Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подписите на Ясен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подписите на Ясен

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Ясен като химик да вземе да ги обясни тези методи че аз освен метода повече дърва в котлето друг не знам
    Има си то начини. Особено ако ти е възложена превъзпитателната работа върху изключително грешна душа.

    Първо може да се ползват качествени въглища с добавена сяра вместо дърва, също и принудителна тяга.

    Освен това не е казано че трябва да се ограничим до химията и може да се ползват ядрени процеси. Molten salt reactor или pebble bed reactor са много добри кандидати, там под земята лесно се намират нужните вещества.

    Коментар


    • От: Подписите на Ясен

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Има си то начини. Особено ако ти е възложена превъзпитателната работа върху изключително грешна душа.

      Първо може да се ползват качествени въглища с добавена сяра вместо дърва, също и принудителна тяга.

      Освен това не е казано че трябва да се ограничим до химията и може да се ползват ядрени процеси. Molten salt reactor или pebble bed reactor са много добри кандидати, там под земята лесно се намират нужните вещества.
      Трябва да съм подготвен щото ние машиностроителите по презумция отиваме в ада там си е направо рай за нас Като дълги години си стопанисвал индукционна пещ и си лял чугун и стомана котлите в ада са ти домашната вана да си разкиснеш кирта след работа Господ сигурно и там ми е отредил да поддържам паровата централа А грешните души и тук на земята мога да ги превъзпитам ама не е демократично и евроГейско
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Подписите на Ясен

        Новичък:
        danika: Важното е [барманът] да има управленски качества. А те при Кольо излизат и през ушите.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Подписите на Ясен

          Тоя от два дена нещо никой не го забелязва
          комбайнер Кольо: ...Ще ми искат те 550 лева за ремък... Айде бе, не на бай Ганя тия.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Подписите на Ясен

            Пак нов:

            ацетилхолинестераза
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Подписите на Ясен

              Глембатумумаб. Ясене, какво ти е сторила ацетилхолинестеразата, бре?
              Последно редактирано от deyan_h; 14-04-18, 14:49.
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • От: Подписите на Ясен

                Аз па да питам какво аджеба е ацетилхолинестераза? Не го знам това.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Подписите на Ясен

                  Отзад напред:

                  -аза : ензим разрушаващ някаква връзка
                  -естер- : връзката ще да е естерна, т.е. между алкохол,
                  -холин- и карбоксилна к-на,
                  Ацетил- в случая оцетна.
                  Така се четат ензимите. Та какво се получи?
                  Ацетилхолинестераза - ензим, разрушаващ естерната връзка в молекулата на ацетиловият естер на холина (невротрансмитер по разни синапси и т.н.)

                  Същото и със смешната думичка в моето мнение, само дето става въпрос за човешко -у- моноклонално антитяло -маб ( mAb ) ))

                  Обаче... Какво му е сторила на Ясен тая пуста холинестераза...

                  Ибалимумаб.
                  Последно редактирано от deyan_h; 16-04-18, 07:27.
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • От: Подписите на Ясен

                    Спите:

                    свободата е вътрешно усещане, а не доклад!
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Подписите на Ясен

                      Цъ. Не, не спим. )
                      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                      Коментар


                      • От: Подписите на Ясен

                        Ясене, заради свободата и вицовете за казармата...Навремето в едно старо списание бяха пуснали дописка от един типец в казармата... Обаче не можах да го намеря. Списанието е "егоист" броят трябва да е някъде 2000 - 2001.Обаче намерих нещо от мат'ряла в интервю на човека...[QUOTE=Робърт Блонд]Времето в казармата тече толкова бавно и липсата на външни културни стимули толкова те вглъбява, че просветлението си настъпва просто ей-така - както си ядеш ябълка и зяпаш през прозореца. Казармата е нещо средно между дзен-манастир, магьосническа школа и усилвател за вътрешен диалог.[\QUOTE] Тоя виц не си го чувал, а? )))
                        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                        Коментар


                        • От: Подписите на Ясен

                          Тук съм цитиран аз: FREEFLYER: На празника на виното се пие, на празника на труда се работи.
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Подписите на Ясен

                            Ми почерпи де!
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Подписите на Ясен

                              Айде да се включа!
                              Разписание на италианските железници по Гагич: ... E ун трено реджионале, синьора! Аррива куандо аррива!
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Подписите на Ясен

                                Нов:

                                Все, кто пропустил церемонию инаугурации президента России Владимира Путина, не расстраивайтесь. Посмотрите в следующий раз.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X