Обява

Свий
Няма добавени обяви.

lostbulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • lostbulgaria.com

    Има страхотни снимки, който ме върнаха..............ехе
    www.lostbulgaria.com
    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

  • #2
    До: lostbulgaria.com

    Личи си кой гледа новините. Има много интерестни снимки.
    "Даринка Константинович, 19 годишна мома, 220 сантиметра висока, 150 килограма тежка"

    Коментар


    • #3
      До: lostbulgaria.com

      Накефих се !!! Благодаря ти !

      Коментар


      • #4
        До: lostbulgaria.com

        Май всички сме гледали БТВ.Наистена много яки снимки.
        [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
        [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
        [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
        [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

        Коментар


        • #5
          До: lostbulgaria.com

          Бях го позабравил тоя сайт, благодаря че ми го припомни

          Най-интересното за мен е тази снимка - мисля че това е самолета на нашия съсед чичо Пешо - Петър Илиев, Бог да го прости.

          Като малък все търчах при него да ми разказва самолетни истории. На стената имаше офицерска сабя, и снимки, снимки...

          Конкретно за тази случка - в бръснещ полет над гора при тренировка му отказва двигателя. Успява да набере малко височина, и едвам-едвам се добира до царевична нива в която каца. При кацането заорал и по някое време самолета се изправил на нос.

          Като гледам снимката - освен ако такива неща не са се случвали през ден, като нищо може да е този случай. Още повече че говореше за чешки самолет.

          Мисля че тогава се измъква с натъртвания и някакъв местен чичко с каруца го откарва до селото. Или извозват самолета с каруца, не помня вече. Дете бях.

          Освен тази случка имаше едно кацане с блокирал колесник, което го принуждава да кацне с прибрани колесници по корем. Това въобще не го броеше за катастрофа.

          След което идва тежката катастрофа, когато при тренировъчен полет с инструктор отново става някаква авария и се забиват в земята под доста остър ъгъл. Освен всичко останало - ръката му е раздробена и изкарва следващите няколко години по болници.

          С горчивина разказваше как инструкторът загива година-две след това. И как докато е лежал по болници немалко от приятелите му биват свалени.

          Хронологически не помня кога точно се развиваше действието, мисля че някъде около 1940-1941ва.

          Изключително интелигентен, достоен човек.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: lostbulgaria.com

            Доста интересен сайт. Определено имам какво да се види и научи
            Като видях състоянието в момента на някой спортни съоръжения и направо нямам думи

            Коментар


            • #7
              До: lostbulgaria.com

              Сайта е страхотен. Благодаря!
              Женя Вълчанова 0888272565

              Коментар


              • #8
                До: lostbulgaria.com

                На тази снимка мобилен телефон ли държи войника?
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #9
                  До: lostbulgaria.com

                  Едва ли е имало мобилни тогава. Това е снимка на любимата жена и петте невръстни дечица, поставена в кутийка от мобилен телефон .
                  ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                  LZ1YBB

                  Коментар


                  • #10
                    До: lostbulgaria.com

                    Respect към автора!
                    В тоя сайт има уникални кадри.
                    Благодаря !!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: lostbulgaria.com

                      Радвам се, че ви харесват! По случайност и двете дискутирани снимки - и самолета, и "жиесема" са мои, помагам на собственика на сайта Пейо с каквото мога /минути за самореклама / Качвам основно военни снимки, както и понякога возила или други. Но основно са военни. Идеята на автора и на сайта са просто супер! Затова и съм решил да споделя, каквото имам и каквото добия в бъдеще. А то моето хич не е нещо особено, сравнено с това, дето го имат някои хора, но си го кътат на топло и сухо и не се показва Сякаш не е наша, обща, българска история... която като не се вижда, съвсем се стопява, забравя... То и аз не ги намирам тия неща по улиците или по дърветата, но това е наша обща история и трябва да се знае и да се помни! За щастие, не всички са така, хора с феноменални сбирки дават материали на автора и ден след ден се трупат нови кадри от миналото ни. Всяко нещо се сканира, ретушира... бавна и папкава работа /особено за мен и моите "способности" /, но малко по малко се натрупва изключително многообразна галерия! Някой ако има нещо интересно, винаги може да прати! Естествено, трябва хубав, обширен скан, дребни сканове не вършат работа. Отплатата е благодарност, цялата работа е некомерсиална
                      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                      Коментар


                      • #12
                        До: lostbulgaria.com

                        Много хубав сайт. Поздравления.

                        Коментар


                        • #13
                          До: lostbulgaria.com

                          Благодаря за сайта, има какво да се види!
                          LZ1ZAH

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X