Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рязане на момент от клип ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рязане на момент от клип ?

    Някой знае ли някой програма с която мога да си изкарам снимка (момент) от даден клип ? Ще съм ви много благодарен - даже ще почерпя
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

  • #2
    До: Рязане на момент от клип ?

    И аз се много чудих как да станеа па и не му разбирам на пусти компютър.И знаеш ли кво ми хрумна с простата главаЦъкнах на пауза и клипът спира оттам го щракнах с фотоапаратчето.После щерката го качи на компютъра малко го гласи на фотошоп и после ми го качи за аватар.Ако си ме гледал преди два месеца бех с една вълча глава за аватар та те така я свалих от клипПоздрави
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #3
      До: Рязане на момент от клип ?

      VirtualDub ползвай.Тя работи само с .avi видео, затова ви е необходим и конвертер.Total video converter e много удобен-то може и направо на него да ги изрежете.

      Коментар


      • #4
        До: Рязане на момент от клип ?

        Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
        VirtualDub ползвай.Тя работи само с .avi видео, затова ви е необходим и конвертер.Total video converter e много удобен-то може и направо на него да ги изрежете.
        ей, ти го хвърли в директно в тежката артилерия..

        виж, има U-Lead - дори с най-ниска версия може да се правят чудеса
        успех!

        Коментар


        • #5
          До: Рязане на момент от клип ?

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          ей, ти го хвърли в директно в тежката артилерия..

          виж, има U-Lead - дори с най-ниска версия може да се правят чудеса
          успех!
          Мм не мисля така-в рязането на клип няма нищо сложно.Вече когато искаш да се сливат клипове и така нататък си иска малко четене за програмата, за да се разбере кое от къде се прави.Основното е да са с еднаква резолюция, еднакъв кодек, еднакви кадри в секунда.Но това е в страни от темата де.A VirtualDub е една страхотна програма, която си е много малка и лека-шапка свалям на създателите и.

          Коментар


          • #6
            До: Рязане на момент от клип ?

            Pinnacle Studio от Zamunda

            човечен интерфейс и начин на работа - идеална е за начинаещ
            EnduroX Alba-Damascena 2019

            Коментар


            • #7
              До: Рязане на момент от клип ?

              Adobe Premiere също доста интуитивен...

              Коментар


              • #8
                До: Рязане на момент от клип ?

                Има един бърз илесен начин за "заснемане " на снимка от филм или клипче. Първо пускаш филма с BS плеър. В избрания от теб момент натискаш бутона " P " на клавиатурата.След като си избрал всички интересни моменти отваряш диск "С" и търсиш снимките в програмните файлове на ВS плеъра. При мен пътя е следния C:\Program Files\Webteh\BSplayer

                Коментар


                • #9
                  До: Рязане на момент от клип ?

                  В самият Уиндолс си има програма за тази цел намира се start/program/windows movie maker , ако е само за снимка от клип най лесен е варианта който е дал колегата salmanski , ако ще режеш част от клипа има много програми за тази цел.
                  [URL="http://forum-lines.ru/"][img]http://forum-lines.ru/rez/ab99319.gif[/img][/URL]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Рязане на момент от клип ?

                    Аз пук си стопирам кадъра и с CLIP2NET,която е за сваляне изображението на десктопа.
                    SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                    0878299791

                    Коментар


                    • #11
                      До: Рязане на момент от клип ?

                      Мерси на всички ! Както каза колегата само отварям с Би Ес Плеър-а и в избрания момент натискам "Р" дори и да е на пауза . Това ми се стори най - лесния начин .
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X