Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой има ли разумно обяснение на това:

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Някой има ли разумно обяснение на това:

    Нямам лампичка на ключа, а ефекта е факт и при безветрие.
    Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
    0895445845

    Коментар


    • #32
      До: Някой има ли разумно обяснение на това:

      значи някъде нещо е по-мокро, отколкото трябва.

      Коментар


      • #33
        До: Някой има ли разумно обяснение на това:

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Ключът има ли малка лампичка, с която свети в тъмното?

        А пералнята просто трябва да се заземи или занули.
        Не колега няма лампичка. И проблемът наистина е в зануляването, но не на самата пералня а на цялата ел. инсталация, както казах в кухнята, коридора и спалнята...

        Трудно е да се обясни, защото съм лаик, а както казах електричар се затрудни да разбере защо става така Живот и здраве мога да демонстрирам на по бира

        Коментар


        • #34
          От: Някой има ли разумно обяснение на това:

          Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
          Преди 3 месеца ми се случи нещо странно,а имемнно това:
          Слагаха ми теракот в офиса и понеже ключа на крушката беше далеч и неможех да го достигна се пресегнах да я отвъртя,направих половин оборот,но не изгасна,още половин и крушката ми оста в ръката,но продължи да свети около секунда и изгасна.Опитах отново дали ще се получи,но нестана.Сметнах,че си въобразявам и го отдадох на умората,макар и да бях сигурен в това което съм видял.Преди малко ми се случи същото нещо,но в мазето,направо изтръпнах.Някой има ли представа на какво се дължи това.
          Елементарно, Колега. Като си опитал да развиеш крушката, стъклената част се е отлепила от металния цокъл. Стъклената част е херметизирана. Чак на вторият оборот от развиването се прекъсват жичките, дотогава крушката свети, макар и отделена от цокъла.
          E = mc2 / Прави си сметката! И умната!

          Коментар


          • #35
            От: Някой има ли разумно обяснение на това:

            Между другото всеки от нас има доста случаи които неможе да си обясни . Интересното е че малко ги казват защото другите ще ги помислят за мръднали . А всъщност отговора е един ,че нямаме обяснения за нещата защото имаме само 1% от познанията които искаме ,ако всички имахме 99% знания всичко щеше да бъде ясно на секундата .Но и никой не го признава

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X