видях днес?

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
      Вени, преди известно време се започна една такава тема (Случайните срещи с колеги от форума. ), но не просъществува дълго.
      В понеделник бяхме с Люси в София. Отбихме се в МОЛ-а на "Цариградско шосе", където на подземния паркинг се настигнахме с колега, управляващ Hyundai Galloper. Докато паркирам и да се обърна, той вече беше слязъл и се беше "скрил" из търговските лабиринти. Така и не разбрах - кой е. Още повече, че стикерите му не бяха с никнейм.
      Ники темата трябва да бъде За ТЕМЕРУТИТЕ във форума.Па налепили и стикери.Защо са им като отбягват себеподобните си.По едно време махах на всеки от наще със стикер ама като ме погледнат неразбиращо и спрях.Май трябва друг стикер само за истински хора и раздаван срещу гаранция от други членове на форума...
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #4
        От: Кой видях днес?

        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
        Ники темата трябва да бъде За ТЕМЕРУТИТЕ във форума.Па налепили и стикери.Защо са им като отбягват себеподобните си.По едно време махах на всеки от наще със стикер ама като ме погледнат неразбиращо и спрях.Май трябва друг стикер само за истински хора и раздаван срещу гаранция от други членове на форума...
        Ами какво да ти кажа - няколко дена миналата година на жената беше счупена колата и тя съответно конфискува моята със стикера! След три дена гордо ми заяви - знаеш ли колко мъже в последно време ми свиркат и махат?!Ама аз гордо ги игнорирам!!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #5
          От: Кой видях днес?

          Малко ОФФ

          В един от тукашните форуми беше прието за поздрав да се ползва конфигурация от 3 прьста с преобладаващ среден.След месец нямаше една жена която да иска да кара возилото на мьжа си..............а 3 преки 2 пьти ми свиркат и прьсти ми показват,а аз така културно си карам,нещо не е наред с твойта кола....................хахахахах
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Кой видях днес?

            Ники, явно темата ти съм я пропуснал, и затова не съм следил и развитието и.

            Така или иначе, удоволствието от това, че съм срещнал съфорумец, беше по-голямо от разочарованието, че не се спря да си кажем два лафа, но нейсе..

            В никакъв случай не искам темата да се превръща в кантар за стойностните и "другите" във форума, и може би ( и предвид съдбата на аналога и) е добре да се затвори.

            Коментар


            • #7
              От: Кой видях днес?

              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
              ...... За ТЕМЕРУТИТЕ във форума.Па налепили и стикери.Защо са им като отбягват себеподобните си.По едно време махах на всеки от наще със стикер ама като ме погледнат неразбиращо и спрях.Май трябва друг стикер само за истински хора и раздаван срещу гаранция от други членове на форума...
              Вярно има много темерути "Чоко" беше направил лепенки на форума около 20см диаметър (а пък и да ги няма) ...та виждаш лепенка на форума, че и с име, изравняваш джипките, свиркаш, махаш за поздрав.....ония гледат тъпо напред, все едно че са ти длъжници с просрочени задължения ......майната им, аз пак си поздравявам, пък някои и си познаваме очуканите коли,и си помагаме дори и без стикери
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #8
                От: Кой видях днес?

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                В никакъв случай не искам темата да се превръща в кантар за стойностните и "другите" във форума, и може би ( и предвид съдбата на аналога и) е добре да се затвори.
                Мисля,че след този пост няма какво да се добави.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X