Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

    Аз предлагам следното:

    Европейският съюз ни разрешава да пуснем блокове 3 и 4 /а може и 1 и 2/ на Козлодуй и така отпада нуждата от Белене.Така Русия няма да може да зароби децата и внуците ни за години напред.Е позагубили сме доста парички до сега, но пак е по добре от следващото....
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

  • #2
    До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    Аз предлагам следното:

    Европейският съюз ни разрешава да пуснем блокове 3 и 4 /а може и 1 и 2/ на Козлодуй и така отпада нуждата от Белене.Така Русия няма да може да зароби децата и внуците ни за години напред.Е позагубили сме доста парички до сега, но пак е по добре от следващото....
    Чудно. Иди сега да убедиш И Европейския съюз, И Русия в полезността на тази комбинация, напук на сключените договори и напук на съотношението на силите и влиянието (ние срещу Русия и ЕС заедно). Иначе бива, ама трябваше преди 10-15 години да се организира.

    Коментар


    • #3
      До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Чудно. Иди сега да убедиш И Европейския съюз, И Русия в полезността на тази комбинация, напук на сключените договори и напук на съотношението на силите и влиянието (ние срещу Русия и ЕС заедно). Иначе бива, ама трябваше преди 10-15 години да се организира.
      Ясно е, че Русия не можем да убедим в каквото и да е, но виж Евросаюза може и да отстъпи.Мисля!
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #4
        До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        Ясно е, че Русия не можем да убедим в каквото и да е, но виж Евросаюза може и да отстъпи.Мисля!
        Бре! И защо ще отстъпва някой, който е мнооооого по-силен от нас и ни държи за гушата? За да му се качим после на главата?

        Поне научи как се пише сЪюз, бил той и европейски. Може и да те пратим преговарящ по въпроса. Пак нищо няма да стане, но ще ти се смеят по-малко.

        Коментар


        • #5
          До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

          Бе момче, това вече не е само досадно, ами си е натрапчива психоза. Какво искаш, повече ЧЕЗ, ЕОН, Софийска вода от лондон? ТОВА е то любимата ти просветена европа - проста крадлива шайка. Айде стига си ме спасявал от робство, че тия дето ги рекламираш, не оставиха тука вече камък върху камък.
          Ако искаш съвет за делото си - обърни се направо към чеченската мафия, или към Бен Ладен, или към английската кралица. Те мразят Русия повече и от тебе, хем професионално. Нямат толкова пари ли? Ми тогава за кво говорим изобщо? Пука му на е-сето и за тебе, и тока ти.

          Коментар


          • #6
            До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Бре! И защо ще отстъпва някой, който е мнооооого по-силен от нас и ни държи за гушата? За да му се качим после на главата?

            Поне научи как се пише сЪюз, бил той и европейски. Може и да те пратим преговарящ по въпроса. Пак нищо няма да стане, но ще ти се смеят по-малко.
            Извинявам се за правописната грешка.Прави ми впечатление обаче, че върлите русофили ме полазиха яко.......
            А аз исках само да си кажа мнението, нищо друго момчета.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #7
              До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

              Стефане, обявиха те за група (върлиТЕ русофили). Определено ти имат страх.

              А мнението ти, нищо лично, ама прилича на разсъжденията на "економичната жена" :
              "Добро би било, да не плащаме на работниците. Всяка година ще спестяваме десет хиляди гроша..."

              Не претендирам за точност на цитата, но всеки ще се сети и за автора, и за заглавието, и за литературния герой

              Коментар


              • #8
                До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                Аз предлагам следното:

                Европейският съюз ни разрешава да пуснем блокове 3 и 4 /а може и 1 и 2/ на Козлодуй и така отпада нуждата от Белене.Така Русия няма да може да зароби децата и внуците ни за години напред.Е позагубили сме доста парички до сега, но пак е по добре от следващото....
                Аман от параноици.
                Нека го построят Белене, че да има работни места, да правиме ток бе другарю.Все пак освен супермаркетим, хубаво е и други сгради да се застроят в тая държава, не всички учат за продавачки и сервитьори.

