Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подписите на Ясен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подписите на Ясен

    дядо владо: Ужасно, е още 5-6 труса ....и развод
    Природа - к'во да пра'иш.
    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

    Коментар


    • От: Подписите на Ясен

      дядо владо: Ужасно, е още 5-6 труса ....и развод
      Да се разпиша и аз.
      Опс закъснях с 2 мин.

      Коментар


      • От: Подписите на Ясен

        И промоцията с ракията свърши. Сега при Дедо Владо на лимонови резенки.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • От: Подписите на Ясен

          Volk за форумната истина: две мнения няма! А и да има, едното ще бъде изтрито!

          Коментар


          • От: Подписите на Ясен

            Не спим, не спим...

            Пчеларски тайнопис: В дневника, на страницата на даден кошер, голяма буква А през цялата страница, значи: Апи!

            Въпрос: "Апи" да не би да означава "агенция за приватизация"? Щото доста ни уАпаа...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Подписите на Ясен

              Апи значи агенция пътна инфраструктура, даже в момента оттам ти пиша, ама интересно ми беше станало за кошерите.

              Има кошери, в които пчеларят бърка, нарежда, избутва пчелите от питите с голи ръце - и нищо. Има и други - тропнеш по-силно на 3-4м от кошера и се чува ррррррРРРРРРРРРРРРРРР - и не е добре в този момент да се сетиш за пристягане на защитните средства или за алергия от пчели.

              Характерът на роя не се променял много от смяна на кошера, на майката или (постепенно) на всички пчели в него.

              Коментар


              • От: Подписите на Ясен

                Ми не знаеш как да тропаш бе... Земи малко захарец, малко пушек, и ще мирясат...

                А АПИ много добре знам какво е, всеки ден гледам надписа на предното стъкло на колата, а през него виждам и пътя. Допреди да си купя джип и да плъзна по баирите псувах, а сега ми е смешно на какви дупки се ядосват другите...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Подписите на Ясен

                  Не може да ги пушиш за щяло и не щяло, защото ще почнат да си свиват цигарки, вместо да събират мед. Захар не им се полага. Значи - маска и ръкавици.
                  Както нареждаше друг пчелар: да не си мръсен, да не си ядосан, да не си болен, да не си пушил, да не си пил и да не си ял люто...

                  Абе хубав добитък са пчелите, ще взема да си взема от ония прозоречни кошери на Филипс...

                  Коментар


                  • От: Подписите на Ясен

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    ,...

                    Абе хубав добитък са пчелите, ще взема да си взема от ония прозоречни кошери на Филипс...
                    Ъхъм, щото не те е гонил лют кошер, докато се опитваш да го разтовариш от багажника на москвич на място с чудесна паша.
                    Чист, свеж, екипиран и с най-добри намерения. Докато месец след това вадех жила(от главата основно), се успокоявах, че ревматизъм нЕма да ме хване. Така казват.

                    Коментар


                    • От: Подписите на Ясен

                      Предложение - мисля, че е достойно за подпис, хем личен : "Не може да ги пушиш (пчелите) за щяло и не щяло, защото ще почнат да си свиват цигарки, вместо да събират мед."
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • От: Подписите на Ясен

                        Чисто нов.
                        Mad Dog: около 20 човека са имали групова халюцинация която някак са успели да заснемат
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Подписите на Ясен

                          Нов подпис:
                          sek.1: и без това във форума има повече сапьори от колкото в БА...после една голяма трапеза но имам подозрението че след нея щетите ще са повече и от големия взрив
                          There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                          No wahalla.

                          Коментар


                          • От: Подписите на Ясен

                            Я пак се класирах
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Подписите на Ясен

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Я пак се класирах
                              Бегом в бара да почерпиш!
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • От: Подписите на Ясен

                                Това между другото го очаквах, че като го прочетох доста се посмях..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X