Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАИ, листовки и т.н.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДАИ, листовки и т.н.

    Чудя се... сутринта държах листовки пред ДАИ и ми сервираха следобяда, че имам "Не"/демек скъсан/. Ходих до ДАИ и ги питах дали може да си погледна изпитните листовки от изпита и те ми казаха, че не може

    Някой знае ли нещо повече по въпроса ?

  • #2
    До: ДАИ, листовки и т.н.

    Когато аз съм държал разни такива изпити,винаги са давали да си видиш грешките за които са те "скъсали"(мен не са ме "късали" никога).
    Освен сега да се е изменило нещо...
    Аа да,и резултатите ги казват по-скоро,не се чака много-нали ги проверяват с едни шаблони....
    Трябвало е,още като ти кажат,че имаш "не",да си поискаш листовките за проверка.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      До: ДАИ, листовки и т.н.

      Преди месец бях на изпит и раздадоха листовките на тези с грешките да си ги видят.Само да знаеш че всичко е корупция!!!

      Коментар


      • #4
        До: ДАИ, листовки и т.н.

        Това е интересното, че като питах ми отговориха, че не може да ги видя. Давност ли има през времето, което не може да се видят, наистина ли не може - чудна работа.

        Та за това рекох да питам - дали има някакво изменение, което не дава да се виждат листовките на изпитвания след изпита му, понеже нали въведоха анонимното явяване на изпит.

        Коментар


        • #5
          До: ДАИ, листовки и т.н.

          Първоначално публикуван от diecast Преглед на мнение
          Това е интересното, че като питах ми отговориха, че не може да ги видя. Давност ли има през времето, което не може да се видят, наистина ли не може - чудна работа.

          Та за това рекох да питам - дали има някакво изменение, което не дава да се виждат листовките на изпитвания след изпита му, понеже нали въведоха анонимното явяване на изпит.
          Доколкото помня ги даваха да ги видиш на място. После след изпита самите листовки накъде отиват... нямам идея.

          Коментар


          • #6
            До: ДАИ, листовки и т.н.

            Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
            Доколкото помня ги даваха да ги видиш на място. После след изпита самите листовки накъде отиват... нямам идея.
            При нас се случи така, че трябваше да изчакаме около 4-5 часа да бъдат проверени и после да идем да видим за резулатите.

            Лошото обаче беше, че поне на мен не ми дадоха да видя двете листовки с грешките, което много ме изуми.

            Коментар


            • #7
              До: ДАИ, листовки и т.н.

              Първоначално публикуван от diecast Преглед на мнение
              При нас се случи така, че трябваше да изчакаме около 4-5 часа да бъдат проверени и после да идем да видим за резулатите.

              Лошото обаче беше, че поне на мен не ми дадоха да видя двете листовки с грешките, което много ме изуми.
              Пишат ли се Имената на изпитваният върху листовките?
              Защото ако не се пишат, може накой друг(който трябва) да е "Взел" изпитът.
              Р.П.(RFF) 0898677590
              Пътна помощ
              ДЕНОНОЩНО

              Коментар


              • #8
                До: ДАИ, листовки и т.н.

                Не се пишат - пише само нещо като серийни номера на листовките, нещо от сорта на Листовка А, №123456 и на едно малко листче си пишеш трите имена и срещу Листовка А преписваш въпросното №123456. Така се гарантира, че кандидатът запазва анонимност по време на изпита.

                Коментар


                • #9
                  До: ДАИ, листовки и т.н.

                  Ако си отидал късно сигурно са ги изпратили май в КАТ. След като вземеш листовките ги изпращат някаде и от там се взима разрешение да се явиш на кормуване. Поне така знам аз.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: ДАИ, листовки и т.н.

                    Бях на листовки-вътрешните ги направих с една грешка, после отидох пред ДАИ... няма да Ви разказвам подробно,обаче се оказа,че моя резултат съвсем умишлено е разменен с този на една циганка,та аз пак се явих,платих още едни къси 54лв.,изкарах 97 точки-взех изпита,от вторият път,но до днес-вече 2 седмици минаха,и аз още не съм си видяла резултата от първите листовки,на които уж бях скъсана?!? Разправях се с този от ДАИ,с инструктурите ми,какво ли не направих-обаче никой не ми показа първите ми листовки,но виж вторите,които взех без грешка,веднага бяха готови да ми покажат. Така че- е*аси смотаната и корумпирана система.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X