Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наградите Сталоунски...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Наградите Сталоунски...


    Темата произлиза от ТУК


    "Умния" човек за какъвто се имаш не задава глупави въпроси,но ти сам си го каза.....

    Отдавна ме сърби да задам този изключително глупав въпрос, чийто отговор няма да промени с нищо липсата ми на познания на тема оръжие

    .........никога два пълнителя не се обръщат и не се захващат с тиксо.Това с тиксото е от филмите.В реална обстановка има реална опасност от изпускане и подбиване повърхноста на пълнителя,при което подаването към патронника става невъзможно....оттам засечка и смърт-в реална обстановка.Който е ходил в казарма-го знае!"Рамбо" е само филм......ще ти кажа един интересен факт-при посещение на великия Сталоун в Техеран....започнало да се стреля в близост до хотела,в който бил отседнал.....и какво направил великия "Рамбо"??????Загубил ума и дума......легнал зад една съксия с Палма.....Това с пълнителите е само на фолм-повярвай!С Уважение.....
    Последно редактирано от Goblin; 28-10-09, 16:23.

  • #2
    До: Чифт пълнители вързани с тиксо - глупавият въпрос който не смея да задам...

    Сталоун никога не е бил в Техеран. Техеран никога не би приел Сталоун. Събитието което описваш соц. вестниците твърдяха че се е случило в Ливан, при снимките на Рамбо 3. Предвид че Рамбо 3 не е сниман там, а отчасти в съседния Тел Авив, имам биещи съмнения дали е реална случка. Но и да е - то пък остава да не се беше стреснал...

    А за пълнителите - именно залепени един за друг, единия обърнат спрямо другия, ги видях в сръбските части по новините за войната в Югославия през 90те. Затова и питах, понеже не ми се връзваше.

    За това за какъв се мисля имаш интересни прозрения. Дръж ме в течение в следващата моя тема която решиш да подхванеш днес
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      Сталоун никога не е бил в Техеран. Техеран никога не би приел Сталоун. Събитието което описваш соц. вестниците твърдяха че се е случило в Ливан, при снимките на Рамбо 3. Предвид че Рамбо 3 не е сниман там, а отчасти в съседния Тел Авив, имам биещи съмнения дали е реална случка. Но и да е - то пък остава да не се беше стреснал...

      А за пълнителите - именно залепени един за друг, единия обърнат спрямо другия, ги видях в сръбските части по новините за войната в Югославия през 90те. Затова и питах, понеже не ми се връзваше.

      За това за какъв се мисля имаш интересни прозрения. Дръж ме в течение в следващата моя тема която решиш да подхванеш днес
      Ти се сърдиш неоснователно.....това го написах в кръга на майтапа.И според побликацията в "Паралели" е точно в Техеран,но не по-повод снимките на "Рамбо-3"/Визираш друг повод и друга случка/ а по-повод годишнина от срещата на тримата ВЕЛИКИ...по времето на ВСВ.Явно говорем за различни случаи.Жив и здрав и не се сърди за глупости

      Между другото незнам дали ти е известно,но Сталоун е лауреат на един от най-големите Ирански ордени...."Орден на Славата" лично връчен му от Рухолах Мусави Хомейни именно за ролята му в "Рамбо-3" с оглед популяризирането на бореца за свобода в Афганистан.Така,че Сталоун е бил в Техеран....и има защо.В интервю пред "Ройтерс" той споделя мнението си от Хомейни и решимостта му за просперитет на Иранския народ с цената на всичко.Тогава геополитическата схема противопоставяше Иран на Ирак....СССР на ЮСА.....знаеш как еПоздрави!
      Последно редактирано от Goblin; 23-10-09, 22:01.

      Коментар


      • #4
        До: Чифт пълнители вързани с тиксо - глупавият въпрос който не смея да задам...

        Първоначално публикуван от sithius Преглед на мнение
        ...Сталоун е лауреат на един от най-големите Ирански ордени...."Орден на Славата" лично връчен му от Рухолах Мусави Хомейни именно за ролята му в "Рамбо-3" с оглед популяризирането на бореца за свобода в Афганистан.Така,че Сталоун е бил в Техеран....и има защо.В интервю пред "Ройтерс" той споделя мнението си от Хомейни и решимостта му за просперитет на Иранския народ с цената на всичко.Тогава геополитическата схема противопоставяше Иран на Ирак....СССР на ЮСА.....знаеш как еПоздрави!
        Интересна история. Човек се учи докато е жив. Може ли повече информация ?
        Последно редактирано от Goblin; 28-10-09, 16:28.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          До: Чифт пълнители вързани с тиксо - глупавият въпрос който не смея да задам...

          Хайде деее, не ни дръж в неведение
          Дай все пак някаква информация за това уникално (най-вече от гледна точка на геополитическата схема) събитие ??? Моля ? Pretty please ???
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: Наградите Сталоунски...

            Чакам. Не ме мъчи. Такава информация не е за пропускане. Искам да я споделя с приятели, да я разглася, да се кача на мачтата на някой платноход и да я разтръбя от там. Да я разпратя до всички исторически факултети. Да я издялкам в гранит за поколенията. Кажи деее, що се стискаш ???
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              До: Чифт пълнители вързани с тиксо - глупавият въпрос който не смея да задам...

