Обява

Свий
Няма добавени обяви.

#КОЙ#КОЙ# ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Е, да - тук не говорим за себе си в 3-то лице множествено число.
    За разлика от липсващите.
    Поне доскоро
    Враг усраине

    Коментар


    • #17
      За да не отварям нова тема , ще питам тук. , та въпроса е по скоро не КОЙ , а защо през последните години различни по ориентация правителства забраняват т.нар. Луковмарш
      https://offnews.bg/obshtestvo/bez-na...-t-818133.html

      все пак тия тук не използват ярки нацистки символи , както в *страната 404*...

      Имам бегли познанства , но определено не са русофили.

      Та въпроса е ЗАЩО и по какъв ... хм , "аршин" се мери ?
      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
        За да не отварям нова тема , ще питам тук. , та въпроса е по скоро не КОЙ , а защо през последните години различни по ориентация правителства забраняват т.нар. Луковмарш
        https://offnews.bg/obshtestvo/bez-na...-t-818133.html

        все пак тия тук не използват ярки нацистки символи , както в *страната 404*...

        Имам бегли познанства , но определено не са русофили.

        Та въпроса е ЗАЩО и по какъв ... хм , "аршин" се мери ?
        Аз някъде бях чел, че ония с плитките са надали вой, а те имат и парици и мнооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооого силно адвокатско лоби за да си прокарват навсякъде и на всяка цена влиянието, за огромно наше съжаление.
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Ма така му обяснявате все едно не е регистриран преди 13 години ми от вчера е у Форума

          Разбра ви…….
          Абе ти па .... язък че си модератор !

          Не видиш ли че тоя е "спяща пъпка" ?! Регистриран преди 13 години , ама активиран преди 3-4 години .
          Аман от активни мероприятия на Народната власт ! Нема отърване и това е !
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #20
            Е та к’во като съм модератор,и аз псувам на майка
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

              Абе ти па ..Не видиш ли че тоя е "спяща пъпка" ?!

              Аман от активни мероприятия на Народната власт ! Нема отърване и това е !
              Абе ти па ? , "спящите пъпки" са бял кахър , друго нещо са перманентно възпалените и рецидивиращи Циреи - те генерират непрекъснат Трафик .

              Иначе ,- за *отърваването* , хм, може...



              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                Абе ти па ? , "спящите пъпки" са бял кахър , друго нещо са перманентно възпалените и рецидивиращи Циреи - те генерират непрекъснат Трафик .

                Иначе ,- за *отърваването* , хм, може...


                Не знам на какво се хилиш - вероятно си опиянен от остроумието си . Твоя воля , само да ти кажа че отдавна такива като тебе са ми през дедовия .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X