Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

    Така ... една поредна глупост която ме съмнява доста.
    Дойде един човек преди малко и буквално влезе у дома (в къща сме , но се намъкна вътре) . Идваше ми да го изхвърля с ритници от тука , обаче той ми каза , че бил от общината и провеждал анкета за градските проблеми.Най-учтиво го поканих и той наизвади едни листи писа , писа и питам аз ... - Това ли е анкетата ? И той нагло ми отговори - Чакай да напиша адреса де .. Така.. още повече ми се прииска да го изгоня , но си помислих , че може да е нещо важно..
    След дълго чакане анкетата започна,последваха разни въпроси от сорта на :
    -Коя партия има най-голямо влияние в града ?
    -Ами в държавата ?
    -За кого ще гласувате на следващите избори?
    -А кое радио слушате ?
    (отговорих , че слушам Радио 1 Рок ) и последва въпроса ..
    -По колко време слушате Радио Фокус на ден ??
    Отговорих , че го слушам 5 минути колкото да не го "затапя" и анкетата да се затлачи (тя къде беше затлачена , а аз нервен )
    -А какво харесвате в Радио Фокус ?
    Ами какво да харесвам ? Музиката явно ... няма да харесвам водещия я ..
    След изчакване , човека от общината ми зададе и други въпроси като ..
    -Познавате ли еди кой си ... адвокат е ?
    -Познавате ли еди кой си ... оправител на Царевец е ?
    -Познавате ли еди кой си ... държи "C*A Велико Търново"
    И понеже не ми изтърпяха нервите го попитах що за анкета е това и какво общо има с градските и комшийските проблеми?Що за анкета след като се провежда след работното време на общината и т.н ?
    Той нагло ми отговори , че следват смислени (мн.ч) въпроси.
    Зададе ми един единствен ....
    -Какво според мен е проблема в града и чисти ли са улиците ?
    Започнах да му разправям за цялата работа , която замърсява въздуха в града след 8 часа и как това може да се прекрати след като буквално 90% от града излязохме на протест и той човека ми отговори - ще го напиша в доклада пък да видим ... може и да няма ефект ?!
    Загуби ми половин час за няма нищо и неговите "градски проблеми"
    Прибира си буклуците 5 минути и искаше и до тоалетна да ходи.. и водата не си пусна

    Българска работа ...
    (докато пиша поста видях , че излиза и от съседите.Някой ще го натири сигурен съм)
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 02-06-10, 19:18.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

  • #2
    От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

    Легитимира ли ти се?Разглеждаш му хубаво документите,едно телефонче в общината...Ако няма-шут в задника,ама такъв,че да не можеш да го настигнеш,за да му се извиниш...На мен ми прилича на някой луд....
    Последно редактирано от бат'Марто; 02-06-10, 18:45.
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

      Има нещо гнило в ... анкетата

      Коментар


      • #4
        От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

        То па една анкета.......да не е било оглед,че ги има екакви идиоти вече идва и се оглежда кво имш скъпи техники колта.....
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #5
          От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Легитимира ли ти се?Разглеждаш му хубаво документите,едно телефонче в общината...Ако няма-шут в задника,ама такъв,че да не можеш да го настигнеш,за да му се извиниш...На мен ми прилича на някой луд....
          Съжелявам , че не го направих
          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
          Има нещо гнило в ... анкетата
          И не само в нея !
          Първоначално публикуван от D.Bonev Преглед на мнение
          То па една анкета.......да не е било оглед,че ги има екакви идиоти вече идва и се оглежда кво имш скъпи техники колта.....
          Знам ли ... на измамник приличаше ...


          Преди малко излязох от форума поради причината , че се разходих по съседите.Бях свидетел как го натириха тоя
          Утре директно в общината да ги видим тия ...
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • #6
            От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

            Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
            Утре директно в общината да ги видим тия.
            А тази вечер зареди пушката, и чакай неканени гости.
            Дано не съм прав...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

              След като не се е легитимирал, можеш само да разбереш дали въобще има такава анкетна кампания в момента към общината. Ако се окаже, че от теб чуват за първи път... слагай СОТ и се оборудвай със сериозно куче

