Здравейте колеги.Съжалявам, че се налага да отворя цяла тема по въпроса, но има ли някой от химиците тук, който да има таблиците за ич спектрометрия, кои групи при каква честота пускат сигнал? Трябва ми спешно, а моите съм ги изгубил.Всичко е свързано с решаването на спектрални задачи въз основа на ЯМР и ИЧ спектри на дадени органични съединения.ЯМР е ясен, там ги имам нещата, но за ИЧ, ако някой ги има моля нека да ги сканира и сподели с мен.Благодаря ви много!
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Молба за.....таблици.
Свий
X
-
От: Молба за.....таблици.
Първоначално публикуван от Станислав Николов Преглед на мнениеКолеги, намерих каквото ми трябва, може да махате темата за не заема излишно място.Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!
Коментар
-
От: Молба за.....таблици.
Ето и обещаните от мен таблици за разчитане на ИЧ спектри на органични съединения.Както на всички е известно има много повече и много тясно свързани в зависимост от изследваните съединения-е тези са по-общи.Дано влязат в полза и на някой друг.
http://pics.data.bg/zoom/shared/bb90...4ccb311272fd62
http://pics.data.bg/zoom/shared/1caf...23ba2d8261e018
http://pics.data.bg/zoom/shared/e833...c0aa36284a3a91
http://pics.data.bg/zoom/shared/a2fd...581032019d3830
http://pics.data.bg/zoom/shared/5a88...21a1c6372cee3aRenault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар