Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още некоректни търговци!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още некоректни търговци!

    Колеги искам да споделя с всички вас една случка от днес и засягаща Българските търговци, без да зная дали са регистрирани или не във форумаИсторията започна преди около две седмици...........Едни млади момчета, нарекли се търговци от с.Бистрица, намиращо се до гр.Дупница, продават около 90 мотоциклета на склад, като след няколко разговора и ровене в интернет попаднах и на тяхната страница: www.motortime.hit.bg. По принцип бях хвърлил око на един КТМ, като момчето беше повече от категорично:Мотора е перфектен /КТМ LC4 640 2003г./ и под 4000 лв не си помисляй, че ще ти го дамПомолих за още малко инфо и снимки на мотора и след три дни получих снимките, които ги има и в мобиле.бг.Както и да е, момчето в началото на седмищата ми пише е-майл:мотора ми е капариран, може да дойдеш да го видиш в петък след обяд,защото човека се обади, че нямало да може да събере парите, та да спазели уговоркатаДотук добре, викам си аз, това са хора, които държат на думата сиОбаждам му се в четвъртък вечерта и получавам отговор, обадете ми се утре на обяд за да ви кажа дали да дойдете.Звъня и днес на обяд и какво става:Момчето ми вика, абе тоя с капарото не си вдига телефона,ако искаш ела утре, а аз му викам, човече аз не съм на повикване, мога да дойда днес да видя мотора, да го чуя и дори няма да го карам щом е капариранСлед дълго умуване и врътки от сорта ама аз няма да съм си вкъщи, той брат ми може да е, уговорихме час за 16.00 часа, като преди това аз им казах, че мога да дойда в 14.30 часа и се наложи час и половина да си губя времето в чакане.Та пристигнах в Дупница и хванах пътя за Бистрица, бях с един приятел и мото брат и не щеш ли по пътя срещу нас се носи някакъв на мотор.Двамата с моя приятел се спогледнахме и си викаме, ама това не е ли КТМ-а, който бяхме тръгнали да гледамеЕ, той беше, капариран, а в същото време някой си разгрява с негоПристигнах в 16.00 часа при търговците в Бистрица и им казвам здравейте аз идвам да видя КТМ-а, ама той май е по пътищата и сега се разминахме с негоПолучих отговора, абе един приятел отиде да го вземе от Дупница и да го докара, ама защо се бавиАз им казах как да го вземе от Дупница, като го видях на път за ДупницаЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, може да се е върнал за нещо, той мотора беше за обслужване,но не го обслужихме, перфектен е, няма проблемДобре де перфектен е, ама аз не мога да го видяЗвъннаха на момчето, което си тикаше мотора по улиците на Дупница и Бистрица, и ми казват след пет минути е тукЕ тия пет минути продължиха половин час и ние не издържахме и си тръгнахме без да получим отговор, защо мотора го няма, взе пак бих път до Бистрица, това са разходи и губене на време, бях на уреченото място в точния час, а някой си решил, че мотора точно тогава не трябва да е там и дори не разбрах, защоДаже преди да си тръгнем търговците се покриха някъде из двора на къщата с други момчета и спряха да ни обръщат вниманиеЕ тогава аз попитах един човек, аз ли не съм добре, че бих път за да дойда до тук или някой друг не е добреОтговор не получих, а моя приятел и мото брат ми каза:ТЕЗИ ХОРА НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ПАРИТЕ НИНека всеки един, който прочете тези редове сам да си даде сметка, преди да тръгне на пътуване с цел покупка на мотор
    Последно редактирано от Helik; 19-02-10, 22:49.
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X