              Коментар


              • #8
                От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                След като не се е легитимирал, можеш само да разбереш дали въобще има такава анкетна кампания в момента към общината. Ако се окаже, че от теб чуват за първи път... слагай СОТ и се оборудвай със сериозно куче
                Плащам на СОТ 14 лева на месец (всеки) да охраняват квартала , че "кварталния" малко не си върши работата.Бяха ме обрали - звъннах му и той ми каза , че е отпуска и сега не може Иначе като караме и малкия като застане пред тях и да почне да върти и като е отпуска може да ми звани и да ми казва , че му пречим
                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                А тази вечер зареди пушката, и чакай неканени гости.
                Дано не съм прав...
                Абе плащам им на тия глупаци и да ти кажа обикалят 4 коли постоянно на радиус от 500 метра и няколко пъти се опитваха да крадат ама нещо не им се получава Сега са в Ловеч
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • #9
                  От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

                  Не се вкарвай във филми.Жертвите на жилищни кражби не се набелязват баш така...Чак да седи толкова време у вас...Виж,ако ти липсва нещо СЕГА,е друг въпрос...
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #10
                    От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    А тази вечер зареди пушката, и чакай неканени гости.
                    Дано не съм прав...
                    Ако е проучване за евенуални грабежи, никога не действат веднага ... изчакват поне месец и през това време наблюдават от разстояние набелязяните къщи...така хем се забравя за странното посещение, хем научават повече подробности за обитателите...
                    При мен поне така действаха... Първо минаха и огледаха през оградите, набелязаха къде колко кучета има. След време минаха и нахвърляха отрова по дворовете и доста от кучетата не оцеляха, вкл. моите две. Първите опити за грабене от дворовете бяха два месеца след масовото изтребване на кучета. Но съседите се оказаха умни... чакаха ги Голям бой падна
                    Сега всички на нашата улица имаме по 2-3 нови, по-големи и обучени кучета. Нощно време ги разпознавам по лаенето. Мнооого мразят ромчета...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      Не се вкарвай във филми.Жертвите на жилищни кражби не се набелязват баш така...Чак да седи толкова време у вас...Виж,ако ти липсва нещо СЕГА,е друг въпрос...
                      Няма да го оставя така !
                      Да не мислиш , че го оставих сам да търси тоалетната след като каза - "Спокойно аз ще я намеря" . Даже го чаках да излезе плътно до вратата !
                      Утре директно там ! Писна ми тука да се навъртат измамници дето гледат на тънко и на дебело да минат !

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Ако е проучване за евенуални грабежи, никога не действат веднага ... изчакват поне месец и през това време наблюдават от разстояние набелязяните къщи...така хем се забравя за странното посещение, хем научават повече подробности за обитателите...
                      При мен поне така действаха... Първо минаха и огледаха през оградите, набелязаха къде колко кучета има. След време минаха и нахвърляха отрова по дворовете и доста от кучетата не оцеляха, вкл. моите две. Първите опити за грабене от дворовете бяха два месеца след масовото изтребване на кучета. Но съседите се оказаха умни... чакаха ги Голям бой падна
                      Сега всички на нашата улица имаме по 2-3 нови, по-големи и обучени кучета. Нощно време ги разпознавам по лаенето.
                      Ха така !
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • #12
                        От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

                        Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                        Няма да го оставя така !
                        Да не мислиш , че го оставих сам да търси тоалетната след като каза - "Спокойно аз ще я намеря" . Даже го чаках да излезе плътно до вратата !
                        Утре директно там ! Писна ми тука да се навъртат измамници дето гледат на тънко и на дебело да минат !
                        В общината ще те гледат умно...Щом не ти липсва нищо,пий си биричката и си свиркай!Наздраве!
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • #13
                          От: Поредната глупост на община В.Търново ?! Градски проблеми и въпроси ?!

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          В общината ще те гледат умно...Щом не ти липсва нищо,пий си биричката и си свиркай!Наздраве!
                          Марто не мисля , че това е за форума , а за лично или да ти го кажа по скайп но ме обират вече 5 пъти и ми писна да се занимавам с "полицаите" . Вече няма и да ги извикам ... идва оня сънен 1 на обяд и ми вика "Чакай да зема документите.Те са в опръвлението" Викам бе ейй .. п**т* майн* (на ум де ) И на глас - Не искам да се занимавате с мене и аз с вас ... върете си гледайте работата щото ми писна с малоумници да се занимавам .. сам ш са опраям бягайте ми от склада . И ги натирих и така ... просто този път няма да оставя така нещата ! Много ме дояда !
                          Иначе нали знаеш - биричката и по обяд върви
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X