Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое е по добър вариант?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кое е по добър вариант?

    Здравейте,на 15 годинин съм и съм запален по offroad-a,само че незнам какво да си купя сега атв или да изчакам живи и здрави като взема книжка да си купя джип.Няма да е кой знае какво един уаз 469 да си постегна и може би някоя друга модификация,но въпросът ми беше:Сега да си купя атв(която няма да е ямаха гризли,а нещо по-скромно) или да изчакам няколко години и да си купя джип?
    Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

  • #2
    До: Кое е по добър вариант?

    И двете, чедо, и двете......
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Кое е по добър вариант?

      Е то тва е ясно,но не съм чак толко паралия.То изобщо не съм паралия ама кво да направа като ме влече
      Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

      Коментар


      • #4
        До: Кое е по добър вариант?

        Според мен най-добрият вариант е първо да се запознаеш с хората в твоя район,които карат оффроуд. Да започниш да помагаш при ремонтите на джиповете,да понаучиш това,онова и чак тогава да решиш какво ще караш.
        Не става само с каране,трябва и ремонт!
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • #5
          До: Кое е по добър вариант?

          Абе зимай АТВ-то, как ще чакаш 3 години. Пък дотогава може и да забогатееш. Докато вземеш книжка вече няма да има криза. Успех.
          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
          -----------------------------------------------
          Питието определя съзнанието....
          -----------------------------------------------
          0887770735

          Коментар


          • #6
            До: Кое е по добър вариант?

            И да си вземеш читав екип и каска, че белята веднъж става.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              До: Кое е по добър вариант?

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Според мен най-добрият вариант е първо да се запознаеш с хората в твоя район,които карат оффроуд. Да започниш да помагаш при ремонтите на джиповете,да понаучиш това,онова и чак тогава да решиш какво ще караш.
              Не става само с каране,трябва и ремонт!
              Ами сега ще работя като помощник зимата,защото баща ми купи Уаз 2206 не е оффроуд машина,но има общо с Уаз 469,който мисля да е джипът,ако изобщо се спирам на джип да купувам.
              Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X