Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

    Можете да споделите мнения от различните фирми който предлагат услугата.

    Ето и някой от тях


    mod edit: Прочетете правилата за писане във форума и по-специално частта за рекламата и рекламните линкове


    Последно редактирано от Тихомир; 17-01-10, 18:21. Причина: рекламни линкове!

  • #2
    До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

    Не ползвам.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

      Не, никога не съм се сблъсквал с тях. Обикновено пиенията ми са планирани и ако знам, че ще пия, то не карам кола. Ако пък ме изненадат - зарязвам колата.

      А някои хора сами си извършват на себе си "Дринк енд драйв/ф" услуги с колата си, че понякога и с чужди коли. Както пеят The Business - Drinking and driving is so much fun...

      Коментар


      • #4
        До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

        И аз никога не съм ползвал тази услуга, а ми се струва малко странно, ако все пак съм пил и съм с кола, все някой приятел ще мине да вземе колата

        Коментар


        • #5
          До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

          Ползвал съм, доволен съм. Някой път е така за малко, ама то идва Големо, после второ, трето, пето... иначе по проста сметка те вземат два пъти колкото такси. Т.е. като си зарежа колата някъде и после се върна да я взема е голу-доре същото...

          Коментар


          • #6
            До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

            Ползвам, дааа... аз дринк, а жена ми - драйв.

            Коментар


            • #7
              До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

              Понеже сме в коша,ще отговоря и аз..Да,ползвам колежката Маги.И бързо изтрезнявам.Ако някой кара по северната дъга на ,,околомръсното'',между 8.00 и 8.30 и засича колона ,предвождана от лилав Фюжън да знае-отпред е Маги...локомотива на влакчето на ужаситеТя не пие,но за сметка на това кара като пияна...Очаквайте неочакваното...За година ,,баничарката'' прилича на войнишко канче...Майтапа на страна...
              Последно редактирано от бат'Марто; 18-01-10, 23:48.
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #8
                До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

                Ползвам, когато остана непредвидено с приятели някъде. От доста години не карам, дори и на половин бира. Не ми е вкусно... Предпочитам удоволствието пълно - и от карането, и от пиенето, пък и от по-хубавите неща в живота
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #9
                  До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

                  Оставям колата и утре си я взимам. Щото тя, мойта кола не всеки може да я кара.
                  П.П. Всъщност само ведъж се е случвало. Аз си знам, че не отивам за едно малко.
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

                    Аз па......хлъц.......докато дринкам .......не драйфам.......хлъц.....
                    ПП. Ти мее уажааш ли мъ или ни мъ уажааш......

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

                      Ползвал съм веднъж с приятели. Инцидентно - да пием по бира, те станаха по пет. Голям купон беше Возилото - Дифендър с десен волан
                      Озори се момъка, но се справи.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Понеже сме в коша,ще отговоря и аз..Да,ползвам колежката Маги.И бързо изтрезнявам.Ако някой кара по северната дъга на ,,околомръсното'',между 8.00 и 8.30 и засича колона ,предвождана от лилав Фюжън да знае-отпред е Маги...локомотива на влакчето на ужаситеТя не пие,но за сметка на това кара като пияна...Очаквайте неочакваното...За година ,,баничарката'' прилича на войнишко канче...Майтапа на страна...
                        Още мъъъничко спам: и аз веднъж ползувах такава "услуга", но за разлика от твоята се казваше Катя. За 150 метра не само изтрезнях, но и направо се бях отписал. Стана ми мъчно, че ще си отида от тоя свят по такъв глупав начин ... разгеле, размина се. Даже не успях да изкъртя скоростната кутия на Хондата... Сега ми е смешно, но тогава - никак.
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

                          Въпреки шеговития характер, който придоби темата - да се включа.

                          Ползвал съм няколко пъти, и съм оставал доволен. Сравнително рядко ги ползвам, просто като планирам да пия не ходя с колата, но от време на време се случва - ако закъснявам за среща или мероприятие направо тръгвам с колата от офиса примерно, и после викам някой да ме "драйви" обратно. В такъв случай е удобно - не се налага да карам до нас да оставям колата, и да губя време. За съжаление имам няколко такива номера, запаметени в телефона, но никога не знам кой ползвам и кой от коя фирма е - по обясними причини по малките часове не обръщам внимание Малко им куца организацията, особено в натоварени дни - уикенди и празници.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

                            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                            Аз па......хлъц.......докато дринкам .......не драйфам.......хлъц.....
                            ПП. Ти мее уажааш ли мъ или ни мъ уажааш......
                            Кат съ нАпия толкоз, че да не мога да се кача в автомобила, ща не ща, ползвам.







                            Горното е шега. Още не ми се е налагало да ползвам услугите им.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ползвате ли Дринк енд Драйв услуги?

                              Не,защото след като е имало сериозен дринк да няма драйв в мойта си кола
                              sigpic
                              Land rover lightweight-series 3
                              Range Rover V8
                              Range Rover Classic Vouge SE V8
                              Mercedes G280

                              ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X