Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А кефът къде е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А кефът къде е?

    Току-що видях следното:

    http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8333973.stm

    Най-големият лайнер потегля. 360 метра дължина, 16 етажа и голееемата работа.

    Поправете ме, ако бъркам, ама не виждам къде е кефът да се качиш в един плаващ квартал, където дни наред ще се разминаваш с хиляди въодушевени досадници.

    Бих попътувал с някакъв по-скромен кораб - не със завод за стандартизирани туристически впечатленийца.

    Мо'е да съм прост, но 6 часа в калчицата не ги давам и за 60 дни в онуй супер чудо.
    Искам България чиста!

  • #2
    До: А кефът къде е?

    Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
    Мо'е да съм прост, но 6 часа в калчицата не ги давам и за 60 дни в онуй супер чудо.
    +1

    Тука за да отида и да видя морето или океана трябва да се кача на метрото май...

    Коментар


    • #3
      До: А кефът къде е?

      Баси ужаса
      За мен ще е наказание да съм затворен там за някакво време.
      Просто ще е голяма скука. Щото басейни и казина не ме кефят, ама никак!

      Съвсем друг е въпросът какъв напредък в техниката е достигнат, за да може да се построи такова чудо. Именно-чудо. На инжинери и проектанти, на строители и организатори. Свалям шапка на човека дръзнал да поръча, и на екипа успял да проектира такъв кораб. За строителите му-още повече!

      Адаш, и аз като теб за часовете в калта, но за мен са 6 минути с бъгито
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        До: А кефът къде е?

        Обикновен морски курорт, досущ като тукашните. С беглата разлика, че бетоновоз там няма да видиш посмъртно. Бонуси:

        - всеки ден различна гледка през прозореца
        - по-малко навалица
        - по-малко мутри, още по-малко крадци
        - по-чисто навсякъде
        - няма коли
        - вероятно нощем в каютата не се чува чЕлга

        Малко ли е?

        Не че ходя и на тукашните курорти, но за човек, който ходи и 2 седмици цикли между ресторанта, басеина и леглото, горните особености не са за изпускане.

        Коментар


        • #5
          До: А кефът къде е?

          Кефа е,че днес се сьбуждаш в Кабо,след ден си в Енсенада,След ден си в Сан Диего,след ден си в Л.А.....................и не се мькнеш с влака примерно.Това е кефа,а дали ще усетиш морето..............те повечето целта им е да не го усетят.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            До: А кефът къде е?

            Ако де ако. Нека спре у наше село, пък да видим дали няма да се изтърся да го снимам.

            А кефът е основно в гледките които ти предоставя и в местата из които те разнася. Друго е да ходиш по екзотични местенца и луксозния хотел да си върви с теб.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              До: А кефът къде е?

              Казано е: "Скуката ражда пороците"
              Голяма скука, мноооого БРТ...
              Кисело грозде

              Ники, кефът е... когато ти е кеф, без да се возиш на "Люлин-10"
              Последно редактирано от rumbata; 30-10-09, 21:33. Причина: првпс.

              Коментар


              • #8
                До: А кефът къде е?

                Кефът е , че поне в този "град" няма да се налага да търсиш място за паркиране
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • #9
                  До: А кефът къде е?

                  И аз съм прост та да попитам няма ли някой навит да ме черпи един такъв крюиз около света? Всяка сутрин ще се моля за него и за всички в калта. И ще пращам такива картички



                  Коментар


                  • #10
                    До: А кефът къде е?

                    Хора,които са пътували така със семейства и приятели са ми разказвали разни чудеса,за местата които обикалят,за екстрите на пътуването,за вниманието на обслужващите,за реда и спокойствието,че всичко ти е наред,за различните кулинарни изкушения,шарения сват събран на едно място,които неща да си призная бих искал да опитам.Кеф сигурно има,не като в гората с джипа или пушката,не като с хубава жена,друг някакъв ще да е,но да го изживея и ще разказвам.Или да разкаже някой,който го е изживял.
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • #11
                      До: А кефът къде е?

                      Абе, кеф, кеф, ама все пак си е "Лайнер"..
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • #12
                        До: А кефът къде е?

                        Не им е намекнал някой, не са построили на лайнера някой кален баир с джип на него, за туристи с екзотично виждане за прекарване на почивката.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #13
                          До: А кефът къде е?

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          И аз съм прост та да попитам няма ли някой навит да ме черпи един такъв крюиз около света? Всяка сутрин ще се моля за него и за всички в калта. И ще пращам такива картички



                          Мани,не ти требе беля на главата,знайш как пИче
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            До: А кефът къде е?

                            Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                            ....
                            Ако получиш такава картичка...да знаеш, че е от мен.

                            Коментар


                            • #15
                              До: А кефът къде е?

                              Първоначално публикуван от Redo Преглед на мнение
                              Ако получиш такава картичка...да знаеш, че е от мен.
                              Дай боже всекиму, не съм егоист.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X