                Коментар


                • #9
                  До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Стефане, обявиха те за група (върлиТЕ русофили). Определено ти имат страх.

                  А мнението ти, нищо лично, ама прилича на разсъжденията на "економичната жена" :
                  "Добро би било, да не плащаме на работниците. Всяка година ще спестяваме десет хиляди гроша..."

                  Не претендирам за точност на цитата, но всеки ще се сети и за автора, и за заглавието, и за литературния герой
                  Виж, за претенцийте който имаш тази язвителност не ти отива.
                  Мен обаче ме притеснява това, че обърна темата на личностно заяждане, а това не ми харесва защото така сега някой модератор ще я изтрие с удоволствие.

                  Я си представи само за миг, че някой може да мисли по различно от вас.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

                    Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                    хубаво е и други сгради да се застроят в тая държава
                    Господин Ясене, тук има не-правилен изкас.....
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

                      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                      Господин Ясене, тук има не-правилен изкас.....
                      А тук правописна грешка

                      Коментар


                      • #12
                        До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

                        Не знам за неправилен иЗкаЗ, в най-добър случай е стилова неточност. Не съм езиков нацист, нямам претенциИ за нищо друго, освен убер-патриотите най-патриотично да си научат родния, български език. За да знаят за какво се борят.

                        Не съм язвителен, а само саркастичен. В тази тема ми е особено лесно.

                        А за мисленето - всеки ден и час срещам хора, мислещи или настроени различно. Включително и Стефан е такъв - аз например не съм русофил, ако и да говоря руски по-добре, отколкото някои българи български. Економичната жена, обаче, не мисли. Освен в аспекта на английския израз wishful thinking, което не е точно мислене.

                        И не, никой няма да изтрие темата. Но не отговарям, ако я премести в хумора или спама, за което ще си виновен персонално само ти.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Не знам за неправилен иЗкаЗ, в най-добър случай е стилова неточност. Не съм езиков нацист, нямам претенциИ за нищо друго, освен убер-патриотите най-патриотично да си научат родния, български език. За да знаят за какво се борят.

                          Не съм язвителен, а само саркастичен. В тази тема ми е особено лесно.

                          А за мисленето - всеки ден и час срещам хора, мислещи или настроени различно. Включително и Стефан е такъв - аз например не съм русофил, ако и да говоря руски по-добре, отколкото някои българи български. Економичната жена, обаче, не мисли. Освен в аспекта на английския израз wishful thinking, което не е точно мислене.

                          И не, никой няма да изтрие темата. Но не отговарям, ако я премести в хумора или спама, за което ще си виновен персонално само ти.
                          Велик си.Печелиш

                          А ако някой все пак погледне на идеята за тази тема нека си каже мнението.Нищо че тук има ерудити който могат да го разбият на пух и прах.В всяко нещо има риск....
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...



                            Верно бе, преместиха темата в спама.Що ли се чудя.Форума стана за "от умни хора нагоре".Господин Ясен положи доста усилия да ме убеди в това.

                            Живи и здрави......
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Варианти за решаване на казуса с АЕЦ Белене...

                              Изобщо не говорим за рискове. Представи си го така:

                              Теглиш от банка кредит, като залагаш имущество, пропиваш го. После ти идва на ум да напишеш писмо (пълно с правописни грешки в твоя случай), да ти опростят кредита и да не ти вземат имуществото, защото ти НАИСТИНА си искал да направиш бизнес с парите, просто не се е получило. Даже, ако може, още да ти отпуснат - защото в момента хич нямаш, жаден и гладен не се търпи, а от друга страна сте правили общ бизнес и трябва да се подкрепяте, нали така?

                              Мислиш ли, че има риск да ти се смеят? Няма риск, сигурно е, че ще изпопадат от смях. Та и тука така.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X