Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коварството на индуса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коварството на индуса

    Имам мазе !
    Беше пълно до тавана с боклук до преди месец , ама си е било така много дълги години. Неща дето не би изхвърлил , но и не искаш да ги виждаш.
    И така до един слънчев юнски ден , когато чувам тропот на конски впряг под балкона. Трима мангали и жена им и крещят : ...Чистим, чистим , изхвъъъъърляме ...
    Казах си стига ! Изхвърлям всичко от мазето , ето го момента ! Слезнах и вкарах мангите в мазето , където след тежък пазарлък свалиха от 100 на 50 лева за целия труд. Викат - Шефе - ела след половин час и нема го познаеш, а то адска кочина, тонове боклук ! Слизам след някое време и мангалите потни и честити свършили работа , ама свети, единия даже мете и гледа гальовно..Тръгнаха си..
    И днес срещам съседката отдолу , млада катерица много сладка и ме гледа с тия големи очи и вика - -мръсник ! МРЪСНИК ! Ела в мазето !
    Зяпнах , ама приех любовната игра и тръгвам след нея надолу..
    Вървя и си викам ей как сме се разминавали толкова години и накрая сред паяжините да ме натика..пък аз сам живея напоследък ..срамежливка..
    Обаче развръзката жестока ! Отваря със замах вратата на нейното мазе и вика - ела! А там до тавана моя боклук ..
    Още се смея..ама ми стана кофти за момичето..
    Тя мисли че аз съм го пренесъл Психопат вика

    p.p. Потлач - се нарича стар индиански обичай , когато през нощта младият индианец струпа пред вратата на вигвама на избранницата си куп от стари ненужни вещи- похабени мокасини, копие, кожи от енот, кибрит, осолено говеждо с лош дъх и умряло куче.. вид откуп или мъжка зестра.. от Джек Лондон
    Последно редактирано от sir Borko; 05-07-10, 12:03. Причина: допълнение

  • #2
    От: Коварството на индуса

    Като си "sir" що се занимаваш с индуси??!! Те, "sir-овете" си имат икономи за тая работа....благородник срещу индус - чест и доблест срещу хитрост и лъжа...
    А иначе, случки много - един ги пуснал да чистят, пък те огледали хубаво какво ценно има и на другата нощ.....; друга им дала някой лев да изчистят боклука, а те взели само "джулязото".......
    00359893488603

    ....нямам си вече LR...

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X