Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ентусиазъм или луд умора нема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ентусиазъм или луд умора нема

    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Нищо не казваш за праговете....
    Какво да кажа за праговете, гледам, че наистина сте ги направили както го обсъждахте. Знам и в какво състояние беше хайванчето, имам идея колко труд има хвърлен по него. А колко време и премисляне, това надали и собственика го знае със сигурност...

    Ако питаш за моите прагове, отвън изглеждаха идеално, ти си ги виждал де. Обаче, като махнах кита и ... спряха да изглеждат. Вкарал съм около 3 квадрата ламарина общо, при това не съм се престаравал, има къде да се налепи още един квадрат, ако всичко трябва да е идеално. Сам смятай колко "забележки" е имало 3 от носещите греди на купето съм ги правил от празно място, последните 30 санта от шасито - също. И още няколко "дреболии" като крепежа на задния мост примерно
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #32
      От: Ентусиазъм или луд умора нема

      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
      Какво да кажа...
      Кажи кога ще я подкараш витарата, и кога ще идваш насам,че да се позанимаем малко на полигона.
      Да видим колко ти е празна главата(дето се рекламираш), и да видим как не те е страх когато ти караш, а не те возят
      Вече имаме витара изкачила най-стръмните екстреми със зимни гуми...
      Извинявайте за спама.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #33
        От: Ентусиазъм или луд умора нема

        Та а аааа.....резултатите не са лоши.
        Това Терано съживено от скрапа с 2 листа ламарина, малко квадратна тръба и много труд, с леки доработки и поправки по оригиналната предница влезе в десетката на общото класиране на ралито във Варна.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X