Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде ги вземат тея евтини парфюми????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

    Сега го отворих на аромат са го докарали ,че и шишенцето даже
    Прикачени файлове
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #17
      До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

      От една бочка ги пълнят.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #18
        До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

        Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
        За качеството и това, колко са истински, ще съдиш по това какви моми ти се лепят довечера
        Ако са моми е добре, но ако се лепят мухи ще е много кофти
        Сега да ги очакваме ли в подфорум продава?

        Коментар


        • #19
          До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

          Колеги аз по едно време с това се занимавъх.Един прятел ги внасяше от китай и на мен ми ги даваше на 10 лв. аз продавах в даскало на 15-20 лв. имах далавера.После ги поръчваше и му ги катат пред вратата и му излизът от 18 до 25 . Но вече не се занемавам с това това беше преди когато не се продаваха толкова много. Моя прятел зимаше първо китаиски после турски и дубаиски Дубайските излизат най - евтино,но за тия пари кадето говорите ...... много малко ми се струва. Наистина на ваншен вид и миризма са докарани малка разлика имат НО ИМА. Ето и списаци да видите колко вида ментаци има
          Прикачени файлове
          Христо Нешев:) Скайп - itskata_926050

          Коментар


          • #20
            До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

            Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
            Ако са моми е добре, но ако се лепят мухи ще е много кофти
            Сега да ги очакваме ли в подфорум продава?
            Дане не съм луд не си прося банване
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #21
              До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

              Иначе и аз ползвах до скоро такъв пърфюм и съм доволен. Траен е цял ден пре спокоино държи, обриви нямам но това вече си е до кожата на човек .
              Христо Нешев:) Скайп - itskata_926050

              Коментар


              • #22
                До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

                Първоначално публикуван от itskata_92 Преглед на мнение
                Колеги аз по едно време с това се занимавъх.Един прятел ги внасяше от китай и на мен ми ги даваше на 10 лв. аз продавах в даскало на 15-20 лв. имах далавера.После ги поръчваше и му ги катат пред вратата и му излизът от 18 до 25 . Но вече не се занемавам с това това беше преди когато не се продаваха толкова много. Моя прятел зимаше първо китаиски после турски и дубаиски Дубайските излизат най - евтино,но за тия пари кадето говорите ...... много малко ми се струва. Наистина на ваншен вид и миризма са докарани малка разлика имат НО ИМА. Ето и списаци да видите колко вида ментаци има
                Видях неска(в торбата на чичото) и Lagostee
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #23
                  До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

                  Ще го пробвам на хлебарките,ако изпукат си имам Raid менте пак не губи
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #24
                    До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

                    Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
                    Че е менте, менте е ама гледай да не получиш някоя алергия е или обрив на кожата. Само си помисли колко му е себестойноста на това циганско парфюмче щом си го купил за 4лв. той го взел за 2лв. на брой. Какво ли има в него? Цвъкай се и дано ти няма нищо.
                    Надали е голяма разликата с себейноста от истинския hugo boss просто бай мангау слага по малка печалба
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

                      Първоначално публикуван от vanko4x4 Преглед на мнение
                      То се вижда текста....споко....цена нямаше явно е немал кеш за стикери
                      Ето го на живо чрез снимка
                      Ами като гледам тази снимка си спомних че и моята съпруга си е купувала от тези така "маркови" парфюми,тя е маниачка на парфюми,само че тя си взе от Русе от един оказионен магазин за GSM,аз имах телефон с две сим карти,беше някакъв китайски,и се чудех че съм го купил за 380лв.,а човекът ми го иска за 50лв.,ама какво да се прави,продадох му го,а той имаше също така и за продаване от тези парфюми,бяха същите като от снимката ти,мисля че цената им беше 5 лв.,или 6,не си спомням,но май че са от Румъния вкарани,но явно на безценица са,за да ги продадеш за по 5-6лв.,явно ги взимат за по 2лв. бройката,и в по голямо количество,но някои са приятни,само че не траят повече от ден,но все пак не е като оригинален парфюм.
                      Така че дали от Гърция или от друго място,то си личи и като цена и като му видиш само опаковката,абе ти що не му ги изкупи за по 2лв. бройката,че нали наближава и Св.Валентин,има да правиш подаръци,ще ти се лепят момите като .........
                      (0+)
                      Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

                        http://www.aukro.bg/item897774879-ma...fium-boos.html
                        това пък е като модела на съквартиранта пуснал съм сигнал към собствениците на сайта,но едва ли ще има реакция
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

                          Първоначално публикуван от vanko4x4 Преглед на мнение
                          http://www.aukro.bg/item897774879-ma...fium-boos.html
                          това пък е като модела на съквартиранта пуснал съм сигнал към собствениците на сайта,но едва ли ще има реакция
                          Сега виж и на "akuro"

                          Коментар


                          • #28
                            До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

                            Първоначално публикуван от Toni69 Преглед на мнение
                            Ами като гледам тази снимка си спомних че и моята съпруга си е купувала от тези така "маркови" парфюми,тя е маниачка на парфюми,само че тя си взе от Русе от един оказионен магазин за GSM,аз имах телефон с две сим карти,беше някакъв китайски,и се чудех че съм го купил за 380лв.,а човекът ми го иска за 50лв.,ама какво да се прави,продадох му го,а той имаше също така и за продаване от тези парфюми,бяха същите като от снимката ти,мисля че цената им беше 5 лв.,или 6,не си спомням,но май че са от Румъния вкарани,но явно на безценица са,за да ги продадеш за по 5-6лв.,явно ги взимат за по 2лв. бройката,и в по голямо количество,но някои са приятни,само че не траят повече от ден,но все пак не е като оригинален парфюм.
                            Така че дали от Гърция или от друго място,то си личи и като цена и като му видиш само опаковката,абе ти що не му ги изкупи за по 2лв. бройката,че нали наближава и Св.Валентин,има да правиш подаръци,ще ти се лепят момите като .........
                            Хахахх колега аз мома си имам и друга не искам коя ще търпи такова диване като мене
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #29
                              До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

                              Първоначално публикуван от vanko4x4 Преглед на мнение
                              Хахахх колега аз мома си имам и друга не искам коя ще търпи такова диване като мене
                              Е как "мома" бре?
                              Уроци трябват ли?

                              Коментар


                              • #30
                                До: Откъде ги вземат тея ефтини парфюми????

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Е как "мома" бре?
                                Уроци трябват ли?
                                Тука неможах да разбера?
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X