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Интересна история. Човек се учи докато е жив. Може ли повече информация ?
              Браво!До къде стегнахме????? А според Тодор Колев "как ще стигнем Американците????!!!!".....Нали ти живееш в страната на неограничените възможности....Гледаш СНН....и питаш един "тъмен Балкански субект-/според една известна личност в България-казана за българите от друга известна личност в Райха/за информация.....А на кораб винаги може да се качиш,макар едва ли някой ще ти позволи да се качиш на мачтата,но може да опиташ.
              И понеже пак ще се почувдтваш засегнат.......на хумора това му е хубавото-че винаги има кой да се засмее.....С добри чувства-бъди жив и здрав.

              Коментар


              • #8
                До: Чифт пълнители вързани с тиксо - глупавият въпрос който не смея да задам...

                Първоначално публикуван от sithius Преглед на мнение
                Браво!До къде стегнахме????? А според Тодор Колев "как ще стигнем Американците????!!!!".....Нали ти живееш в страната на неограничените възможности....Гледаш СНН....и питаш един "тъмен Балкански субект-/според една известна личност в България-казана за българите от друга известна личност в Райха/за информация.....А на кораб винаги може да се качиш,макар едва ли някой ще ти позволи да се качиш на мачтата,но може да опиташ.
                И понеже пак ще се почувдтваш засегнат.......на хумора това му е хубавото-че винаги има кой да се засмее.....С добри чувства-бъди жив и здрав.
                Не се зачита. А за мачтата - не се безпокой, тук имаме кадри и във Флота.

                Коментар


                • #9
                  До: Наградите Сталоунски...

                  Като видях раздвижване в темата ми светна пред очите, помислих че си чул молбите ми и си дал смислен отговор. А то било отклоняващо бръщолевене...

                  Жесток си. С какво заслужих тоз информационен вакуум ? Защо ме мъчиш ? Толкоз ли е трудно да споделиш с незнаещия туй зрънце информация ? Моля те бе човек ! Кажи бе, не ме дръж в тъмнината на незнанието
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #10
                    До: Наградите Сталоунски...

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Като видях раздвижване в темата ми светна пред очите, помислих че си чул молбите ми и си дал смислен отговор. А то било отклоняващо бръщолевене...

                    Жесток си. С какво заслужих тоз информационен вакуум ? Защо ме мъчиш ? Толкоз ли е трудно да споделиш с незнаещия туй зрънце информация ? Моля те бе човек ! Кажи бе, не ме дръж в тъмнината на незнанието

                    Коментар


                    • #11
                      До: Наградите Сталоунски...

                      Аре бе човек! Стига мъчи Goblin, чак на мен ми е вече терсене (не че не съм любопитен,де...)!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Наградите Сталоунски...

                        Сталоун ще участва и в нов руски филм.Ето му плаката.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          До: Наградите Сталоунски...

                          Аре бе човек! Стига мъчи Goblin, чак на мен ми е вече терсене (не че не съм любопитен,де...)!
                          Мани мани, прегорях в очакване. Изтлях в трепет. От никъде - нищо. Само емотикони ухилени. А толкова ми се щеше да разбера - кога аджеба е станало ? Преди или след Хомейни да обяви САЩ за големия Сатана ? Преди или след кризата със заложниците ?

                          Дълбоки корени има тая работа. Американците не си говорят с иранците от 1979та, то заложници ли не са, то кризи ли не са...

                          Рамбо 3 излиза през май 1988ма, баш когато войната между Иран и Ирак (в която САЩ, Франция и СССР са на иракска, а не на иранска страна) е в не знам коя си фаза, и иранците получават поддръжка основно от Сирия и Либия, които ги виждам по онова време като ееей такива съюзници на САЩ...

                          Два месеца след това става инцидента с полет 655 на Иран Еър, при който американски военен кораб с капитан ненормалник и екипаж некомпетентници сваля ирански пътнически самолет летящ в редовен пътнически коридор над пролива Ормуз, затривайки 290 души от които 66 деца...

                          Успоредно войната с Ирак си тече, американските бойни кораби на общо основание потопяват ирански танкери, нефтени платформи, каквото се сетиш...

                          Но какво знам аз, сигурен съм че всички тези събития са били без значение на фона на безграничната любов на иранците и в частност на Хомейни към всичко американско като цяло и към Сталоун в частност...В Иран съм сигурен че са казали "е случва се, shit happens, дай да наградим онуй момче Сталоун, няма да се цупим като малки деца я, голяма работа, американците ни свалили граждански полет, на всичкото отгоре и на отворени се правят, на капитана медал дадоха, ама карай..."

                          Хомейни и той, една година живот му оставала завалийката, през юни 1989та гушва босилека на преклонна възраст, до последно остава враг номер едно на САЩ, ама какво ти, важното е че се е сетил човека за Сталоун, поканил го, орден му дал, с медовина го гостил, по брадата му текла, в устата му не влязла...

                          Та за това съм жаден за такива информации. Ей за такива моменти живея. Да науча нещо ново. Нещо освежаващо. Ама на. Игнорират ме тотално. Страдам.
                          Последно редактирано от Goblin; 05-11-09, 00:39.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X