Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За мишките покрай хората

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За мишките покрай хората

    Има ги само защото има и хора. Ама мишките си го знаят, де.
    Страх ли те е, мишок? Ми давай, бърши бързо. Не ти останаха вратовръзки за ядене, нито думи, с които да си оправдаеш мишкуването.

  • #2
    Кой определя кой е човек и кой мишка? А иначе в реалния свят и на мишките и на мечките не им пука има ли ги хората - природата се самопочиства.

    Сетих се - мишките са тези , които мислят самостоятелно....
    Фиат Купе
    Опел Фронтера В
    Мицубиши Паджеро Пинин

    Коментар


    • #3
      СТО(тинката) нещо се е развълнувала , може би в младоста е мернАла нещо от Стайнбек

      „За мишките и хората“ е невероятно затрогващ разказ за сложната спойка между двама мигриращи "
      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
        СТО(тинката) нещо се е развълнувала , може би в младоста е мернАла нещо от Стайнбек

        „За мишките и хората“ е невероятно затрогващ разказ за сложната спойка между двама мигриращи "
        Не се напъвай, младостта ми и е преди да се появиш на този свят., каквото съм прочел - съм го прочел. Очаквам мишката на моите години, горе-долу, да мецне нещо, не ти.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
          Не се напъвай, младостта ми и е преди да се появиш на този свят., каквото съм прочел - съм го прочел.



          Очаквам мишката на моите години, горе-долу, да мецне нещо, не ти.
          Лесно с недомлъвки , като си ербап наречи тази "мишка" с неговото име или форумен "НИК" ?

          Така ,- ако се отвори случай , а това хич не е трудно ще може лично да си изясните отношенията.
          И хм, хипотетично ще се разбере кой мишка и кой котка.
          Клавитурата и телефончето понякога създават лъжливо чуство за анонимност и безопасност.



          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X