Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся превоз до USA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся превоз до USA

    Колеги искам да пратя едни неща от старата си кола до щатите, но куриерите ми искат още толкова пари за превоз, колкото струват нещата, ако има някой, който има идея как да ги пратя за най-малко пари ще съм му много благодарен, става дума пакет 150см дължина, 60см широчина и 50 см височина, около 25кг-30кг. Благодаря!

  • #2
    До: Търся превоз до USA

    До къде по-точно? Ако е до Чикаго може да се измисли нещо с контейнер.

    Коментар


    • #3
      До: Търся превоз до USA

      Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
      Колеги искам да пратя едни неща от старата си кола до щатите, но куриерите ми искат още толкова пари за превоз, колкото струват нещата, ако има някой, който има идея как да ги пратя за най-малко пари ще съм му много благодарен, става дума пакет 150см дължина, 60см широчина и 50 см височина, около 25кг-30кг. Благодаря!
      Пробвай с "нормалната" поща като колет. Само не помня какво беше мах. тегло. Ако е повече - на два колета. Ама е около месец.

      Коментар


      • #4
        До: Търся превоз до USA

        Всъщност ми трябва до доста по-далеч, но може и Чикаго да свърши работа, ще пиша на лично, като разбера, трябва ми за Сиатъл, това е най-далечната точка

        Коментар


        • #5
          До: Търся превоз до USA

          Сега ако и кажеш колко ти искат куриерите поне ще знаем дали да ровим или не. Запитването ти звучи като "искам да пратя нещо до едно място и ми искат едни пари. Може ли да стане по евтино?"
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #6
            До: Търся превоз до USA

            По описанието на пратката - международен куриер ще му иска поне 500 зелени. Това си е огромна пратка по пощенски стандарти. И между другото мисля че с тая височина няма да мине през пощата. Дано да греша.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              До: Търся превоз до USA

              На мен идеята ми е следната:Българските магазини в щатите се зареждат с контейнери от България,фирмата която пращаше мисля,че се казваше "Балкан",те на всяка седмица пращат пратка,та нещо с тях,ако са съгласни,даже могат и пари да не ти искат,а Сиатал е голям град сигурно и до там карат.С БГ поща също е вариант,пратката ще ти стигне за не повече от две седмици,мецец беше някога.

              Коментар


              • #8
                До: Търся превоз до USA

                Ще кажа и цените, които ми искаха, аз живея във Варна и оттук:
                Български пощи-350лв
                Еконт-220евро
                Спиди-230евро
                DHL-200евро
                като уточнявам, че това е относително, тъй като още не съм опаковал нещата, търся си превоз от една година, то не бяха приятели и т.н.

                Идеята ми е някоя фирма, която товари неща за Щатите, да ги мушна в един техен контейнер и така, или моряк, който пътува до някое пристанище по американското крайбрежие, важното е да стигнат, не колко време пътуват, аз имам човек да ги посрещне

                Коментар


                • #9
                  До: Търся превоз до USA

                  Дадените ти цени са напълно нормални за размера и килограмите на пакета. Hamilton май го е казал най-добре- провери ги тия Балкан. Как ще го пратиш от Florida до Seattle да речем? Колко ще ти струва? Това с тия размери май няма да го вземат с USPS. Отиваш на вариант UPS и пак $$$.

                  Направих запитване до УСПС с дадените от тебе данни. Прекалено голям пакета. Не го взимат.
                  "According to the dimensions entered, your package is too large to be mailed"
                  Последно редактирано от NIKSD; 05-11-09, 21:48.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся превоз до USA

                    Цените ми се виждат дори добри. Особено предвид размера и килограмите.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся превоз до USA

                      Става дума за тунинг спойлерите ми от старата ми кола, едно момче от Сиатъл ги иска и една маска с фаровете за съседният щат, имам приятел, който живее близо до Чикаго, понеже цената за пратка от тук до крайният получател е много скъпа, искам да го доставя до Щатите и оттам получателите да си платят доставката от куриера, което няма да е 200долара, нали?!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X