Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чанта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чанта

    Търся всичко за нея: каква е, за какво служи, какво би трябвало да съдържа и т.н.

    Последно редактирано от Малкия Румба; 25-11-09, 22:41.

  • #2
    До: Чанта

    Ученическа чанта тип Рали, за носене през рамо, стандартна българска закопчалка, с отделение за етикетче с данните на ученика.
    Поне мисля че им викаха тип Рали, препоръчваха ги понеже по-малко изкривявали децата като ги натовариш спрямо тези без презрамка.

    Точно тази не знам дали е ученическа де, може да е някаква куриерска. Малко е тъничка за ученическа но казва ли ти някой.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Чанта

      Ако правилно съм разбрал, май е военна, тъй като я намерих на едно място, продаващо военно оборудване и други.

      Коментар


      • #4
        До: Чанта

        Първоначално публикуван от Румбата Преглед на мнение
        Ако правилно съм разбрал, май е военна, тъй като я намерих на едно място, продаващо военно оборудване и други.
        Да, млади приятелю. Това е командирска чанта/да ме прощава Гоблин, мисли за образованието/. Предназначена е за топографски карти и други военни щуротии от миналия век
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • #5
          До: Чанта

          Тъй наречената "командирска чанта". Използва се за съхраняване на карти и др. документи.

          И изобщо не е коректно да поставяш въпрос така. След като искаш някаква информация подай всичко което знаеш ти, а не ние да гадаем кое какво и как.

          Коментар


          • #6
            До: Чанта

            Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
            а не ние да гадаем кое какво и как.
            Чак пък да гадам........Някои сме я носили
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #7
              До: Чанта

              Факт е че е доста тъничка за ученик
              Виноват.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #8
                До: Чанта

                Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                Чак пък да гадам........Някои сме я носили
                Някои не сме я носили, ама знаем за какво става въпрос и какво? Съвсем друго имах предвид.
                А, и още - думите ми не касаеха теб, а Румбата.

                Коментар


                • #9
                  До: Чанта

                  Относно размера, дъщеря ми ходи на училище с подобна, но от плат и надпис"Токио Хотел" или нещо подобно
                  Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                  Някои не сме я носили, ама знаем за какво става въпрос и какво? Съвсем друго имах предвид.
                  А, и още - думите ми не касаеха теб, а Румбата.
                  Добре де, не скачай на бой-верно, че е време за сън
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • #10
                    До: Чанта

                    Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                    Относно размера, дъщеря ми ходи на училище с подобна, но от плат и надпис"Токио Хотел" или нещо подобно

                    Добре де, не скачай на бой-верно, че е време за сън
                    Не скачам, а се опитвам да го науча на нещо. Как да задава въпроси възможно най-правилно. Между другото тези чанти ги има в няколко варианта, някои от тях от телешки бокс и изпълнени доста луксозно. Тази на снимката е от най-простите полеви командирски чанти.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Чанта

                      Да.В нея седят карти на дадената местност,планове за атаки,защити и така нататък.Чувал съм още и наименованието "планшетна чанта"

                      Коментар


                      • #12
                        До: Чанта

                        и ако се абстрахираме от отклоненията и се върнем на въпроса, то


                        съдържимото на чантата, освен картите, които ще се използват, и се получават преди изпълнение на задачата от СС ( Секретна Секция ), вътре трябва да има комплект цветни моливи, гумичка за триене, мащабна линия, транспортир, пергел..

                        Не помня бусолята в тази комплектация ли беше..

                        отдавна беше времето, дето я влачех командирската чанта..

                        Коментар


                        • #13
                          До: Чанта

                          Благодаря!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Чанта

                            Имам същата в по-луксозно изпълнение, няма да мръдне и 100 години.
                            ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                            LZ1YBB

                            Коментар


                            • #15
                              До: Чанта

                              Да допълня-задължително трябва да има и две флагчета за сигнализация:бяло и червено.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X