Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Банер на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Банер на Форума

    Може ли да попитам защо в банера на форума има сaмо джипки 4х4 ,а няма нито атв нито крос,еднуро и други машини?Предлагам да гласуваме за смяна на банера!
    ПП.Ако Модераторите мислят темата за ненужна просто може да я махнат
    67
    ДА
    29.85%
    20
    НЕ
    56.72%
    38
    Все ми е тая...
    13.43%
    9
    Последно редактирано от Росен Колев; 08-03-10, 20:50.
    Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

  • #2
    До: Банер на Форума

    Модераторите много се радват на правописа Ви.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Банер на Форума

      Вече се чудиш какви теми да пускаш.

      Коментар


      • #4
        До: Банер на Форума

        Злой,фен до гроП съм ти!
        "АЗ ВЕЧЕ ГЛАСУВАХ!А ТИ?..."

        Коментар


        • #5
          До: Банер на Форума

          Не съм гласувал по най-малко две причини....

          Първата: Този въпрос се дискутираше вече тук. Със сигурност имам спомени за една дискуссия.... По спомен - беше предложено да се изработи алтернативния банер, обаче никой от заинтересуваните не направи нищо. Чети - не направи банер.
          Втората: В много скоро време форума ще "мигрира" на друга платформа, с по-различен графичен дизайн. Какви ще са банери там - ще видим.....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            До: Банер на Форума

            Честно казано не бях обръщал изобщо внимание на банера. Всеки ден работя по няколко часа на Photoshop и за 10-15 мин мога да направя нов, ако някой ми прати снимки и необходимия размер и резолюция. Дано да не се приеме поста ми като изхвърляне - всеки може да го направи - просто ще ми е по-лесно от някой, който рядко пипа Photoshop-а (предполагам, че модераторите по-рядко работят с него). Обаче не е лошо да се добавят и флаш ефекти, а там съм доста бос.

            Коментар


            • #7
              До: Банер на Форума

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              Не съм гласувал по най-малко две причини....

              Първата: Този въпрос се дискутираше вече тук. Със сигурност имам спомени за една дискуссия.... По спомен - беше предложено да се изработи алтернативния банер, обаче никой от заинтересуваните не направи нищо. Чети - не направи банер.
              Втората: В много скоро време форума ще "мигрира" на друга платформа, с по-различен графичен дизайн. Какви ще са банери там - ще видим.....
              Това малко ме плаши- с новата платформа. Дано да не е нещо съвсем различно, защото този изглед е прост и функционален.
              JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

              Манол Денев

              Коментар


              • #8
                До: Банер на Форума

                Мотор си има, даже и бик си има, но на банера в заглавната страница ако мога така да го нарека.
                http://www.offroad-bulgaria.com/

                Специално оранжевата джипка и човека с радиостанцията ми харесват доста и пресъздават половината форум кажи речи, от ляво двете джипки евентуално могат да се заменят с нещо друго, но повече клоня към "все ми е тая".Може би комбинарно с лявата част от главната страница и дясната част от този банер който постоянно се вижда ще се получи добре макар и моторчето да стане мъничко.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #9
                  До: Банер на Форума

                  Не барайте нищо-супер си е!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Банер на Форума

                    Да,а що да няма и торта и печено пиле по офроудърски-все пак има доста кулинари тука...
                    За какво са ни закони,като не ги спазваме?!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Банер на Форума

                      Сега банера им "постен" .
                      Vote:Не
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Банер на Форума

                        Честно казано все ми е тая. И този ми харесва, може би и някой друг ще ми хареса. При тези възможни отговори на анкетата давам и трите отговора. Няма дадено конкретно предложение как да бъде сменен банера, ако изобщо се стигне до смяна. Пък ако се започне даване на идеи, те ще бъдат сигурно поне колкото са участниците тук. Като знаем какви са продуктивни някои сигурно ще нацвъкат по няколко дузини с идеи. Така че: колега, или даваш конкретен банер и питаш за него или оставяш темата в спам-а и започват свободни упражнения по нея, без изглед за краен успех.
                        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                        LZ1YBB

                        Коментар


                        • #13
                          До: Банер на Форума

                          Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                          ...Специално оранжевата джипка и човека с радиостанцията ми харесват доста и пресъздават половината форум кажи речи ...
                          Ето как изглежда това произведение на автомобилното изкуство:



                          Който се интересува, нека да прочете тази тема: Вранглера от хедъра.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • #14
                            До: Банер на Форума

                            Първоначално публикуван от Jim Beam Преглед на мнение
                            Да,а що да няма и торта и печено пиле по офроудърски-все пак има доста кулинари тука...
                            Ми да!някъде гледах снимки на чудни пиленца под тенекии за сирене.....То така както се е почнало що да не сложим и зайците на "Стария" кви хубави зайци отглежда!
                            Ужас!какво ли му пречи на колегата банера?!?.....но браво на Злой!на някого нещо не му харесва и иска да се гласува-ОК!ето ти гласуване!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X